Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 No w Lechu nie pogra przy Ishaku xD
2
@MarcelNJ11 Zawsze i wszędzie
4
@Rewolucja123 Na litosc boska to Antwerpia jest...
Gdyby to zawalił to powinien sam sie podac do dymisji
0
Jak podsumowac forme Ruperta?
Ano tak ze nadzieje pokładamy w Roque który jeszcze nawet z nami nie trenuje a i tak gorzej by nie zagrał od Lewego :)
Serio nawet Suarez w schyłku nie irytował mnie tak jak Lewy. Technika Luisito nawet z tusza to była inna liga niz Lewgo. Moge sie załozyc ze nawet teraz Luis dałby wiecej ;)
Chociazby patrzac na rozgrywanie i robienie miejsca kolegom
3
@betleyoneDEjong Gorzej nie bedzie :)
0
@betleyoneDEjong Bedzie mozna go chyba w styczniu zarejestrowac jesli przyjdzie
0
@mekston Szczerze to jest to absurd totalny.
Powinna byc 1 interpretacja tych zagran reka. Kazda liga powinna miec te same zasady i to samo w UCL.
Co to za jaja ze co liga to inna interpretacja?
0
@mekston https://www.google.pl/amp/s/sport.tvp.pl/74422223/liga-mistrzow-szymon-marciniak-podyktowal-dyskusyjny-rzut-karny-zadecydowala-jedna-wytyczna/amp?espv=1
Albo dałem sie na fejka złapac albo twitt juz usuniety.
0
@mekston Jak znajde to dam. Wczoraj gdzies był twitt który to wyjasniał
0
Ale durnie w tej uefie. Karac sedziego VAR za to ze Marciniak podjał dobra decyzje w oparciu o nowe wytyczne.
Ja pier jak nie lubie Kwiatkowskiego tak nasi sędziowie zrobili wszystko tak jak mieli zrobic. Czy to ich wina ze te przepisy sa uposledzone?
3
https://www.kiep.pl/img47/2020/12/16/1608120546xyz.jpg
Baby to jednak sa nie teges :]
6
@Chucky On zawsze tak wyglada podczas meczu
0
@Kuba_1 Kounde gra dobry sezon. Ma zniżke formy po prostu
0
Mysle ze czas przeorganizowac nasza obrone.
Cancelo Inigo Araujo Kounde
Balde bedzie sie uczyc od Joao jak grac na tej pozycji. Kounde bedzie mnie ofensywna ale bezpieczniejsza opcja. Araujo i Inigo jako bestie na SO
Co raz bardziej mysle czy faktycznie Christensena nie sprzedac bo mozna sporo zarobic na nim.
Marc
Kounde Inigo Araujo Cancelo
Pedri Gundogan De jong Gavi
Felix Lewy
Tak bym to widział.
9
Ja rozumiem ze gra w pierwszej połowie była srednia ale i tam mielismy kilka sytuacji...
Natomiast 2 to dominacja nad Porto i tam powinnisny wcisnac ze 2 bramki na spokojnie. Porto tworzyło sytuacje tylko po naszych błedach. Sami z siebie nic zrobic nie mogli
Kur nie zakłamujcie obrazu..
4
@Mazi 2 połowa była pod kontrola i tam powinny pasc conajmniej 2 bramki dla nas
Nie zakłamuj rzeczywistosci
0
@kejdzi Tak. Gdzies na twitterze to wyjasniali
1
@barcelonaLM Nie przy obecnych przepisach niestety. Marciniak nie miał wyboru
0
@kuz 2 połowa akurat swietna. Bardzo mało miało Porto do powiedzenia. Imo ich sytuacje to wynik naszych błedow a nie ich gry
4
@Luciano99 Hahaha xDDD
Mistrzu oznaczaj mnie przy tym
0
Imo wielkie rozczarowanie Milanu.
Beda sie bic z Newcastle o lige europy i raczej tez nie udzwigna z tym szpitalem
0
@_barti Wiadomo. Smiech to zdrowie a juz tym bardziej jak sie czyta twoje posty ;)
5
@_barti Trollowac tez trzeba potrafic. Patrzac jakie ty głupoty piszesz to zbiera sie na usmiech politowania :)
0
@_barti Pite było? On jest 2 klasy niżej.
2
Swietna 2 połowa i kompletna dominacja.
Brawo Ekipa
1
Obiektywnie to jestesmy na poziomie Porto dlatego mecz wyglada jak wyglada.
U nas trzeba przemodelowania ataku. Zbyt dużo nijakich piłkarzy +Lewy w schyłku kariery.
Felix dzis dramat. Rafa wykonczenie dramat.
Gdyby tu byli na skrzydłach lepsi piłkarze to 3-1 spokojnie mogłoby byc.
3
Dobry wieczór.
Wróciłem po krótkiej przerwie. Potrzebowałem sobie zrobic reset. Byłem troche zbyt toksyczny i zbyt sfrustrowany. Potrzebny był detoks
@FcPortoFan1999
Mecz wyrównany ale finalizacja to dramat zwłaszcza Rafy ;(
2
Komentarz usunięty