Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys Ta o zgrozo chyba trzeba sie przeprosic z Bednarkiem
0
@ChampionLW Haha ales ty zabawny
1
@FcPortoFan1999 Napastnikow Lech miał wybitnych. Były flopy ale mniej niz tych kozakow.
Lewy Rengifo Rudnevs Teodorczyk Gytkjear Ishak
1
Pogon w tym meczu jest wyraznie lepsza nie ma co sie oszukiwac ale to jest kur frustrujace. 3 strzały 3 gole i w każdyn Mrozek powinien sie był zachowac lepiej.
Ps gratulacje dla kibiców Pogoni.
Ja rozumiem ze obrona czasem zawodzi bo to jest piłka ale ktos mi przypomni kiedy Bramkarz wygrał mecz Lechowi w lidze?
0
@FcPortoFan1999 Oby to sie w koncu zmieniło
1
@FcPortoFan1999 Daliby Ter Stegena do Lecha to grałby jak amator. Moge sie założyc.
Nie rozumiem o co chodzi z ta pozycja w Lechu. Nikt tam dłuższy czas poziomu nie trzyma
0
@_barti Buric tylko trzymał poziom dłuższy czas a i tak miewał odpały.
3
Nie wiem ile Lech musi wydac by bramkarz był pewnym pkt tej drużyny.
Bednarek Micky Mrozek Rudko.
Tylko Bednarek dał troche jakosci. Tylko co z tego jak potem znowu sie cyrk zaczał w bramce
1
Gurgul nie ma prawa wyjsc na 2 połowe ani w żadnym kolejnym meczu. 2 gole i 2x nie doskakuje do rywala.
Gorzej jak w b klasie.
Mecz stracony i tutaj trzeba winic i Broma i Gurgula bo on nie dojeżdzał od początku
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy czy hit eklapy da nam troche radosci. Oby Lech wygrał
1
Zaraz ciekawy mecz Paprykarza z Amica :]
Licze na podtrzymanie passy i minimum 1 pkt w meczu z Pogonia
0
Lyon hahaha xDDD
3
@macio_944 Wybuchowe xD
0
@VegetaPolska Jaj tez ci brakuje :x
0
@Barcasub Za biali :x
1
@Bocheno1 Gavi i Fermin
0
@damian16161212 Stali sie dziodami ot co
0
@_barti @mekston
1
@Explode Zawsze jest dobrze powkurzac somsiada złodzieja
0
@Rust_Cohle Biore w ciemno bo tam podatków nie płaca :]
8
@Danny Gaucho powinien zostac premierem RP
@Luciano99 Ministrem Finansów
@Kessie Ministrem obrony narodowej
@macio_944 Ministrem cyfryzacji
@Bocheno1 Ministrem Sportu
4
@_barti To sie zrobi wiecej ministerstw i w czym problem xD
0
@hayek Myslisz ze Bamba gorzej by rządziła?
0
Gdyby w sejmie zasiadali przedstawiciele LaBamby to Polska byłaby krajem piwa i wódki płynacej.
Powinnismy partie założyc na wzór Polskiej Partii Uczciwosci :)
1
@FcPortoFan1999 Nieee po prostu nie lubie Rakowa. Prędzej Legie odpale niz ekipe Szwargi. Nie lubie ich stylu,kibiców i całej otoczki zwiazanej z rakowem
0
@FcPortoFan1999 Nie ogladam meczy rakowa chyba ze z Lechem lub w europie
0
@FcPortoFan1999 Ja tam od 15 Lechie z Nieciecza odpalam
0
@wawrzyn1 To co zwykle. Sa dziadami
3
@bartas97 Waka Waka
0
Tak sie zastanawiam czy bramkarze nie powinni jednak grac z ochraniaczem na głowie i to przymusowo.