Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcanawieki Polecam zapoznac sie z tematem. to nie jest 0 1 sytuacja
1
@insp1re Taki ze mnie zimny dran co jechał na wolnym na bojowcu by kd i ku krasc :]
0
@Jarema2000 Kurła kiedys to było..
3
Enter the East z Metina to ponadczasowy soundtrack. W ogóle muzyka z metina to arcydzieło.
4
@Kgorecki2500 Nie psuj im narracji :)
1
@Zoker Jest przeciez Polska. Najgorsza wsrod amatorów :)
0
@TheNekro94 Aj a myslałem ze z 200 przekroczył. No ale 170 tez dobry wynik. Niestety sam tv nie posiadam ale kiedys notorycznie sie ogladało podobnie jak awanture o kase itp programy
0
@Zoker Gdybys był odrobine inteligentny to po emotce wiedziałbys ze to post żartobliwy no ale czego oczekuje po tobie jak ty tylko o mulciaku mi pitolisz.
Nie oczekuje ze ludzie beda ogarniac Tolkiena bo to skomplikowane uniwersum i nie oczekuje by ludzie znali autora tego swiata. Każdy ma inne hobby i zainteresowania ale ofc musiałes sie dla zasdy przywalic co?
@TheNekro94 Z ciekawosci jaki wynik wykręcił?
1
@TheNekro94 Ludzie to idioci :]
3
Uwaga
Mołdawia zdobyła 4 pkt na reprezentacji Polski. Polska wyprzedza tylko Wyspy Owcze!
Bez odbioru
1
@Jonyx Kur wolisz by poszedł do PiS?
5
@LucasW123 Musiałby byc idiota
4
https://zrzutka.pl/dp2utn
Jesli ktos chce pomoc to zapraszam. Niedawno w kociarni wybuchł pożar i zwierzaki musiały na szybko znalezc tymczasowe lokum. Ja juz sie dorzuciłem bo szkoda mi każdego kitka
1
@michal26 A co do socjali ja mysle ze takie 500+ zostanie i z tego nikt zrezygnuje. Ale uwazam ze nie bedzie nowych socjali.
0
@michal26 Mysle ze socjale zostana. A co do konfy to sami sobie winni sa. Korwin ich pogrzebał.
1
@misterio Użyj kobiety xD
0
@TaughtMule Do pierdla i niech go sodomizuja...
12
Uwielbiam ten ból dupy mojej ciotki która jest fanatyczka PiS.
Az lekko na sercu sie robi jak sie słucha jej lament xD
1
@TheNekro94 Na koncu najlepsze jak kitku se idzie do mordoru xd
3
Owl Kitty w Lotrze.
Nie ma lepszego połaczenia jak Kitku we Władcy Pierscieni
W ogóle ten kanał to czyste złoto
@Kgorecki2500 @TheNekro94 @tomek8756 @Kidd
0
@LS I tak i nie. Przy muzyce do snu z yt tez szybko usypiam.
0
Swoja droga jak ktos ma problemy ze snem to polecam sobie przed zasnieciem puscic Soundtrack z Lotra/Harrego Pottera.
Ustawiam minutnik na 40 min i szybko zasypiam. Od dłuższego czasu korzystam z tego sposobu ;)
0
@Kitek1640 Tak to prawda. To mogliby zostawic a reszte albo zreformiwac albo zlikwidowac
0
@Ojciec5tkidzieci W sumie tak ale chodzi mi o to ze z 500+ nie zrezygnuja.
3
@require No i niech wypiernicza xD
0
@Kitek1640 Nie no 500+ zostanie. Mysle ze chodzi o nowe socjale
7
@Sperminho
No cóż xD
2
@PijanyAdmin997
Też bym pił xD
0
@michal26 No nie da sie. Niech tych 2 typów. Jesli konfa chce cos znaczyc to musi sie pozbyc i Korwina i Brauma. No i przestac pier o jedzeniu psów i zabójczym wifi
0
@michal26 Niee. Wiem ze go wyciszyli ale ludzie pamietali jego kocopoły.
Nie mozesz trzymac w partii dwóch tak odklejonych gosci bo to nie przyniesie nic dobrego. Metzen tez nie pomagał. Bosak pchał ich wozek sam.