7

@IronSanHybrid Przeciez jest chora i obecnie mieszka w domu dziecka.

Wiesz jak wpływaja na człowieka zaburzenia lękowe? Ja wiem i to niszczy człowieka od srodka.

Łatwo jest napisac "Wez sie do pracy" a to nie jest tak proste jak ci sie wydaje.

To nie jest zbiórka by zarobic a sie nie narobic...

No tak bo jak ktos udaje depresje to trzeba wszystkich do 1 wora wrzucic.. Jprdl

0

@hayek Widziałem to. Znowu ktos nie raczył spojrzec w opis

0

No ale na pocieszenie dzis zaległy mecz Widzewa z Ruchem :)

@FcPortoFan1999

0

@Emhyr Baba bez bolca...

2

@TheNekro94 W mysl zasady a nóż sie uda :/

Te eliminacje to najwiekszy wstyd od kilkudziesieciu lat.

4

@Janas11224 Gdzie taki masaż robio kurła?

0

@Culers Taa podobnie jak poprzednie xd

0

Nasi kopacze zaraz psychicznie wykoncza Cwiąkałe xD

0

@TheNekro94 Jakby komus tym zasadzic... xD

1

6



Sensowna kandydatura :)

1

Wtf ile sniegu nawaliło xD

Taki widoczek z okna.
https://zapodaj.net/plik-LV8w3yMfzN

Lublin

Ps. Jeszcze pada xD

1

4 miejsce w grupie smiechu...

Jprdl ale kompromitacja...

1

Jestesmy dziadami

1

@dv_7 Wynik? 1-0 xD

2

@Derean Pamietam dobrze. Suarez irytował ale nie kaleczył tak jak obecnie Lewy.

Do tego potrafił rzucac ciasteczka...

5

Suarez w schyłku przy Lewym to był maestro xD

7

A wystarczyło 1 mecz z Mołdawia wygrac.

Jprdl...

1

@kanver_ My bylismy nieskuteczni. Gramy wybitna nie była ale marnowalismy na potege sytuacje

2

@Chaoss Bo żadnej ze stron remis nic nie daje. Tam ktos wygra na bank

0

No tylko to niewiele nam daje bo szansa na remis w meczu Czech z Mołdawia jest mała :/

0

Zaczeli grac jak juz nic od nas nie zalezy :]

Cudowni kopacze za pinc złotych...

1

@Lionel_Messi10 Poza Polska

0

@esem91 Jakim naszym?

0

@Kgorecki2500 Patrzac jak czesto piszesz o tym odniosłem inne wrazenie xd

2

@Kgorecki2500 Przestan jesc ten syf xD

Szkoda zdrowia ;)

2

1

Brawo Mołdawia.

Pogonic Polakow do baraży. I tak na nic wiecej nie zasługuja

0

@Rust_Cohle Róznie bywa. Wystarczy ze nie bedzie chetny do przedłużenia umowy i juz jest duzo prosciej na taki deal.

Ofc to mało realne teraz ale kto wie jak sie sprawy potocza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?