2

@DonCarletto Factos

0

@MesQueUnClub96 Wez ty sie nie osmieszaj. Z pogoda nie wygrasz.

Co ci da odsnieżanie jak zaraz drugie tyle napada? Walkower bo pogoda pokrzyżowała plany? Tylko ty jestes tak "mądry" by wpasc na taki pomysł

A juz szczytem głupoty jest zmuszanie piłkarzy do roboty za która oni nie sa odpowiedzialni

0

Trzeba zrobic żółte snieżki :]

2

@Emhyr Piłkarski troglodyta xd

1

@FcPortoFan1999 Najlepiej na nikogo If you know xD

0

Komentarz usunięty

0

@Barcasub Jestes strasznie ograniczony. Dowodów na ocieplenie jest mnóstwo i tylko totalny ignorant bedzie temu zaprzeczał

https://esero.kopernik.org.pl/kosmiczne-dowody-na-zmiany-klimatu/

Prosze geniuszu :)

0

@Barcasub Ah shit... Nie chce mi sie nawet tego tłumaczyc.

2

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nadciaga-pogodowy-armagedon-potezne-sniezyce-i-siarczysty-mr,nId,7184168


Dawno takiej zimy nie było. No i zajebiscie. Jak jest zima to musi byc zimno.

0

Gorący stołek w Lechu. Jak lubie Johna tak wytraca ostatnio mi argumenty do obrony. Co najgorsze kibice juz stracili cierpliwosci.

Byc moze po sezonie bedzie zmiana ale na razie raczej go nie zwolnia.

@FcPortoFan1999

0

@Michu94 Króciutko :)

1

@DonCarletto Na yt mi wyskoczył filmik ze starym plem :(


1

@P33ck A co chcesz mi skopiowac? Nie ze mna te numery! Sam brałem udział w tych wałach i sam byłem ofiara ;(

1

@hayek Na m2 z bojowcem fajnie sie latało xd

1

Gdzie te czas gdzie latało sie z gilotynowym ostrzem na metiny bitwy...

Kurła kiedys to było

1

Prosze panstwa o to najbardziej nostalgiczna muzyczka z metina :)

Enter the east



Dzis jest rewelacyjna do zasypiania. Poziom nostalgi wywala w kosmos

@Emhyr @DonCarletto @FcPortoFan1999

1

@DonCarletto Brało sie Aure i pokazywało ze niby wyleciała xDD

1

#NostalgiaMetin

Uwielbiałem na bojowcu z wolnego bic metki. Ten płacz ludzi ze kradne im kd i ku był bezcenny. Te wyzywanie i grozby miód na moje serce a juz zwłaszcza jak kamol duchowy wypadł i sie go podpierdzielało :)

Wiem wiem powininem smazyc sie w piekle :)

@Emhyr @FcPortoFan1999 @DonCarletto

1

@Emhyr Nie no ziomus. Puste to było Chujno a nie Shinshoo

Moze nie było tylu ludzi co u smerfow ale jakos a nie ilosc panie. Niebiescy to straszna hołota była

1

@DonCarletto Bo tylko do tegl sie nadawali ch1 m1 jinno tam sie sklep ustawiało i kupowało :)

Ale fpsy na tym targu potrafiły do 1 zjechac xD

0

@DonCarletto Zgadza sie. Czerwoni najlepsi reszta to hołota :]

1

#NostalgiaMetin2

Uwielbiałem tych durni niebieskich w DT gdzie zamiast siedziec pod sciana to wyłazili i utrudniali robote :/

Chce sobie człowiek zrobic Rippera z gildia bierze tych noobów z jinno w akcie dobrej woli by sobie z kowala uzyli to jeszcze przeszkadzaja ci w robocie. Takich to ino raz z wira albo duchowego i najlepiej zbugowac w scianie buehehe :]

@FcPortoFan1999 @Emhyr

5

@takisobiektos Bo kibice legii to bydło. Pokazali to nie raz i nie dwa.

Wystarczy przypomniec incydent z biciem po twarzy piłkarzy xD

Kibice Lecha maja swoje za uszami ale od pewnego czasu jest z nimi spokoj

1

@MrKozamm No i po ptokach. Szkoda

4

@Borry Kogo ???

1

@FcPortoFan1999 Mi nigdy nie zrobił nic do +9 xD

Wszystko kupowałem :(

Nienawidze tej mendy do dzis

0

@FcPortoFan1999 Gruba łysa menda. Wspominam se czasy gdzie miesem rzucałem w tego grubasa.

Człowiek dropił fmsy a ten ciul palił na +1 xD

1

Nic tak nie cieszy jak spalenie przedmiotu u kowala m1 :]

Najwieksza gnida wsród npc bez dwóch zdan..

Ile wyzywac go trzeba ten tylko sie dowie gdy przedmiot spali na +1

5

@Emhyr Kowal xDD

9

@MatiVEB25 Nie miej kieszonek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?