1

Komentarz usunięty

8

@Hasszz Bo nie zrozumiałes przekazu

3

@Marcelinho99 Akurat kanał Wardęgi to przeciwienstwo g*wna.

Bardzo potrzebny kanał bo nie jednego patusa z yt wyjasnił. Szeryf internetu

7

Dobry materiał Konopa.

Jesli ktos myslał ze tam bedzie z 30 kolejnych nazwisk to faktycznie moze byc rozczarowany. Merytorycznie bardzo dobry. Zaskakujacy dla mnie był temat Verteza.

Ale to na pewno nie jest koniec bo to jest tylko wierzchołel góry lodowej i oby ci ludzie poniesli konsekwencje

1

@Bartas7VeB Villareal? Sevilla? To nie sa ogóry

2

Niestety im dalej w las tym mniej podoba mi sie duet Kounde Christensen.

Araujo ma ten gaz i on pewnie asekurowałby lepiej Francuza.

1

@Kapitan hawk Watpie u nas brakuje kogos tam bramkostrzelnego jak Jude

0

@Keson Byle jakos wykupili portugoli

4

Życiowe Credo Pieprzyc Soto Grado.

Niedorozwiniety sedzia który kolejny raz dyma Barcelone i nie mowie tylko o golu Felixa

1

3 pkt straty w teorii to jest nic.

Praktycznie to my gramy z Bilbao Sociedad Realem i Atletiko.

Nie mamy Pedriego De jonga Raphinhy Kounde i Lewego

Dla mnie ten sezon smierdzi brakiem trofeów. Moze chociaz w LM troche sie poszczesci...

1

Patologia to ich wykonczenie...

1

Jesli Barca nie zdobedzie 3 pkt to 2 kolejne mecze beda o byc albo nie byc w lidze. Bilbao i Real...

1

Trzeba liczyc ze uraz Kounde nie bedzie poważny i wykuruje sie w trakcie przerwy.

Te sezon to kopia poprzedniego tylko Real z Barca zamienili sie miejscami

2

Yamal przywraca nadzieje

0

Oczywiscie w jednym momencie wypada kilku kluczowych piłkarzy...

Puchar króla. Superpuchar i LM o to trzeba walczyc w tym sezonie

0

Po sezonie mozemy stracic braci Joao wiec kolejny sezon moze byc jeszcze gorszy

5

5 pkt straty a mecze z Bilbao Realem RSSS i Atletiko.

Sezon ligowy przegramy w pazdzierniku i listopadzie z taka gra w obronie

2

Araujo musi grac z Kounde zeby takie akcje kasowac.

2

Co sie stało z ta obrona... Zaraz bedzie po sezonie

0

Jprdl Araujo musi grac z Kounde.

5 pkt straty bedzie

0

@tristan87 Dymitr top

1

@Barca1992 Na ten moment nie. Ofc sa tam rzeczy obrzydliwe którymi powinna sie zajac prokuratura ale nie ma nic czego nie mozna by sie spodziewac

0

Szczerze? Sprawdziłem o kim konopski mówił i nie ma zaskoczenia i to tez obecnie nie sa persony na czasie.

Ale po meczu odpale całosc bo tylko koncówke sprawdziłem

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem jak inni ale ja Legii xD

0

@FcPortoFan1999 Przeciez pisałem ze nie lubie rakowa. Juz wole Legie :x

0

@MesQueUnClub96 Jak bedzie w 100% sprawdzony. To nie jest byle afera to gruby kaliber i to musi byc sprawdzone 3x nim opublikuje

0

Legia kur strzelcie tego gola...

1

@Kapitan hawk Ament!

5

Wiecie co jest przykre? Grosicki to najlepszy polski skrzydłowy i ogólnie razem z Velde sa najlepsi na tej pozycji.

Co z tego ze Lech wypromował 3 jak każdy z nich nie potrafi sie przebic za granica... Smutne ze nie mamy ani 1 topowego skrzydłowego z krwi i kosci.

1

Mendilibar poleci lada chwila

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?