0

Ajajaj Karny dla Legii

0

Nie ma to jak zepsuc swieto żylecie przez Poznaniaków xDDD

1

@Kgorecki2500 Syf totalny

0

Sto lat żyleto

Życzyłbym najlepszego ale byłyby to życzenia fałszywe :]

0

@barcelonaLM Ja widze. Ale nima alternatyw niestety

1

Jak pisałem Warta lubi grac z Legia.

Szulczek to umie w trenerke.

1

Dawac Warta po 3 pkt :)

2

@Kapitan hawk Niestety zgadzam sie

0

Hahaha Pogon...

Co oni odwalili w tym meczu. Zamiast wygrywac 3-1 przegrywaja 3-2

2

Wisła Mem Kraków widze forma mutant xD

Jakim cudem Sobol jeszcze nie poleciał :o?

0

@FcPortoFan1999 Nawet gorzej. Traf skoczkaw locie i tragedia murowana

1

@Nonameforlife No słabe.

0

@FcPortoFan1999 Zima zima ale mozna krzywde zrobic komus nawet taka sniezka.

0

https://www.meczyki.pl/newsy/skandaliczne-sceny-w-ekstraklasie-kibice-rakowa-rzucali-sniezkami-w-pilkarzy-k-a-po-alo-was-wideo/226689-n

To "kibice" rakowa. No i po uj takim ludziom nowy stadion?

Swoja droga powinny byc srogie kary za takie cos

4

Serio ktos sie łudzi?

Przeciez my skonczymy jak Finowie.

Nasi młodi skoczkowie maja problem w kontynentalnym a co dopiero w PS.

W innych nacjach młodzi z buta wchodza i punktuja w pucharze swiata a u nas? Zapasc.

Mówie tu o ostatnich sezonach.

Skonczy kariere Kamil Dawid i Piotrek o bedzie po skokach.

0

@MesQueUnClub_87 patrzac na ostatnie mecze to Legia powinna sie bac :)

0

@arasz1819 Cos w tym jest. Czasem ciezko zrozumiec Generała

0

@HighestInTheRoom I kolejny blamaz legii z Warta

0

Lech kontra Widzew. Może tam chociaz sie nie zawiode

0

@Herato Lepsze to niz madrytczoki

0

@Emhyr Obojetnie. Byle kur cos sie ruszyło

0

No i wykrakałem. Rakow strzelił ;(

0

@Emhyr To ew Yamala zamiast Rafy

Cos trzeba zmienic

0

@Rewolucja123 Ktos musi grac. Wszyscy trzej pod forma.

4 5 1 ale brakuje nam do tego pomocnikow

0

Raków chciaz humor poprawia na ten czas :)

0

Pena
Araujo Kounde Inigo Cancelo
Pedri Gundo De Jong Raphinha
Felix Ferran(Lewy)

Taki skład na Porto.

Skoro nie idzie 4 3 3 to czas grac 4 4 2 z Rafa w srodku pola.

5

@Firestone Nie zagramy.

0

@azsiezaloguje Azsiewyloguj. Najlepiej na ament

3

Gdyby arbitrzy ponosili konsekwencje po takich meczach to moze sprawdzaliby po kilka razy takie sytuacje. A tak moga sobie pozwolic na olewanie kontrowersyjnych sytuacji bo jedyna konsekwencja bedzie chwilowa zamrażarka.

Najgorsze jest to ze nie tylko w LL Barcelone dymano na karne. Az sie przypomina Bayern albo reka Dumfriesa z Interem.

Mozna i trzeba narzekac na gre ale Barca ostatnimi czasy jest krzywdzona przez arbitrów w kazdych rozgrywkach.

31

A gdzie mma z Lewym? Sytuacja jak z Cadizem i znowu bez reakcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?