Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby ktos chciał to replay gp las vegas jest na cda.
0
@Barcasub Tu sa drzwi>>[]
1
@Rust_Cohle To co powiedziec o reszcie stawki jak Perez mimo tylu wpadek spokojnie zostaje wicemistrzem
0
No nic czekamy az wrzuci ktos repley na cda bo musze od startu obejrzec.
0
@mekston Prosi sie o mema ;)
0
@mekston Mimo wszystko te kary sa smiesznie niskie i czesto pomagaja cwaniakom :)
2
@mekston Troche zawstydzajaca statystyka xd
1
@BartqRKO Przekleci sa na bank xD
0
Co jak co ale wygrac wyscig mimo kary 5 sec to tez sztuka.
Swoja droga te kary sa smiesznie niskie. Maxowi bardziej pasowało dostac 5sec niz oddac pozycje. Absurd xD
0
@BartqRKO Byc moze tak ale no litosci. Jak nie dzis to kiedy xd
0
Ferrari moze pluc sobie w brode. Tutaj mieli duze szanse wygrac i co? Jak zwykle gunwo xd
4
@FCB_dimiC I tak by sie rozwalili przed xD
2
@mekston No jak chce wygrac to nie moze takich rzeczy robic xd
Tylko traci czas a Perez tez moze pomoc Maxowi teraz
29
@Krzysztof1987 Oddalam prosbe.
2
Haha Max z kara 5 sec a i tak spora szansa ze ten wyscig wygra.
Bolid+Skill i mamy co mamy :)
7
https://lols.pl/wp-content/uploads/2023/10/Nieocziwakny-SMS-od-kuriera.jpg
@Luciano99 firme kurierska tez prowadzisz :o?
0
@tadzik447 Nope. Ktos z Trefla ale mozliwe ze pomiar z dupy bo tam nie raz zle pokazywało
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc-amp/2023-11-18/zagrywka-140-kmh-w-meczu-plusligi-czy-to-mozliwe/
0
W plus lidze 140km zagrywka poszła :o
0
@FCB_dimiC Nie zachecaj go...
0
https://www.meczyki.pl/newsy/patologia-uczestnik-afery-alkoholowej-zagral-przeciwko-wisle-krakow-krolewskiemu-puscily-nerwy-wideo/226138-n
Ale to jest pajac. Chłopak popełnił bład ale nie znaczy ze mozna go wykluczyc ze społeczenstwa. Szkoda ze nie widzi z jaka patologia ma na codzien stycznosc w Wisełce.
Nienawidze takich ludzi. Najchetniej zlinczowałby chłopaka.
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 To wincyj niz pewne.
0
Co by nie pisac Ruch sie skompromitował w 2 połowie.
Nie mozna tak głupich kartek dostawac jak chce sie utrzymac w lidze.
0
Kompromitacja Kasolika i ruchu.
Kasolik najpierw sprokurował czerwo a potem sam czerwo dostał.
Co za baran.
0
https://www.blado.pl/obrazki/20170606110028uid797.jpg
Co to za piłki xD!
0
@MesQueUnClub96 Oh no,anyway
0
@Rust_Cohle Niestety nie ;/
5
Ale czas zapierdziela. Zaraz kurła choinke trzeba ubierac :)
2
@barcanawieki Obawiam sie ze jemu nic nie pomoze xD
Jest tak odklejony,arogancki i głupi ze tylko w kaftan go wsadzic
2
2.5 miecha spokoju od ogladania japy Juniora.
Wczesnie mikołaj przyszedł :]
PS post stricte humorystyczny.
5
@IronSanHybrid Fajna generalizacja. Powiesz to w twarz ludziom którzy przez zaburzenia lekowe i ciezka depresje nie moga normalnie funkcjonowac w społeczenstwie? Tacy ludzie czesta popełniaja samobójstwa bo nie ma kto im pomóc bo banda debili uważa ze udaja albo uznaja ich za nierobów.
Gdyby nie to ze moja karta zawiera kilka poufnych rzeczy to wrzuciłbym tutaj. Pokazałbym koszty leczenia i okres leczenia.
W skrócie na moim przykładzie.
Od 2012 lecze sie na fobie społeczna,zaburzenia lękowe i ciężki przypadek depresji.
Wiesz jak ciezko mi znalezc prace stała? Wiesz ile kosztuje mnie leczenie? Nie zrobiłem zbiórki tylko dlatego ze sa ludzie którzy pieniedzy potrzebuja bardziej niz ja.
Sam bym dorzucił sie do tej zbiórki gdybym tylko mógł