0

@ViscaelBarca2007 Otóż nie.

0

@gumaz Niee. Po prostu potem nie miałbym jak obejrzec :)

0

@Miszak Nie to co Legia :(

1

Oo gramy o 18.45. Chyba pierwszy raz ciesze sie ze gramy o tej porze ;)

0

@Rust_Cohle Jo wiem. Nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg :]

0

@HighestInTheRoom Legia mogła o tym tylko pomarzyc cnie ;)

0

@Rust_Cohle Zaraz po sedziowaniu w eliminacjach :]

0

@FcPortoFan1999 Wynik nie zmieni mojej opini o ww uzytkowniku. Wyjatkowy...( Wpiszcie sobie co uwazacie za stosowne a i tak bedzie pasowac)

0

@Miszak Pogadamy jak wyjdziecie z grupy LKE i dojdziecie do 1/4 :)

@HighestInTheRoom Nie przeszkadzały bo nie ogladałem meczu ani sie nie udzielałem xDD

Wez ty sie nie kompromituj typie

2

Komentarz usunięty

0

@partymaker No ale co litosci? Do lidera strata niewielka a grali juz z topka ligi.

0

@FcPortoFan1999 Co by nie mowic Lech nijaki nie jest ;)

Szkoda tych 2 pkt ale widac ze zespół idzie ku górze

1

@Mario96w No co mam powiedziec. Czerwinski retard.

0

Komentarz usunięty

1

Niestety Lech ma problem ze stałymi fragmentami. Bardzo czesto dochodzi tam do bilardu i rywal na tym korzysta.

Mrozek tez nie pomaga. Nie wiem czy nie powinien wrócic o zgrozo Bednarek


Ktos mi przypomni kiedy Lechowi mecz uratował bramkarz?

1

@partymaker Oceniasz po tym meczu? Bystrzak z ciebie

0

@mkord Nic nowego

1

Lech sam sobie winny. Siedli kompletnie fizycznie a zmiany zdecydowanie nie pomogły

2

Ba Loua co za forma wow! 3-0

2

Bardzo mądrze gra Lech. Jaga nie moze za bardzo stworzyc zagrożenia.

2

@mekston Mocno memiczny kierowca xd

0

@FcPortoFan1999 Lepszy mecz niz naszych kopaczy

3

@FcPortoFan1999

Widzew z Ruchem bedzie w czasie przerwy reprezentacyjnej xD
Oba kluby zgodziły sie na to mimo spodziewanych absencji

3

@Kgorecki2500 Co innego konfie zostało xD

1

@LaLigaPD A widzisz ze on gra niżej niz w City? Tutaj musi czesto robic za dwóch przy takich absencjach w pomocy

0

@FcPortoFan1999 Byłoby zabawnie xD

3

@tomek8756 No i czego nie rozumiesz xD

0

A ja tam Lecha z Jaga sobie obejrze :)

4

Obrzydliwa gra Warty w doliczonym czasie ale no 3 pkt sa i dla nich to najważniejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?