0

@FcPortoFan1999 Nie no mam kaca po Widzewie. Lazio odpale se

0

Komentarz usunięty

1

Czyli zero eklapy dzis dla mnie.

Radomiaka nie chce ogladac a szansa ze Lech zagra z Korona jest nikła...

Dramat :(

0

Felix Roque
Pedri De jong Gundo Gavi
Cancelo Inigo Araujo Kounde
Ter stegen

Chciałbym zobaczyc kilka meczy w takin ustawieniu.

6



Suarez 2014. Ani Lewy ani Nazario nie pokazali nigdy tyle co Luis w tym okresie. On prawie sam pociagnał ich do tytułu. Majac takich partaczy w składzie jest to po prostu chore co on robił z rywalami

Sorry ale nigdy nie widziałem lepszej 9 niz Suarez w Liverpoolu i prime w Barcelonie. To była bestia nie do zatrzymania

Zreszta on jako jedyny wygrał Pichichi gdy grał w lidze z CR i Messim w swoich pikach karier..

2

@DonCarletto Może tak byc. Ale ignorancja jest pisanie że ocieplenia nie ma. Wystarczy spojrzec wstecz na historie temperatur etc

1

@Androchem No to dalej wole Luisa. Po primo był wszechstronniejszy. Po 2 ładował wiecej goli i po 3 robił kosmiczna ilosc asyst.

Patrzac sucho Suarez wypada lepiej. I w prime formy i jako ogół.

2

@Kazragore Szok ze Zima w grudniu.. To ze Globalne ocieplenie jest to jest fakt. To że zima jest w koncu zima nie zmienia nic na tym polu

1

@Androchem Nie. Nie mówie o tym. Patrze ogółem na twoje wpisy. Nie lubie wyciagac wnioskow na podstawie 1 posta.

I jesli mówisz o Nazario to on obok Luisa nawet nie stał. Pomijajac statystyki to sama długoscia kariery i sukcesami Luisito bije go na głowe

2

@Androchem Możliwe. Zapytam lekarza :]

Ale ty tez bys mógł sie wybrac.

2

@Kessie Zdania o nim nie zmienie tak czy siak. Taki marny prowokator jak ich wielu tytaj było

0

Zabawne bo moze byc tak ze bedziemy miec taka strate ze bedziemy bronic 4 miejsca.

Ile kur teraz waża pkt stracone z Mallorca itd...

0

Komentarz usunięty

0

6 lub 7 pkt straty do Girony. Jprdl

My musimy wygrac z AM xD

0

@FrankliN7 Teraz nie ma.

0

@Herato Jo tyż kurła :(

1

Sa obawy ze dzis nie odbedzie sie ani 1 mecz eklapy :(

0

Hohoho jego mac. Kolejny mecz prawdopodobnie odwołany ;(

0

Mecz piasta przerwany. Niewiadomo co dalej

0

Jak dzis łks nie wygra to beda juz 1 noga w 1 lidze a mamy dopiero połowe sezonu xD

Odwołali mecz ale lipa

5

@Kessie Nie musiałem otwierac by wiedziec co to xD

11

Jakis somsiad próbuje bezskutecznie auto odpalic xD

Dobrze tak złodziejowi kurła

0

@TR3YWAY Po co nam ten banan?

0

@Rewolucja123 Ja nie lubie siłki zamknietej. Jesli nie bedzie -30 to 40 min dziennie przy takim krajobrazie wchodzi jak masło a człowiek lepiej sie czuje

0

@Rewolucja123 Przy tym lodzie? Ja na otwartej sobie cwicze :]

Fajny mrozek i człowiek wraca zasypany ale zadowolony xd

@LM10GOAT @MesQueUnClub96 wołaja cie

0

Wracam z siłki i moge robic za bałwana i dosłownie i w przenosni xD

Ale zasypało mi osiedle :o
Ostatni raz takie zaspy widziałem z 10 lat temu albo i dalej

1

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?