Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonCarletto Factos
0
@MesQueUnClub96 Wez ty sie nie osmieszaj. Z pogoda nie wygrasz.
Co ci da odsnieżanie jak zaraz drugie tyle napada? Walkower bo pogoda pokrzyżowała plany? Tylko ty jestes tak "mądry" by wpasc na taki pomysł
A juz szczytem głupoty jest zmuszanie piłkarzy do roboty za która oni nie sa odpowiedzialni
0
Trzeba zrobic żółte snieżki :]
2
@Emhyr Piłkarski troglodyta xd
1
@FcPortoFan1999 Najlepiej na nikogo If you know xD
0
Komentarz usunięty
0
@Barcasub Jestes strasznie ograniczony. Dowodów na ocieplenie jest mnóstwo i tylko totalny ignorant bedzie temu zaprzeczał
https://esero.kopernik.org.pl/kosmiczne-dowody-na-zmiany-klimatu/
Prosze geniuszu :)
0
@Barcasub Ah shit... Nie chce mi sie nawet tego tłumaczyc.
2
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nadciaga-pogodowy-armagedon-potezne-sniezyce-i-siarczysty-mr,nId,7184168
Dawno takiej zimy nie było. No i zajebiscie. Jak jest zima to musi byc zimno.
0
Gorący stołek w Lechu. Jak lubie Johna tak wytraca ostatnio mi argumenty do obrony. Co najgorsze kibice juz stracili cierpliwosci.
Byc moze po sezonie bedzie zmiana ale na razie raczej go nie zwolnia.
@FcPortoFan1999
0
@Michu94 Króciutko :)
1
@DonCarletto Na yt mi wyskoczył filmik ze starym plem :(
1
@P33ck A co chcesz mi skopiowac? Nie ze mna te numery! Sam brałem udział w tych wałach i sam byłem ofiara ;(
1
@hayek Na m2 z bojowcem fajnie sie latało xd
1
Gdzie te czas gdzie latało sie z gilotynowym ostrzem na metiny bitwy...
Kurła kiedys to było
1
Prosze panstwa o to najbardziej nostalgiczna muzyczka z metina :)
Enter the east
Dzis jest rewelacyjna do zasypiania. Poziom nostalgi wywala w kosmos
@Emhyr @DonCarletto @FcPortoFan1999
1
@DonCarletto Brało sie Aure i pokazywało ze niby wyleciała xDD
1
#NostalgiaMetin
Uwielbiałem na bojowcu z wolnego bic metki. Ten płacz ludzi ze kradne im kd i ku był bezcenny. Te wyzywanie i grozby miód na moje serce a juz zwłaszcza jak kamol duchowy wypadł i sie go podpierdzielało :)
Wiem wiem powininem smazyc sie w piekle :)
@Emhyr @FcPortoFan1999 @DonCarletto
1
@Emhyr Nie no ziomus. Puste to było Chujno a nie Shinshoo
Moze nie było tylu ludzi co u smerfow ale jakos a nie ilosc panie. Niebiescy to straszna hołota była
1
@DonCarletto Bo tylko do tegl sie nadawali ch1 m1 jinno tam sie sklep ustawiało i kupowało :)
Ale fpsy na tym targu potrafiły do 1 zjechac xD
0
@DonCarletto Zgadza sie. Czerwoni najlepsi reszta to hołota :]
1
#NostalgiaMetin2
Uwielbiałem tych durni niebieskich w DT gdzie zamiast siedziec pod sciana to wyłazili i utrudniali robote :/
Chce sobie człowiek zrobic Rippera z gildia bierze tych noobów z jinno w akcie dobrej woli by sobie z kowala uzyli to jeszcze przeszkadzaja ci w robocie. Takich to ino raz z wira albo duchowego i najlepiej zbugowac w scianie buehehe :]
@FcPortoFan1999 @Emhyr
5
@takisobiektos Bo kibice legii to bydło. Pokazali to nie raz i nie dwa.
Wystarczy przypomniec incydent z biciem po twarzy piłkarzy xD
Kibice Lecha maja swoje za uszami ale od pewnego czasu jest z nimi spokoj
1
@MrKozamm No i po ptokach. Szkoda
4
@Borry Kogo ???
1
@FcPortoFan1999 Mi nigdy nie zrobił nic do +9 xD
Wszystko kupowałem :(
Nienawidze tej mendy do dzis
0
@FcPortoFan1999 Gruba łysa menda. Wspominam se czasy gdzie miesem rzucałem w tego grubasa.
Człowiek dropił fmsy a ten ciul palił na +1 xD
1
Nic tak nie cieszy jak spalenie przedmiotu u kowala m1 :]
Najwieksza gnida wsród npc bez dwóch zdan..
Ile wyzywac go trzeba ten tylko sie dowie gdy przedmiot spali na +1
5
@Emhyr Kowal xDD
9
@MatiVEB25 Nie miej kieszonek xD