0

Onana to ma małpi rozum. Co on odwalał w tym meczu. On wyłącza myslenie czy o co z nim chodzi?

2

@Pedri16Future Wybory wiec taki temat moze byc grzany

1

@Inko Hahahaha a może byc zarysował kontekst i wypowiedz Wardęgi o tym? Na streamie 2x juz gadał o tym

0

@Encore Sylwek ogólnie fajna persona wsród morza patusów

1

Mu to sa takie kasztany ze szkoda ryja strzepic

0

2

@sidi12843 Alez kompromitacja xD

0

@Nazio_87 Mocny przekaz jest. Ja bym odpalał kosztem meczu

4



Dla leniwych. Materiał Wardęgi.

1

@Kluivert_P Wpisz w yt wardega i 1 filmik u góry lub wejdz w kanał wardegi i najnowsze wideo

1

@Nazio_87 Nie wydaje mi sie. Kaldera jest żywa ale na ten moment nie wydaje mi aie by do czegos doszło

4

20 lat + i podrywac 14 latki i podawac im Alko a dwa inne przygłupy Boxdel i Dubiel jeszcze ryja cieszyli.

Pamietam czasy kiedy yt był jak dziki zachód ale to co teraz wyłazi... Mam nadzieje ze wykopia absolitnie wszystko na tych perwersów i skoncza w pierdlu na długie lata

10

Ja pier ale to jest patologia co wyszło z materiału Wardegi a jeszcze film Konopa.

Przeciez wszyscy powinni zgnic w pierdlu...

3

@matirix20 Przeciez on nie grał w podstawie :o

0

Niech te Vigo juz spadnie do tego segunda

13

W uniwersum polskiej piłki 20 latek ma jeszcze czas na pokazanie talentu a w Hiszpanii ciagna zespoły 16 17 itd nastolatki...

3

Patrzac na patologiczne zmiany które wejda w footballu dzieki UEFIE poważnie sie zastanawiam czy nie skupic sie tylko na lidze i pucharze króla...

6

https://filmiki.tv/szalony-kot-vs-aligator_33070

Co jest :o Ten kot ma Jajca ze stali by cos takiego odwalic xD

@Kgorecki2500 @Kidd

1



Kot wali na łeb aligatory xD
Uwielbiam te futrzaki
@Kgorecki2500

1

@TheNekro94 Do dzis jej nie skonczyłem bo w opór trudna do czytania xD

Musze sie przełamac w koncu

0

@TheNekro94 Ogólnie tak. Ja jednak od Lotra zaczynałem potem dopiero hobbita dostałem

1

@Vitoo Niedokonczone. Cykl historii srodziemia zostaw sobie na koniec jak uzbierasz 12 ksiazek bo dopiero 3 zaraz wyjdzie xd

6

Misja kleopatra top ;)

Zabawne bo po filmie trafiłem w grze gala Wercyngetoryxa xd

1

@HighestInTheRoom Nie da sie z tym walczyc w sposób humanitarny. Z reszta Jankesi nie beda sie z nimi cackac bo juz i tak za duzo szkód zrobiły

1

@FcPortoFan1999 Nie zrobi. Jemu życie jest miłe xd

4

@HighestInTheRoom To jest legalne a dziki w teksasie to plaga która musza zwalczac.

Nie ma co sie litowac nad dzikami bo tam one sa dużym problemem

0

@tristan87 Imo jedyny puchar na jakich ich stac xd

1

@hayek Hahaha no niezle xD

0

@Bobo25 Naprawde myslisz ze ten wynik cokolwiek zmieni? To wy juz 5 łomotów dostaliscie. 50+ sezonów i ani 1 mistrzostwa ani pucharu polski. Jestescie polskim tottenhamem i nic tego nie zmieni a Lech dostał 5 i fajnie. Moze taki zimny prysznic sie przyda

0

@Bobo25 Co tam u was w gablocie? Oh wait... Równie dobrze mozecie ja wyrzucic bo do niczego wam nie potrzebna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?