Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam wrażenie ze Pep sie wypala powoli. On chyba potrzebuje zmiany i City także.
0
@FcPortoFan1999 Mrozek na razie niczego nie psuje. Zobaczymy co bedzie po sezonie
3
Rasisci w 13 posterunku. To jest arcydzieło co w tej scenie zrobili xD
1
@KamQiX Dzieki za komplement :]
2
@Jakchcesz To jest dobra rada wujciu dobra rado
5
@eosz zostaw to gunwo xD
Komp daje ci jasne znaki :)
0
@CZAJUN_119 Co w tym dziwnego? Mi nie podszedł ten film.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie przepadam. Zamiast tego wolałbym dorzucic Dyzme z Pazura :)
0
@MesQueUnClub_87 Nie. Tylko te mi sie podobały.
Nie lubie np Poranku kojota,e=mc2 itd
2
@Zoker No i seksmisje jeszcze.
1
Mis Bareji to pierdzielone mistrzostwo. Co smutne wiele takich absurdów dzisiaj można znalezc w naszym kraju.
Jesli chodzi o polskie filmy to u mnie top wyglads tak
Miś
Killer(wszystkie częsci)
Chłopaki nie płacza
Rozmowy kontrolowane
Kingsajz
0
Trzeba sobie misia odpalic :)
4
Ogladam od jakiegos czasu memy i inne filmiki Pazury. Fenomenalna persona i wybitny aktor.
3
http://www.smiesznosci.pl/2750-mody_prawnik_d.html
Mikołaj pewnie w szoku :]
3
@HypeR Wiadomo zasada 34 xD
@PatrychoO na zielonej stronie. If you know what i mean :)
10
Piękny jest ten internet xD
Tylko wyszedł zwiastun GTA a zwyrole juz rozebrały Lucie xD
1
@Bobo25 Zawsze możesz poderwac @VegetaPolska bo ja sliski nie jestem :]
0
@MesQueUnClub_87 Wole ząbek. Moze chwile sie pomęcze ale z reguły szybko stawia na nogi
0
Cholibka chory jestem. Trzeba se herbate z imbirem zrobic a potem czosnek zjesc ;)
0
@4drian0 Kurde az sprawdze xD
2
@VegetaPolska Idz na zielona strone pewnie juz sa zdjecia xD
1
Velde z golem kolejki
Moim zdaniem zasłużenie patrzac na okolicznosci i wage tej bramki
@FcPortoFan1999
0
Ale kontrast z dzisiejsza piłka :o
0
Przekraczajac Granice to swietna książka o naszym Luisito.
Polecam przeczytac i po tym wywiadzie Gryzonia chyba sobie wróce do niej.
0
@mrboom Naprawde nie czułes w tym ironii? Velde zdawał sobie sprawe jaki to cyrk jest. Posłuchaj wywiadu z Murawskim.
Poza tym co to ma za znaczenie jak decyduje arbiter. Gdyby miał odrobine oleju w głowie to po 15 min przerwałby ten cyrk tak jak zrobiono to w gliwicach
0
https://weszlo.com/2023/12/04/adriela-ba-loue-czeka-operacja-i-kilkumiesieczna-pauza-brawo-panie-frankowski/
Brawo kur brawo. Ten sedzia to najwieksza kanalia wsrod arbitrów w polsce.
1
Ciekawe czy Celta ogra Cadiz :)
0
https://jebzmeme.pl/dlaczego-w-polsce-nie-ma-takiego-dnia-d/
Dawac do Polski z tym!
2
https://www.meczyki.pl/newsy/bez-zastrzykow-i-tabletek-nie-bylbym-w-stanie-grac-wstrzasajace-wyznanie-suareza-ogromne-problemy-legendy/227393-n
Eh Luisito koncz kariere bo zdrowia szkoda :(
3
@DragonxNF Miedzinsky top xD
Uwielbiam ten kanał