Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@IronSanHybrid Przeciez jest chora i obecnie mieszka w domu dziecka.
Wiesz jak wpływaja na człowieka zaburzenia lękowe? Ja wiem i to niszczy człowieka od srodka.
Łatwo jest napisac "Wez sie do pracy" a to nie jest tak proste jak ci sie wydaje.
To nie jest zbiórka by zarobic a sie nie narobic...
No tak bo jak ktos udaje depresje to trzeba wszystkich do 1 wora wrzucic.. Jprdl
0
@hayek Widziałem to. Znowu ktos nie raczył spojrzec w opis
0
No ale na pocieszenie dzis zaległy mecz Widzewa z Ruchem :)
@FcPortoFan1999
0
@Emhyr Baba bez bolca...
2
@TheNekro94 W mysl zasady a nóż sie uda :/
Te eliminacje to najwiekszy wstyd od kilkudziesieciu lat.
4
@Janas11224 Gdzie taki masaż robio kurła?
18
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/370319887_703187324836464_7749325468966395661_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=p5RgH2L6kHQAX9VnoRN&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=03_AdTUS8YHL8NMiYWx48xMPFwGFkslU6dIr9eARWbE4QFUNQ&oe=6580059F
Obrazek w punkt...
0
@Culers Taa podobnie jak poprzednie xd
0
Nasi kopacze zaraz psychicznie wykoncza Cwiąkałe xD
0
@TheNekro94 Jakby komus tym zasadzic... xD
1
https://kiep.pl/img47/2017/01/18/1484748703layot.png
Ale bydle. dziwne ze nie goda xD
6
Sensowna kandydatura :)
1
Wtf ile sniegu nawaliło xD
Taki widoczek z okna.
https://zapodaj.net/plik-LV8w3yMfzN
Lublin
Ps. Jeszcze pada xD
1
4 miejsce w grupie smiechu...
Jprdl ale kompromitacja...
1
Jestesmy dziadami
1
@dv_7 Wynik? 1-0 xD
2
@Derean Pamietam dobrze. Suarez irytował ale nie kaleczył tak jak obecnie Lewy.
Do tego potrafił rzucac ciasteczka...
5
Suarez w schyłku przy Lewym to był maestro xD
7
A wystarczyło 1 mecz z Mołdawia wygrac.
Jprdl...
1
@kanver_ My bylismy nieskuteczni. Gramy wybitna nie była ale marnowalismy na potege sytuacje
2
@Chaoss Bo żadnej ze stron remis nic nie daje. Tam ktos wygra na bank
0
No tylko to niewiele nam daje bo szansa na remis w meczu Czech z Mołdawia jest mała :/
0
Zaczeli grac jak juz nic od nas nie zalezy :]
Cudowni kopacze za pinc złotych...
1
@Lionel_Messi10 Poza Polska
0
@esem91 Jakim naszym?
0
@Kgorecki2500 Patrzac jak czesto piszesz o tym odniosłem inne wrazenie xd
2
@Kgorecki2500 Przestan jesc ten syf xD
Szkoda zdrowia ;)
2
https://img.besty.pl/images/398/83/3988342.jpg
W punkt xD
1
Brawo Mołdawia.
Pogonic Polakow do baraży. I tak na nic wiecej nie zasługuja
0
@Rust_Cohle Róznie bywa. Wystarczy ze nie bedzie chetny do przedłużenia umowy i juz jest duzo prosciej na taki deal.
Ofc to mało realne teraz ale kto wie jak sie sprawy potocza