4

@macio_944 Całe szczęscie

5

Zdania ekspertów podzielone

1

@AduŚ07 Co kurła :o

0

@bartas97 No własnie nie wiem. Podobno w ciężkim stanie po zderzeniu ale no ciezko znalezc jakies legit info

0

Ktos cos wie co z tym bramkarzem z meczu Ajaxu?

1

@DLFCB Dupe niech se jeszcze wytatuuje

7

@tbas Villareal i Sevilla mimo wszystko to nie ogóry a i dymali nas sedziowie a im pomagaja. 1 pkt straty to nic na ten moment

2

Zaraz derby kraju Basków :)

0

@Rust_Cohle Ano sa ale 3 pkt maja

5

@Rust_Cohle No i skonczyło sie babce sranie xd

1

@Zdobywca A ile pomocy od sędziów dostał :)

2

Girona dzis bardzo słaby mecz. Real dzis trzeba przyznac dobrze zagrał

1

Gran Turismo o dziwo bardzo solidny film polecam sobie obejrzec. Recenzje tez dobre zbiera

1

Ruch widze 2-2 ale mysle ze trenera to nie uratuje

0

@Emhyr Obroni. Tam wszyscy sie przed nimi rozkładaja

0

To akurat wstyd dla KFC xD

0

@Kinginiesta Może tak było. Nie neguje tego

0

@SinMistico Girona 4 kolejne mecze ma luzne

1

Nie raz kąt kamery wypaczał sytuacje ze spalonym. Możliwe ze tu było tak samo ale mam duze watpliwosci.

2

@Rust_Cohle Wałki to były w stambule jak Dudek na kilka m od bramki wyłaził w karnych xd

0

@bartoszplucinski Ujecie moze byc mylące

1

@FcPortoFan1999 Trzeba czekac na sensowne powtórki. Jesli był VAR to mozliwe ze na cm był ten ofsajd

3

@Bocheno1 Uwielbiam takie momenty xd

Chociaz Barca tez czesto była tak wyjasniana i nie było to miłe ;x

6

@Rust_Cohle Co tam pisałes?

1

@Rust_Cohle Wam by sie wpierd przydał żebys troche ogłady złapał bo juz męczacy sie robisz.

Taki wyszczekany nie byłes jak łomot dostawał Liverpool od Realu lub w lidze.

0

@Rust_Cohle Ciekawe ze mecz trwa 30 min. Równie dobrze mozecie dostac manite.

1

@Rust_Cohle Ja rozumiem ze mocna cisnac beke z Totków ale tobie to tez mocno siadło.

Gracie w 10 i szukasz tylko pretekstu by cisnac KFC a co zrobił LFC w tym meczu poza głupota Jonesa?

Smiejesz sie z każdego a to ty na błazna wychodzisz. Dobranoc

0

@Rust_Cohle Liverpool tez by mógł

0

Girona i tak ma szczescie ze ma rewelacyjny terminarz bo potem 4 mecze ze sredniakamk lub z potencjalnymi spadkowiczami. Potem juz bedzie Bilbao Valencia Barca RSSS Betis czy Kotletiko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?