Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestesmy dziadami
0
Po uj tej kadrze Milik? Kolejny komprpmitujacy wystep Arka.
0
Czy mozemy nizej upasc? Nie wiem choc sie domyslam xd
3
Polska miszczem polski
7
https://www.o2.pl/sport/szalal-na-boiskach-ekstraklasy-pracuje-w-wulkanizacji-6951002345106240a
@Luciano99 ale że u ciebie taki szychy robio?!
5
Apeluje o wieczna cisze wyborcza :x
0
@Pedri16Future Jestem w stanie w to uwierzyc. Zwierzeta nie ludzie.
0
Jestem przerażony. Wardega jasno powiedział ze w sprawie Stuu my widzowie sporo jeszcze nie wiemy bo nie upublicznili wszystkiego. Prawdopodobnie dlatego że zajmuje sie tym prokuratura.
Podziwiam go ze nawet w takiej sytuacji robi mu sie żal tego odpada.
Trafnie tez podsumował ze srodowisko ytuberów pełne jest "degeneratów" ofc użył on innego stwierdzenia ale nie przeszłoby na la bambie
2
144k u Wardęgi. Chore liczby robi :)
2
@Lionel_Messi10 I cyk ekstradycja
5
https://www.meczyki.pl/newsy/masakra-wstyd-nie-kazdy-czuje-sie-polakiem-burza-po-decyzji-swiatek-ostre-slowa-sponsora-reprezentacji/223091-n
Ale odklejeńcy. Dobrze Iga zrobiła
0
@Ojciec5tkidzieci Argentyna to taki troche 3 swiat niestety ;/
0
@Rastafarnianin I tak idzie to w tym kierunku. Przedmiot zbedny i zabiera tylko czas uczniom
0
@Rastafarnianin Powinni wywalic to z programu.
0
Zaraza czemu pogrzebano Brickleberry ;(
Doktor Kuzniak najlepsza drugoplanowa postac xD
5
@bartas97 Szanuje w opór takie podejscie
3
@zodiak_10 @Luciano99 mamy tu konflikt interesów
3
@Kgorecki2500 Catolik
1
@_barti Przeciez to kontuzje mechaniczne w wiekszosci...
0
Przeciez to jest kur zart. Co roku ten sam szpital ba teraz jest jeszcze gorzej... I co niby ma Xavi z tego ulepic? Nie ma szans na rywalizacje jak tylu podstawowych ci wypada
1
Co robicie z zalewa po papryce konserwowej?
Wylewacie czy wlewacie do gardła ;)?
5
@_barti Za 150 par i owszem
1
@Hosh Ja bym napisał ze o 900 xD
0
https://www.meczyki.pl/newsy/uli-hoeness-ruszyl-do-ataku-mocne-slowa-o-zwolnieniu-nagelsmanna-z-bayernu-i-kpiny-z-kahna/222920-n
Ale to jest kawał mendy. Kahn co by nie pisac jest ich legenda i wypada miec troche szacunku.
3
@adi7adi8 Niech sie podrywem zajmie a nie piłkarzami Barcy :x
3
@VegetaPolska dalej bedziesz cos pitolił o braku szacunku piłkarzy do fanów? Łatwo było skrytykowac Cancelo mimo ze nic złego nie zrobił.
23
Tak jak pisałem piłkarze maja prawo byc tym poirytowani bo jest to nagminne i irytujace.
1
@ludnek Niby dlaczego mamy mu nie współczuc. Życie piłkarza to nie jest taka sielanka jak sobie wyobrażasz. Zero prywatnosci,kamery na kazdym kroku etc.
10
@ludnek Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. To ze zarabia miliony nie oznacza ze musi spełniac zachcianki nachalnych kibicow. Cancelo ma tez rodzine z która chce spedzac czas którego i tak ma mało jako piłkarz
5
@VegetaPolska Piłkarz to tez człowiek i ma rodzine z która tez chce spedzic czas. Nie musi i nie powinien codziennie tracic czasu na takie rzeczy.
Ty Vegeta rozumiesz ze co innego robic fotki co jakis czas a co innego gdy czuby codziennie wchodza ci pod maske samochodu.
Sytuacja z Umtitim Messim itd pokazuje jak nachalni sa ci kibice