0

@bari_94 Schodzi bo piłki mu nie potrafia podac. I to jest fakt

Mozna i trzeba krytykowac Lewego ale moneta ma strony...
Nikt nie potrafi nu podac piłki na strzał

2

Ile piłek pomocnicy dali do Lewego i Buksy?

Nie chce bronic Roberta ale kur jak on ma strzelic jak nawet dosrodkowac nie potrafia. A potem dziwimy sie czemu on wychodzi z pola karnego.

0

Jestesmy dziadami

0

Kur my jak dziady wygladamy nawet na tle Łotwy..

Ciekawy jestem kiedy zacznie sie temat trenera :)

2

Rolady dwie macie robic co chce

5

@betonito Miejsce klauna jest w cyrku nie w Barcelonie

1

@Kgorecki2500 Bosak juz raz miał szanse i poległ z kretesem. Albo Kosiniak albo Hołownia lub od biedy Trzaskowski

10

Hołownia zrobi sobie takie poparcie ze spokojnie moze wygrac wybory prezydenckie

Szczerze wolałbym go niz Trzaskowskiego. Taki powiew swiezego powietrza by sie przydał.

6

Kur lepsze niz kabaret xD

Zastanawiam sie czy ci durnie z pisu wiedza ze Hołownia w sposob inteligentny po nich cisnie xD

1

@MarioVeB! Kimmich

2

@AFA90 Zdecydowanie. Tylko marnuja potencjał.

5

@SteuerFreiMoney Predzej swinie zaczna latac jak Snoop rzuci trawke xD

0

@tomek8756 Nie wazne co mówia..

1

https://www.donald.pl/artykuly/EKnkoL4P/mentzen-odpowiedzial-vlogerom-naukowym-co-sadzi-na-temat-hejtu-i-poleca-im-usunac-sie-z-internetu

Ja wale ale to jest totalny dzban.
Memcen to wiekszy mem niz Korwin

W całej sytuacji szkoda tylko Dawida z kanału naukowy bełkot bo to jaki hejt wylewał sie na niego to jakis absurd.

A pan Memcen jak zwykle ostatnio sie kompromituje.

@michal26 W całej tej sytuacji to chyba tylko Bosak wychodzi z twarza z konfederacji.

5

Dziki trener to dopiero czubek. Wyskoczył mi na fb i czy on zawsze drze ta morde? Z miejsca blok poszedł.

5

San Marino sie rozwija :)

Tymczasem polacy:

Wpier od Albanii Czech i Mołdawi...

Quo Vadis Polsko?

2

Włosi ja was prosze...

0

@DonCarletto Oj tak

1

Mogliby wsiokia z pzpn pogonic bo za jego kadencji kompromituje sie co chwile.

Wiedziałem ze Kulesza bedzie słabym prezesem ale nie sadziłem ze cofniemy sie do czasow rządów Grzegorza Lato...

3

@JimMorrisonFCB Nie wiem i nie chce wiedziec xd

28

https://img.joemonster.org/mg/albums/022022/main_22nasi_gotowi_do_obrony.jpg

Piękna robota panowie @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1

Ministerstwo Obrony juz szykuje kontrakt na te cudo :)

2

@xpop O cie panie xDDD

2

@bartekvisca Oj tak cos w tym jest :/

Współczuje

18

Szczescie w nieszczesciu ze z Babcia ma "Tylko" problem ze stawami. Zapalenie ale dosyc ostre i była ciezka noc w szpitalu.

No ale ważne że żyje bo w głowie były same czarne scenariusze.

1

@VbamboeB Ty jestes dopiero udany xD

Co to ma do urazu mechanicznego? Zwyczajny pech. Inna sprawa ze trener to bezmozg. Nie powinien grac w tym meczu.

Wiekszosc naszych kontuzji to urazy mechaniczne a nie miesniowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?