Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 Schodzi bo piłki mu nie potrafia podac. I to jest fakt
Mozna i trzeba krytykowac Lewego ale moneta ma strony...
Nikt nie potrafi nu podac piłki na strzał
2
Ile piłek pomocnicy dali do Lewego i Buksy?
Nie chce bronic Roberta ale kur jak on ma strzelic jak nawet dosrodkowac nie potrafia. A potem dziwimy sie czemu on wychodzi z pola karnego.
0
Jestesmy dziadami
0
Kur my jak dziady wygladamy nawet na tle Łotwy..
Ciekawy jestem kiedy zacznie sie temat trenera :)
2
Rolady dwie macie robic co chce
4
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2020/08/epEtBsq61vgHGq46.jpg
Pszypau xDDD
@Kgorecki2500 @tomek8756
5
@betonito Miejsce klauna jest w cyrku nie w Barcelonie
1
@Kgorecki2500 Bosak juz raz miał szanse i poległ z kretesem. Albo Kosiniak albo Hołownia lub od biedy Trzaskowski
10
Hołownia zrobi sobie takie poparcie ze spokojnie moze wygrac wybory prezydenckie
Szczerze wolałbym go niz Trzaskowskiego. Taki powiew swiezego powietrza by sie przydał.
6
Kur lepsze niz kabaret xD
Zastanawiam sie czy ci durnie z pisu wiedza ze Hołownia w sposob inteligentny po nich cisnie xD
1
@MarioVeB! Kimmich
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtJZ7R7FjgqszdxvaTF9JhcBBj_zXFFmqW2w&usqp=CAU
@Luciano99 Tak to u was wygląda xD?
2
@AFA90 Zdecydowanie. Tylko marnuja potencjał.
5
@SteuerFreiMoney Predzej swinie zaczna latac jak Snoop rzuci trawke xD
0
@tomek8756 Nie wazne co mówia..
9
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJCRSkSw0wEXYD0ESTWxGtMwShfUqXQGf2Dw&usqp=CAU
Prawdziwe xDDD
@tomek8756 @Kgorecki2500 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Luciano99
1
https://www.donald.pl/artykuly/EKnkoL4P/mentzen-odpowiedzial-vlogerom-naukowym-co-sadzi-na-temat-hejtu-i-poleca-im-usunac-sie-z-internetu
Ja wale ale to jest totalny dzban.
Memcen to wiekszy mem niz Korwin
W całej sytuacji szkoda tylko Dawida z kanału naukowy bełkot bo to jaki hejt wylewał sie na niego to jakis absurd.
A pan Memcen jak zwykle ostatnio sie kompromituje.
@michal26 W całej tej sytuacji to chyba tylko Bosak wychodzi z twarza z konfederacji.
8
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kot-odchodze-od-teraz-bede-pracowal-na-siebie-a-na-nas-ananas-tez-odchodzi-do-widzenia.jpg
No i fajnie xD
@Kgorecki2500 @tomek8756
5
Dziki trener to dopiero czubek. Wyskoczył mi na fb i czy on zawsze drze ta morde? Z miejsca blok poszedł.
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRgIk-Y8lsa-F4OpDqPTepgJSBCvdIg15gvQQ&usqp=CAU
@MASTURBINHO To ty xD?
5
San Marino sie rozwija :)
Tymczasem polacy:
Wpier od Albanii Czech i Mołdawi...
Quo Vadis Polsko?
2
Włosi ja was prosze...
0
@DonCarletto Oj tak
1
Mogliby wsiokia z pzpn pogonic bo za jego kadencji kompromituje sie co chwile.
Wiedziałem ze Kulesza bedzie słabym prezesem ale nie sadziłem ze cofniemy sie do czasow rządów Grzegorza Lato...
3
@JimMorrisonFCB Nie wiem i nie chce wiedziec xd
28
https://img.joemonster.org/mg/albums/022022/main_22nasi_gotowi_do_obrony.jpg
Piękna robota panowie @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1
Ministerstwo Obrony juz szykuje kontrakt na te cudo :)
2
@xpop O cie panie xDDD
2
@bartekvisca Oj tak cos w tym jest :/
Współczuje
18
Szczescie w nieszczesciu ze z Babcia ma "Tylko" problem ze stawami. Zapalenie ale dosyc ostre i była ciezka noc w szpitalu.
No ale ważne że żyje bo w głowie były same czarne scenariusze.
1
@VbamboeB Ty jestes dopiero udany xD
Co to ma do urazu mechanicznego? Zwyczajny pech. Inna sprawa ze trener to bezmozg. Nie powinien grac w tym meczu.
Wiekszosc naszych kontuzji to urazy mechaniczne a nie miesniowe