Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ptasior A no niestety. Troche patowa sytuacja bo przywódcy sprowadzaja smierc na cywili. Troche jak z powstaniem warszawskim.
Ofc żeby było jasnosc ja nie szkaluje powstanców tylko dowództwo :)
3
@Ptasior Głupota palestyny. Teraz jak Izrael wjedzie to nic tam nie zostanie
0
@Firestone @MesQueUnClub96 w ryk :)
1
@barcelonaLM No i fajnie. Oponiarze w ryk :]
0
@FcPortoFan1999 A moim zdaniem Ishaka patrzac ile problemów miał Szwed od koncowki poprzedniego sezonu. Taka nagroda pocieszenia
0
O 21 Seville odpale chyba bo bieda z meczami troche xd
0
@FcPortoFan1999 Ale tu chodzi stricte o urode nie ważnosc
0
Patrze na gola Cyganiksa i niezle siadło ale no mimo wszystko Ishak zasadził ładniejszego gola poprzedzonego fajnym przyjeciem.
@FcPortoFan1999
1
@Encore Ale Lewy tez juz swoje lata ma i ten sezon pokazuje ze bedzie tylko gorzej
2
@misterio No Pedriego pewnie szlag trafiał xd
5
@DonAndrzejos Fajnie
0
@Encore Czemu smiesznie? My tez mistrza zgarnelisny w podobny sposob jak real punktuje obecnie mimo ze kadra była niezbyt mocna
2
Dlaczego Pedri miał tak mało asyst w poprzednim sezonie. Polecam spojrzec i moze zrozumiecie ze to nie była wina Pedriego a tych plackow z ataku
1
@takisobiektos Gra niżej niz Jude
0
@okiemtypera_lucaxx95 To polecam przestudiowac kazdy mecz Pedriegl z sezonu 22/23.
Moze wtedy zrozumiesz dlaczego tych asyst było tak mało
1
@LaLigaPD Pedriego liczby nigdy w pełni nie oddadza o czym nie raz mówił Cwiakała
0
@agaFCB Jprdl. Co z wami jest nie tak? Doceniam Jude ale ja mówie o deprecjonowaniu naszych piłkarzy a gorsi niz Jude nie sa.
0
@pt9 Jprdl przeciez to zupełnie inny typ piłkarza. Tłumaczono to wiele razy ze Pedriego nigdy liczby w pełni nie oddadza. Jude to typowy ofensywny pomocnik lub napastnik. Pedri gra głębiej i nie jest gorszy od Jude tylko gra zupełnie inaczej i co innego daje zespołowi
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo Pedri liczby ma dobre a asyst brakował tylko przez nieskutecznosc napastnikow
6
Zeszły sezon Pedriego to 5 bramek gdzie wiekszosc dawała 3 pkt a nagle ludzie zapominaja o tym ze był podobnie kluczowy jak teraz Jude
Uwielbiam to deprecjoniwanie naszych i spuszczanie sie nad piłkarzami Realu.
13
@okiemtypera_lucaxx95 Was srogo juz popier z tym deorecjonowaniem naszych pomocnikow
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo poprzedni sezon przeczy twoim słowom. Jego gole dawały cenbe 3 pkt ale łatwo sie o tym zapomina.
Pomijam fakt ze Pedri po prostu daje płynnosc w grze i czesto daje kilka opcji do rozegrania i czesto sam gre przyspiesza
Problem Pedriego to nie jego gra a urazy i to trzeba weliminowac bo gdy na boisku jest to widac jakosc piłkarskq
0
@Bartek22 Ale gdy gra to nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Parasol ma bo na niego zapracował. Fati po kontuzji to cien dawnego siebie i w ogole sie nie rozwijał a dembele to przygłup po prostu
0
@bartekvisca Imo Ishaka ładniejszy bo gola poprzedziło tez fantastyczne przyjecie
0
Ten sezon moze byc odwrotnoscia poprzedniego. Teraz Real punktuje baardzo dobrze.
Mimo wszystko Barca musi skupic sie tylko na sobie zwłaszcza na LM bo pieniadze za awans sa bardzo potrzebne. Mam nadzieje ze uda sie tez cos do gabloty wrzucuc
0
@ludnek Piłkarz poza graniem ma tez inne obowiazki. Jest kontuzjowany ale ma prawo wykonywac inne rzeczy które sa zwiazane z marketingiem.
0
@ludnek Fati i Dembele nigdy w żadnym stopniu nie wpływali na gre jak Pedri. Nawet nie zbliżyli sie do jego poziomu
4
@Kuba_1 Tak tak na pewno.
0
@Barca1922 A kto ma byc? Brakuje topowych 9 w lidze. Lewy powoli schodzi z piedestału a innych napastnikow nima
16
@ludnek Ty masz jakis komples Pedriego? Odklejony mocno jestes. Najlepiej wez rozbieg i przywal w sciane
Pedri to zupełnie inny typ pomocnika od Jude. On dyryguje gra i czasem cos strzeli. Taki styl Iniesty który tez liczbami nie powalał