0

Dzieki Ramos hahahaha xDDD

1

Fermin lub Gavi mvp meczu

1

W ogóle ten Fermin to totalny kozak. Ale kolejny pomocnik nam sie trafił

0

@Volk O cholibka ale tragedia :/

1

Widac juz zmeczenie bo kompletnie staneli :/

2

Ramos swój chłop xD

Karma is a bitch

10

Wynik 0-0 to absurd przy tylu sytuacjach

1

Nie gramy zle. Gramy całkiem dobrze ale ta skutecznosc...

0

@FcPortoFan1999 To nie ten żyro chyba xd

1

Mam nadzieje ze Barca nie zepsuje mi koncówki dnia :]

31

Brawo.

Dziady z Sevilli. Betis>>>>Sevilla.

1

Dobry mecz w Mielcu ale gospodarze mocno naiwni podobnie jak w meczu z Lechem.

8

0

Brawo Korona :)

3

@tristan87 Oh no,anyway. To moze by tak im manitke załadowac

0

Kuzera jak ze stala nie wygra to moze byc goraco w Kielcach @FcPortoFan1999

Licze ze Korona sie przełamie

0

@FcPortoFan1999 Mozna to wykorzystac.

0

Ale swietnie sie zapowiada mecz Lecha z Pogonia ;)

W przypadku wygranej Lech bedzie potem miał nieco lżejszy terminarz

0

@Emhyr A o co chodzi

0

@FcPortoFan1999 No nie pomaga ostatnio Rakowowi a czasem nawet szkodzi. Moze juz czas na zmiane otoczenia

2

Ogladam 3x ta powtórke i co zrobił Kovacevic xD? Velde zamachem ograł i obronce i bramkarza :]



@bartas97 Co sie z Vladem dzieje? Ostatnio bardzo kiepsko broni.

5

Fajny dzionek sie zapowiada. Oby Barca go kiepsko nie zakonczyła

1

https://gol24.pl/sad-wydal-wyrok-barcelona-winna-przekupstwo-w-sprawie-negreiry-przelewy-barcy-na-konto-wiceszefa-hiszpanskich-arbitrow-byly/ar/c2-17931123


Uwielbiam takie artykuły. Drażni mnie ta strona ostatnio. Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja o tym pojecia i jak skomplikowana jest to sprawa

7

Chimi to wyjatkowy boiskowy przygłup.

6

Czas sobie 1 słoiczek marynowanej papryki otworzyc :)

0

@tomek8756 Bo jest ale ładniejsza niz Ruby

0

@tomek8756 Meh. Wole Maeve która jest po prostu ze 2x ładniejsza

0

@FcPortoFan1999 Szwarga*

1

@MesQueUnClub_87 A to Lech nie miał problemów? Hotic Ishak Gholizadeh i Dagerstal w trakcie meczu wypadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?