3

@barcanawieki Polecam zapoznac sie z tematem. to nie jest 0 1 sytuacja

1

@insp1re Taki ze mnie zimny dran co jechał na wolnym na bojowcu by kd i ku krasc :]

0

@Jarema2000 Kurła kiedys to było..

3



Enter the East z Metina to ponadczasowy soundtrack. W ogóle muzyka z metina to arcydzieło.

4

@Kgorecki2500 Nie psuj im narracji :)

1

@Zoker Jest przeciez Polska. Najgorsza wsrod amatorów :)

0

@TheNekro94 Aj a myslałem ze z 200 przekroczył. No ale 170 tez dobry wynik. Niestety sam tv nie posiadam ale kiedys notorycznie sie ogladało podobnie jak awanture o kase itp programy

0

@Zoker Gdybys był odrobine inteligentny to po emotce wiedziałbys ze to post żartobliwy no ale czego oczekuje po tobie jak ty tylko o mulciaku mi pitolisz.


Nie oczekuje ze ludzie beda ogarniac Tolkiena bo to skomplikowane uniwersum i nie oczekuje by ludzie znali autora tego swiata. Każdy ma inne hobby i zainteresowania ale ofc musiałes sie dla zasdy przywalic co?

@TheNekro94 Z ciekawosci jaki wynik wykręcił?

1

@TheNekro94 Ludzie to idioci :]

3

Uwaga

Mołdawia zdobyła 4 pkt na reprezentacji Polski. Polska wyprzedza tylko Wyspy Owcze!

Bez odbioru

1

@Jonyx Kur wolisz by poszedł do PiS?

5

@LucasW123 Musiałby byc idiota

4

https://zrzutka.pl/dp2utn

Jesli ktos chce pomoc to zapraszam. Niedawno w kociarni wybuchł pożar i zwierzaki musiały na szybko znalezc tymczasowe lokum. Ja juz sie dorzuciłem bo szkoda mi każdego kitka

1

@michal26 A co do socjali ja mysle ze takie 500+ zostanie i z tego nikt zrezygnuje. Ale uwazam ze nie bedzie nowych socjali.

0

@michal26 Mysle ze socjale zostana. A co do konfy to sami sobie winni sa. Korwin ich pogrzebał.

1

@misterio Użyj kobiety xD

0

@TaughtMule Do pierdla i niech go sodomizuja...

12

Uwielbiam ten ból dupy mojej ciotki która jest fanatyczka PiS.

Az lekko na sercu sie robi jak sie słucha jej lament xD

1

@TheNekro94 Na koncu najlepsze jak kitku se idzie do mordoru xd

3

Owl Kitty w Lotrze.



Nie ma lepszego połaczenia jak Kitku we Władcy Pierscieni

W ogóle ten kanał to czyste złoto

@Kgorecki2500 @TheNekro94 @tomek8756 @Kidd

0

@LS I tak i nie. Przy muzyce do snu z yt tez szybko usypiam.

0

Swoja droga jak ktos ma problemy ze snem to polecam sobie przed zasnieciem puscic Soundtrack z Lotra/Harrego Pottera.

Ustawiam minutnik na 40 min i szybko zasypiam. Od dłuższego czasu korzystam z tego sposobu ;)

0

@Kitek1640 Tak to prawda. To mogliby zostawic a reszte albo zreformiwac albo zlikwidowac

0

@Ojciec5tkidzieci W sumie tak ale chodzi mi o to ze z 500+ nie zrezygnuja.

3

@require No i niech wypiernicza xD

0

@Kitek1640 Nie no 500+ zostanie. Mysle ze chodzi o nowe socjale

7

@Sperminho

No cóż xD

2

@PijanyAdmin997

Też bym pił xD

0

@michal26 No nie da sie. Niech tych 2 typów. Jesli konfa chce cos znaczyc to musi sie pozbyc i Korwina i Brauma. No i przestac pier o jedzeniu psów i zabójczym wifi

0

@michal26 Niee. Wiem ze go wyciszyli ale ludzie pamietali jego kocopoły.

Nie mozesz trzymac w partii dwóch tak odklejonych gosci bo to nie przyniesie nic dobrego. Metzen tez nie pomagał. Bosak pchał ich wozek sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?