11

@HighestInTheRoom Do widzenia.

1

@Popitek12 Pewnie. Co to za wigilia bez flachy i dyskusji o polityce

1



Darmowa przyczepaaaa!

Imo najlepsza postac z tej bajki. Boberek mistrz

5

@Rust_Cohle Boje sie odpowiadac na to pytanie.

6

Nadszedł czas by ubrac choinke :]

Niech somsiady zazdroszcza.

0

@DonMatteo901 Widac ze twarz nieskalana rozumem xD

1

@Androchem Hahahaha. Lech i Legia zachodziły dalej i pokonywali mocniejszych rywali w sezonach mistrzowskich.

Osmieszyłes sie srogo ;)

0

"Patrzcie mały morty jest szamanem!"

Uwielbiam ta scene z Króla Szamanów.

Druga to soczysty lisc na twarz Zeka :)

18

@panczo bo to zła kobieta była...

1

Grac 11 na 10 i nie potrafic nic skonstruowac...

Ja rozumiem ze mocny rywal ale bez przesady. Oni predzej straca gola jak cos skonstruuja ciekawego

2

@Kessie Zwyrole. Wieszac za jajca takich..

4

@kamilop Bilbao Porto Villareal Sevilla

1

@Rewolucja123 W schyłku kariery u nas jego strzały wyglądały mizernie

4

Dawno u nas nie było kogos z tak soczystym strzałem jak u Fermina.

On ten mecz spokojnie z 3 bramkami mógł zakonczyc. Jego uderzenia sa soczyste i bardzo mocne co widac na powtórkach. Co ciekawe ma tez bardzo fajny balans jak u Pedriego.

Z nieba nam spadł przy tylu absencjach :)

0

Bedzie zabawnie jak Porto i Benfika poleca po fazie grupowej xD

@FcPortoFan1999

3

Haaland jaki zjazd. On gra w tym meczu w ogóle?

2

@macio_944 On jeszcze gra xD?

1

Fermin objawienie sezonu. Ale kocurek nam rosnie :)

2

@ParlesCuyol5 Podoba mi sie twój tok myslenia :]

0

@mekston Stary jest. Pewnie spi :]

5

Skromne 8-0 do 20 min inaczej Xavi out.

0

@FCB_dimiC Tego nie wiem i nie rozumiem

0

@JimMorrisonFCB To tez nie do konca była wina klubu. Na igrzyska Pedri chciał pojechac. Ale fakt za duzo wtedy grał i to sie odbiło czkawka

0

Naprawde chcecie sprzedaży Pedriego?

To nie problem z nim a ze sztabem. Warto spojrzec wstecz ze kazdy powrót sie przeciąga i to powinno zapalic czerwona lampke.

Za żadne skarby nie sprzedał bym Pedriego. Juz prędzej wywaliłbym ludzi odpowiedzialnych za rechabilitacje piłkarzy etc. To nie jest normale ze kolejny sezon i w newralgicznym momencie wypada kilku kluczowych piłkarzy.

6

@Vernon_Roche Dobrze ze ludzie w klubie sa madrzejsi od ekspertow z LaBamby

0

@Xavinista Nie znam xd

1

Anitawu baardzo fajny kanał podróżniczy. Polecam sobie sprawdzic jak ktos lubi ogladac życie w kamperze ;)

6

@Bobo25 A to pierwsza z ich zalet :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?