0

@MesQueUnClub_87 Ten temat to temat rzeka. Mimo wszystko liga podniosła swoj poziom i sie rozwija.

0

@FCB_dimiC Poziom jest na pewno wyższy. Liga sie rozwija ale mamy strate 10 lub wiecej lat do zachodu.

@FcPortoFan1999 To prawda. Brakuje kasy w naszej piłce

0

@Emhyr problem w naszej lidze jest taki ze kluby nie chca sprzedawac talentow do rywali a wola oddac za granice. W ten sposob robi sie deficyt utalentowanych polskich młodziaków.

A jak ktos wystrzeli to zaraz transfer.

Nie da sie w ten sposob zbudowac klubu opartego na polakach regularnie grajacego w europie.

Lech co by nie mówic ma w składzie Mrozka,Marchwinskiego,Murawskiego,Wilaka,Gurgula.

0

@bartas97 To tez prawda. Deficyt dobrych polakow a jak ktos wystrzeli to zaraz transfer.

@Emhyr Marchwinski,Gurgul,Wilak,Mrozek. Czesc z nich potrzebuje po prostu czasu. Marchewa to juz gotowy produkt. Reszta musi okrzepnac. Nie sa sie grac w lidze nie ukształtowanymi polakami bo wyladujesz poza top 4

0

@Emhyr No ale nie da sie budowac gry na 11 polakach.

Nie kiedy kluby w eklapie wola sprzedac za granice niz do rywala.

Lepiej zbudowac trzon z dobrych zagranicznych piłkarzy niz grac na siłe słabymi polakami. Lech i tak promuje ich sporo jak na standardy tej ligi

0

@Emhyr Lech pokazał ze mozna grac Polakami ;)

No ale do tego trzeba miec akademie i zaplecze :]

1

@takisobiektos Dokładnie tak. Bez znaczenia czy faul był miekki. Licza sie okolicznosci

0

@bartas97 Najpierw doinformuj sie jak ta zasada działa bo teraz fikołka robisz.

Gosc nie jest zainteresowany piłka + piłkarz wychodził sam na sam. W konsekwencji czerwo. Nie ma znaczenia czy to był lekki faul

0

@bartas97 z całym szacunkiem ale ty naprawde obwiniasz sedziego za słuszna czerwona kartke i karnego xD?

2

@Derean O kurła xDD

0

Ogladał ktos ten film na podstawie Five nights and freddy?

Warto poswiecic czas?

1

Pieprzyc burgery. Wrap to jest to o co w życiu chodzi :]

0

@joloskyy Po co? Wbudowany działa zwłaszcza na yt

2

Motomyszy z marsa

Kurła kiedys to były bajki.

Apropo burgerów to tam złolem był Limburger :]

3

@TR3YWAY No cóz... Ktos musi :)

0

@DaPidejpi Nie lubie marnowac.

0

@Kidd Nie posiadam xD

Trzeba wypic zimna ;/

0

Robi sobie człowiek kawe by sie napic czegos ciepłego po czym zapomina o niej na 2h...

2

@DonCarletto Troche zazdroszcze ale no ja nic na geny nie poradze ;]

0

@DonCarletto Własnie mi to do niej pasuje. Ale mozliwe ze dlatego ze sam mały jestem(166cm xD) to mi to u niej nie przeszkadza

1

Jenna Ortega top.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSj494LTXHyMR8-a3UoMvzOtQEftAw7G804Hg&usqp=CAU

Skubana ma niesamowita urode. W ogóle Latynoski sa piękne :)

2

@Nazio_87 Oh no,anyway

19

O jakim piwie mysli kot?

Okocim.

3

@hayek No na bank cos sie popsuło :]

1

@FCB_dimiC Co tu sie odjaniepawliło xD?

Albo dobra podróba albo jakis bład bo chłop ma conajmniej kilka lat w serwisie ;]

8

11 lat temu polska zasłyneła z Basenu Narodowego :]

Piekna to była kompromitacja i randomy biegajace po "Murawie" i goniacy ich ochroniarze xD

2

Likierek o smaku słonego karmelu to jest top.

Wasze zdrowie(Nic mocniejszego nie moge sie napic)

0

Ishak z Lecha dzis by dał wiecej Barcelonie. Fakt nie opinia.

0

Wygrana z Belgami wystarczy do awansu czy trzeba zapunktowac tez z Porto?

1

Na trzezwo spac nie pójde. Rzadko to robie ale czas se golnac po tym festiwalu żenady która nam zaserwowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?