Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
I dobrze ze bez De Jonga i Pedriego. Nie ma co ryzykowac.
3
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2023/02/kot-znalazlem-pieniadze-na-parkingu-i_2023-02-23_17-14-50.jpg
No i to rozuniem ;)
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
1
Na obiadek Warta z Piastem o 12 ;)
1
@maroon A ja tam lubie Haloween.
7
https://img.besty.pl/images/408/21/4082150.jpg
W punkt xD
@macio_944
0
@AFA90 No ale to kolejny raz jak im sedzia pomaga xD
Lubie ten klub ale to sie niesmaczne robi. Powinni przegrywac a zaraz potem gola strzelili
0
@kubix05 Mimo wszystko kolejny raz sedzia im pomaga. Troche to obrzydza bo z Celta powinni przegrywac
0
Ciekawe kiedy Girona spuchnie xD
1
Ale wydymali Celte jprdl.
Girona znowu wiecej szczescia jak rozumu
0
Szkoda Celty xd
1
Dziady z Łodzi ;x
0
Marciniak to jest niedorozwój. Który to raz zawala mecz ŁKSu...
Bezmyslny faul i 2-0 po karnym
0
ŁKS spadnie z hukiem z tej ligi znowu :x
1
@FcPortoFan1999 No nie chciałbym. Lubie i Widzew i ŁKS i chce derby miec i w kolejnym sezonie
0
Jak lubie Górnik to dzis jestem za ŁKSem
@FcPortoFan1999
1
Mecz sezonu w kielcach 5-3 xDDD
0
@FcPortoFan1999 Oby Korona wygrała
1
@Azi No okej sraczka + stres. Tutaj ktos dał dupy po prostu
0
Co to jest?! Ale kompromitacja...
3
@Criss18Barca Tu sa drzwi>>>>[]
6
@Azi Ah shit here we go again xD
Co sie odwala w tej La Masii... Talentów jak mrówków..
0
@Messibestplayerintheworld Niezły plot twist jesli wszyscy zielone swiatło dostana xD
1
@tomek8756 Az dziw bierze ze zmarł smiercia naturalna xD
9 ton metalu zeżarł w swoim życiu :)
4
https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-michel-lotito-czlowiek-ktory-zjadl-samolot,nId,1732095
Ale sranie musiało byc xDD
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756 @DragonxNF
2
@DragonxNF Typ trawi metal xD
https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-michel-lotito-czlowiek-ktory-zjadl-samolot,nId,1732095
3
Najdziwniejsze rekordy Guinnessa
Rozbijanie arbuzów głowa
Jedzenie samolotu(Nie nie jest to żart xD)
Połykanie mieczy
Wchodzenie po schodach na głowie
Tego jest dużo więcej ;)
@DragonxNF @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
1
@DragonxNF Oj kolego tam sa duzo bardziej ekstremalne rekordy xD
Osobny post ci zrobie xd
6
Ciekawostka
Niedawno 14 letnia kotka pobiła rekord Guinnessa w najgłosniejszym mruczeniu. Osiagnęła wynik 54 decybeli. Mruczy tak głosno ze zagłusza telewizor xD
https://tvn24.pl/tvnmeteo/swiat/wielka-brytania-rekord-guinnessa-mruczy-najglosniej-na-swiecie-kotka-bella-z-rekordem-guinessa-7398843
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
0
@FcPortoFan1999 Albo dłużej żyli :]
4
@arasz1819 Niestety