Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Rumuny xD
5
O-zone. Numa numa xD
Nie jestem fanem takiej muzyki ale no kur nostalgia poziom 100 :)
1
Jesli ktos kojarzy kanał Gimby nie Znajo to niejaki Turpat znowu nagrywa. Pieknie nostaligiczny kanał ;)
3
Dzieki YT za kolejna perełke
Najlepsze polskie intro anime bez dyskusji. Król Szamanów. Zapraszam.
3
Avril Lavigne Complicated. Dzieki YT za kolejna dawke nostalgii...
0
@TheNekro94 Teraz paczam i cos zwiazanego z pozycja jezyka xD
1
@PatriBarca A co to jest xD?
52
Czasem przykro sie robi jak niektórzy patrza z góry na innych. Jakas babka w stokrotce nasmiewała sie z faceta który sprawdzał przecene towarów z krotka data do spożycia. Fajnie ze pracownik sklepu interweniował i wyprosił ja ze sklepu.
Klasy nie kupisz za żadne pieniądze.
1
Piekna kompilacja Johnego Bravo xD
0
@MESSIah16 Niby dlaczego? Inne Dyscypliny choc mniej popularne nie przynosza wstydu Polakom jak piłkarze.
Dla Kibica głównie liczy sie piłka klubowa zwłaszcza zagraniczna wiec dlaczego to ma byc nasz sport narodowy?
Popularnosc nie moze byc decydujaca w tej kwestii. Dla mnie to strasznie płytkie myslenie.
5
@MESSIah16 A od kiedy sportem narodowym moze byc tylko najpopularniejsza dyscyplina? Co to za kryteria z dupy.
Dla nas powinna byc Siatkówka lub lekkoatletyka bo piłkarze wstyd przynosza.
0
@Kgorecki2500 Mówie tu o totalnych odklejusach. Nie bede wynieniał nickow
0
@Worny On sie pogrążył tym i poprzednim filmem
9
@barcelonaLM No to chyba jest logiczne. Ofc nie dla wszystkich a zwłaszcza konfiarzy
0
@Danny Gaucho A czyli jak zwykle. Dla mnie to jest straszny odpad.
0
@Danny Gaucho Stresc bo nie chce mu zasiegow robic xd
0
Wardega odpowiada Dubielowi
0
Eh kurła blog 27 mi yt odkopał.
Kurła kiedys to było xD
Oo w dupe Gimby nie znajo zaczał nagrywac znowu xD
1
@Kgorecki2500 Mozliwe ze ich futerka wchłaniaja inne zapachy xd
2
Wiedza bezuzyteczna
Czym pachna koty? Najczesciej pachna jak popcorn xd
Istnieja dedykowane perfumy o zapachu kota!
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
0
@clyde No to Howard Shore za Lotra,Williams za Star Wars,Zimmer za wszystko w sumie i Jablonsky za transformers
0
@Azi Podoba mi sie twój tok myslenia :)
2
@clyde Liczy sie Soundtrack?
Zimmer
Jablonsky
Howard Shore
John Williams
0
Szkoda tego Referendum.
Gdyby pytania konstruowała osoba kompetentna to jestem w stanie sie założyc ze spokojnie 50% by było.
Niestety to była zagrywka polityczna a pytania tak zle skonstruowane ze sam olałem to gunwo.
1
https://m.demotywatory.pl/amp/4877256
No jak nie jak tak.
0
@Dari0G W łeb sie walnij odklejencu. Nie odpisywałem w poprzedniej dyskusji bo faktycznie złapałem sie na fake newsa.
Nie mam zamiaru z tym dyskutowac bo jest mi wstyd. Podobnie wstyd wchodzic mi w dyskusje z takimi ludzmi jak ty.
Izrael to takie same zwierzęta jak ludzie z Hamasu z tym ze maja parasol ochronny w postaci USA.
Konflikt jest po raz kolejny na reke Stanom Zjednoczonym i jestem w w sanie uwierzyc ze sprytnie steruja obiemama stronami.
Jesli USA wyprze sie Izraela to zostanie im tylko Atomówka
2
Włosi to na papierze wygladaja tragicznie. Jakim cudem oni euro wygrali xD
0
@takisobiektos Bo tak było xD?
Nie zmieni to obrazu Izraelu ale tutaj to nie jest ich wina ze Hamas sam siebie zabija xd
0
Nie zmieni to obrazu Izraelu ale to rakieta Hamasu dupneła w szpital w Gazie :)
Dlatego czasem warto wstrzymac sie z ocena
0
@FcPortoFan1999 Bedzie sensacja?