Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajajaj Karny dla Legii
0
Nie ma to jak zepsuc swieto żylecie przez Poznaniaków xDDD
1
@Kgorecki2500 Syf totalny
0
Sto lat żyleto
Życzyłbym najlepszego ale byłyby to życzenia fałszywe :]
0
@barcelonaLM Ja widze. Ale nima alternatyw niestety
1
Jak pisałem Warta lubi grac z Legia.
Szulczek to umie w trenerke.
1
Dawac Warta po 3 pkt :)
2
@Kapitan hawk Niestety zgadzam sie
0
Hahaha Pogon...
Co oni odwalili w tym meczu. Zamiast wygrywac 3-1 przegrywaja 3-2
2
Wisła Mem Kraków widze forma mutant xD
Jakim cudem Sobol jeszcze nie poleciał :o?
0
@FcPortoFan1999 Nawet gorzej. Traf skoczkaw locie i tragedia murowana
1
@Nonameforlife No słabe.
0
@FcPortoFan1999 Zima zima ale mozna krzywde zrobic komus nawet taka sniezka.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/skandaliczne-sceny-w-ekstraklasie-kibice-rakowa-rzucali-sniezkami-w-pilkarzy-k-a-po-alo-was-wideo/226689-n
To "kibice" rakowa. No i po uj takim ludziom nowy stadion?
Swoja droga powinny byc srogie kary za takie cos
4
Serio ktos sie łudzi?
Przeciez my skonczymy jak Finowie.
Nasi młodi skoczkowie maja problem w kontynentalnym a co dopiero w PS.
W innych nacjach młodzi z buta wchodza i punktuja w pucharze swiata a u nas? Zapasc.
Mówie tu o ostatnich sezonach.
Skonczy kariere Kamil Dawid i Piotrek o bedzie po skokach.
0
@MesQueUnClub_87 patrzac na ostatnie mecze to Legia powinna sie bac :)
0
@arasz1819 Cos w tym jest. Czasem ciezko zrozumiec Generała
0
@HighestInTheRoom I kolejny blamaz legii z Warta
0
Lech kontra Widzew. Może tam chociaz sie nie zawiode
0
@Herato Lepsze to niz madrytczoki
0
@Emhyr Obojetnie. Byle kur cos sie ruszyło
0
No i wykrakałem. Rakow strzelił ;(
0
@Emhyr To ew Yamala zamiast Rafy
Cos trzeba zmienic
0
@Rewolucja123 Ktos musi grac. Wszyscy trzej pod forma.
4 5 1 ale brakuje nam do tego pomocnikow
0
Raków chciaz humor poprawia na ten czas :)
0
Pena
Araujo Kounde Inigo Cancelo
Pedri Gundo De Jong Raphinha
Felix Ferran(Lewy)
Taki skład na Porto.
Skoro nie idzie 4 3 3 to czas grac 4 4 2 z Rafa w srodku pola.
5
@Firestone Nie zagramy.
0
@azsiezaloguje Azsiewyloguj. Najlepiej na ament
3
Gdyby arbitrzy ponosili konsekwencje po takich meczach to moze sprawdzaliby po kilka razy takie sytuacje. A tak moga sobie pozwolic na olewanie kontrowersyjnych sytuacji bo jedyna konsekwencja bedzie chwilowa zamrażarka.
Najgorsze jest to ze nie tylko w LL Barcelone dymano na karne. Az sie przypomina Bayern albo reka Dumfriesa z Interem.
Mozna i trzeba narzekac na gre ale Barca ostatnimi czasy jest krzywdzona przez arbitrów w kazdych rozgrywkach.
31
A gdzie mma z Lewym? Sytuacja jak z Cadizem i znowu bez reakcji