1

@tristan87 No to teraz bedzie grubo xD

4

2

Wincyj kur urazów...

Dobrze ze przerwa bedzie to moze go postawia na nogi przed klasykiem.

4

Komentarz usunięty

0

@tristan87 No ja wiem ale i tak brzmi to komicznie z jego ust

@Pogba jemu nikt nie odpusci :)

1

Dubiel pier cos o dobrym imieniu xD

Jak on nigdy dobrego imienia nie miał :)

Naprawde jest tak głupi by pozwac Wardęge który nie jednego patocelebryte wyjasnił? Dowody sa w filmie Sylwka a pewnie jeszcze cos sie znajdzie

18

@Encore Sam sie pogrąży idiota xD

2

Ale polski yt jest przesiakniety patusami i innymi zwyrolami...

Niech oni wszyscy skoncza w pierdlu i niech tam sie sodomizuja do woli...

1

@matirix20 Że co???

14

@Rewolucja123 No mimo wszystko stres olbrzymi dla tego młokosa

0

Taylor to wyjatkowo niedorozwiniety sedzia. Ta reka piłkarza Porto to żart ale to nie był karny tylko wolny i drugie żółtko dla Cancelo.

0

@Technik Podobno nic groznego

2

Czy zagralismy kupe? Tak

Mniejsza o styl ważne 3 pkt i juz niemal pewny awans. Masa kontuzji wsrod drugiej linii + Lewy.

Dobrze ze utrzymali bo to sa bardzo ważne 3 pkt na piekielnie trudnym terenie

1

Wygrana z Szahtarem i wychodzimy.

0

Dobrze ze przerwa bedzie. Oby tylko podczas niej nikt nam nie wypadł

0

Co tam u Osamy Dembele xD?

2

Taylor to jest uposledzona wersja Marciniaka. Beznadziejny kloc

6

@ShawnC Wez strzel baranka. Jak ma forme złapac bez grania?

2

Komentarz usunięty

7

@jacobFCB Juz dawno jest

1

@TR3YWAY A kiedy ma forme złapac? Musi minuty dostawac by wrócic do formy a Christensen potrzebuje czasem odpoczac

1

@Danny Gaucho Może taki kop w jajca był potrzebny by Konop sie ogarnał bo miał wiecej za uszami niz Wardega swego czasu.

7

@Danny Gaucho Sylwek od czasu dramy z Gargamelem wydoroslał i dojrzał. Zawsze był inteligentnym gosciem ale teraz niszczy każdego nie wysilajac sie za bardzo bo punktuhe każdego argumentamj tak mocnymi ze rywal od razu na deskach.

Można go nie lubic ale ktos taki jest potrzebny by wyjasniac tych patocelebrytów

0

Onana to ma małpi rozum. Co on odwalał w tym meczu. On wyłącza myslenie czy o co z nim chodzi?

2

@Pedri16Future Wybory wiec taki temat moze byc grzany

1

@Inko Hahahaha a może byc zarysował kontekst i wypowiedz Wardęgi o tym? Na streamie 2x juz gadał o tym

0

@Encore Sylwek ogólnie fajna persona wsród morza patusów

1

Mu to sa takie kasztany ze szkoda ryja strzepic

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?