1

@macio_944 No shit sherlock xD

1

@michal26 Bede sie upierał ze stracili przez Korwina i Brauma.

Korwin popisał sie przy aferze pandora gate i to na pewno dało o sobie znac. Elektorat nie zapomniał jego wysrywów o pedofilii

0

@KrwawiaceoczyVEB Oo to bym spróbował

0

@LjakRoberciik Sprawdze :)

Btw kiedys sie piło okocim mocne ;)

0

O 23 bedziemy obchodzic pierwsze 24h od kolejnej kompromitacji kopaczy

0

@Beztroskii Jest w biedrze może?

0

Ktos poleci jakiegos smacznego Radlerka? Mam ochote golnac a z % nie bardzo moge ;)

0

@FcPortoFan1999 Wiem jestem po seansie tego dzieła xD

Autentycznie żal go sie robi

2

Cwiakała to po kolejnym meczu repki chyba na trzezwo nic nie nagra xD

Wyprowadzic z równowagi Cwiakałe to tez jest sztuka! Brawo panowie kopacze xD

2

@matirix20 Nie wydaje sie. Moim zdaniem to wyglada naturalnie. Wtchodzi po prostu frustracja

8

Jestesmy dziadami a w zasadzie to kopacze sa dziadami

Jest mi wstyd. Były czasy gdy owszem nic nie znaczylismy i awans na turniej był fetowany jak za Leo ale jakosc piłkarzy była zupeļnie inna.

Mamy jakosciowych piłkarzy a dostalismy lanie od Mołdawi Czech i Albanii ogrywajac 2x w bòlach Wyspy Owcze. To jest skandal i kompromitacja jakiej dawno nie było i Kulesza musi tez beknac za to.


Przykre jest to ze rozwijaja sie takie repki jak Wyspy Owcze Albania etc a Polska cofa sie w rozwoju w zawrotnym tempie.

Quo Vadis Polsko?

1

@Crystal37 Idz byc głupim gdzie indziej

0

@takisobiektos Co to naciąg? Pytam serio bo ja nie znam sie na tenisie

3

@FcPortoFan1999 Jestesmy dziadam xd

12

Jest 12 a wiec trzeba przypomniec ze w najsłabszej grupie eliminacyjnej polska wyprzedza tylko wyspy Owcze a Mołdawia zrobiła na nas 4 pkt. Polska moze zagrac w barażach ale czy ktos sie łudzi ze je wygramy?

Bez odbioru xD

2

Komentarz usunięty

1

Obstrukcji dostałem od gry naszych.

Ciezka noc sie szykuje xD

1

No jestesmy dziadami i co zrobisz jak nic nie zrobisz...

0

Mołdawia robi 4 pkt na Polsce.

KOMPROMITACJA

1

Paradoks sraczki: Czesto a rzadko

Paradoks wyborów: Wygrac a przegrac xD

7

Gaviiiii goooool

0

@Kgorecki2500 Ale zniechecał ludzi do konfy duzo wczesniej

7

Dzieki ci o wielki Korwinie na ciebie zawsze mozna liczyc xD

A tak serio to Konfa dawno temu powinna wyciac tego raka i sie odciac gruba linia od tego oszołoma. Braum tez swoje zrobił.

1

@michal26 Oznacz mnie bo jestem autentycznie ciekaw twojej opinii i to bez cienia ironii. Lubie twoje posty :)

0

@jaras121 To żart był :)

0

Komentarz usunięty

2

Kto zalicza wiekszy upadek. Kopacze czy Konfa?

13

@Domin7777 Gorzej nie bedzie :)

1

@FcPortoFan1999 Korwin i Metzen sabotowali partie :)

2

@gumaz On jeszcze nie wie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?