2




Stary filmik ale kot pokazał co mysli o młodym niedzwiedziu.

A tutaj z CNN

https://toronto.ctvnews.ca/mobile/video?clipId=2764819

W ogóle koty pod tym wzgledem sa niesamowite bo wykorzystuja psychologie do konfrontacji z wiekszymi od siebie i czesto to one takie starcia wygrywaja. Albo kot przestraszy rywala albo go pokiereszuje przez swoja zwinnosc. Bardzo czesto rozmiar jest atutem kitku.

1

Ale metal Legii o baben xD

Jutro Lech musi powalczyc z Rakowem

4

@Mns21 Ten klub zaorac trzeba

0

Imo uważam ze tutaj jedza nie powinien czerwa dostac. Nie jest to jednoznaczna sytuacja.

Ps jestem ostatnim który broniłby tego buraka

0

Podoba mi sie Mitchel jako trener


Jestem ciekaw jak by wygladał w klubie z duzo wieksza presja. Jak nie Barca to Girona na mistrza :)

2

@Seledynowy Japrdl oni nie maja presji na sobie xDDD

0

@FcPortoFan1999 Remis byłby git jesli ogramy Seville

1

Girona na mistrza jak Leicester xD

0

@Rewolucja123 Dla mnie to juz jest przesada. Mało jest meczy?

0

@Destroyer_of_Worlds Bo? Mam do nich słabosc. Wiem o czym piszesz ale w rzyci mam te nowe kms. Jakby mało grania było

0

Cieszy rosnaca forma Villareal bo niedługo graja z realem.

0

@MesQueUnClub96 Spisek.

1

Odpaliłem sobie na DVD Lotra z edycji rozszerzonej która imo dostałem od @AssisMoreira i to jest hit ze filmowa trylogia majaca 20 lat wyglada lepiej niz nie jedna produkcja współczesna.

Peter Jackson wyprzedził swoje czasy i to tak fest.

Ale najlepsze sa kulisy powstawania bo tam jest masa smaczków :)

0

Girona i Las Palmas tez mecza bułe.

Moze jednak ten remis nie bedzie taki zły

1

@Barcasub Dystans dystansem ale nie robi sie tak wobec lidera zespołu któremu zawdzieczaja upragnione mistrzostwo. Zreszta Dr Laurentis był jest i bedzie kanalia

0

https://www.meczyki.pl/newsy/gwiazdor-napoli-pojdzie-na-wojne-z-klubem-wszystko-przez-tiktoka-wideo/221927-n

hahaha boze Napoli to naprawde memiczny klub. Oby Nigeryjczyk nie odpuscił De Laurentisowi bo to wyjatkowa kanalia :)

0

@FcPortoFan1999 O ile mu sie wszyscy nie połamia xD

2

2

@Encore No kontakt jest. Okej młody dorzucił od siebie ale karny spokojnie mozna było podyktowac bo faul był. Miekki bo miekki ale był.

3

Wszystkiego nie wygramy. Sezon jest długi i zaraz zobaczymy na czym stoimy bo zaraz LM i gra z silniejszymi rywalami w lidze.

Tak jak pisałem sezon weryfikacji Xaviego. Ma dobra kadre i jak nic nie wygra to sie żegnamy.

0

@pavlaco A on co robokop? Gdyby nie uraz De jonga i Pedriego to miałby kiedy odpoczac

1

@Firestone Jprdl. Wez sie uspokój z tym Xavim.

Zawiedli piłkarze a nie trener

42

Rozumiem ze wina Xaviego ze Marc zagrał jedno z najgorszych meczy ostatnich lat. Rozumiem ze to wina Xaviego ze piłkarze byli tak niechlujni w swoich zagraniach.

Jprdl come on. Mozna krytykowac Xaviego ale tu w tym meczu zawiedli piłlarze. Mieli sporo szans i wiekszosc zaprzepascili.

0

@partymaker A to Real lub Girona wygrali juz?

4

Nie winiłbym Xaviego a po prostu zawiedli piłkarze. Mnóstwo baboli i duza niechlujnosc. Tu i Guardiola by nie pomógł.

5

@Brashearr Mentala? 2x odrobilismy straty. To jest in plus a forma przyjdzie

0

Ta murawa to jest skandal jakis.

0

Szanuje za odrabianie strat bo to jest sztuka ale dzis po prostu brakowało De jonga i to widac

1

Za duzy chaos w obronie

0

W najgorszym wypadku moze byc -2 ale zaczna sie mecze z poważnymi rywalami. Sevill Bilbao Real czy RSSS.

Obrona musi sie ogarnac bo inaczej mozemy sobie wszystko skomplikowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?