Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Onana to ma małpi rozum. Co on odwalał w tym meczu. On wyłącza myslenie czy o co z nim chodzi?
2
@Pedri16Future Wybory wiec taki temat moze byc grzany
1
@Inko Hahahaha a może byc zarysował kontekst i wypowiedz Wardęgi o tym? Na streamie 2x juz gadał o tym
0
@Encore Sylwek ogólnie fajna persona wsród morza patusów
1
Mu to sa takie kasztany ze szkoda ryja strzepic
0
@MarianoItalianoVero Napiwno xD
2
@sidi12843 Alez kompromitacja xD
0
@Nazio_87 Mocny przekaz jest. Ja bym odpalał kosztem meczu
4
Dla leniwych. Materiał Wardęgi.
1
@Kluivert_P Wpisz w yt wardega i 1 filmik u góry lub wejdz w kanał wardegi i najnowsze wideo
1
@Nazio_87 Nie wydaje mi sie. Kaldera jest żywa ale na ten moment nie wydaje mi aie by do czegos doszło
4
20 lat + i podrywac 14 latki i podawac im Alko a dwa inne przygłupy Boxdel i Dubiel jeszcze ryja cieszyli.
Pamietam czasy kiedy yt był jak dziki zachód ale to co teraz wyłazi... Mam nadzieje ze wykopia absolitnie wszystko na tych perwersów i skoncza w pierdlu na długie lata
10
Ja pier ale to jest patologia co wyszło z materiału Wardegi a jeszcze film Konopa.
Przeciez wszyscy powinni zgnic w pierdlu...
3
@matirix20 Przeciez on nie grał w podstawie :o
0
Niech te Vigo juz spadnie do tego segunda
13
W uniwersum polskiej piłki 20 latek ma jeszcze czas na pokazanie talentu a w Hiszpanii ciagna zespoły 16 17 itd nastolatki...
3
Patrzac na patologiczne zmiany które wejda w footballu dzieki UEFIE poważnie sie zastanawiam czy nie skupic sie tylko na lidze i pucharze króla...
6
https://filmiki.tv/szalony-kot-vs-aligator_33070
Co jest :o Ten kot ma Jajca ze stali by cos takiego odwalic xD
@Kgorecki2500 @Kidd
1
Kot wali na łeb aligatory xD
Uwielbiam te futrzaki
@Kgorecki2500
1
@TheNekro94 Do dzis jej nie skonczyłem bo w opór trudna do czytania xD
Musze sie przełamac w koncu
0
@TheNekro94 Ogólnie tak. Ja jednak od Lotra zaczynałem potem dopiero hobbita dostałem
1
@Vitoo Niedokonczone. Cykl historii srodziemia zostaw sobie na koniec jak uzbierasz 12 ksiazek bo dopiero 3 zaraz wyjdzie xd
6
Misja kleopatra top ;)
Zabawne bo po filmie trafiłem w grze gala Wercyngetoryxa xd
1
@HighestInTheRoom Nie da sie z tym walczyc w sposób humanitarny. Z reszta Jankesi nie beda sie z nimi cackac bo juz i tak za duzo szkód zrobiły
1
@FcPortoFan1999 Nie zrobi. Jemu życie jest miłe xd
4
@HighestInTheRoom To jest legalne a dziki w teksasie to plaga która musza zwalczac.
Nie ma co sie litowac nad dzikami bo tam one sa dużym problemem
0
@tristan87 Imo jedyny puchar na jakich ich stac xd
1
@hayek Hahaha no niezle xD
0
@Bobo25 Naprawde myslisz ze ten wynik cokolwiek zmieni? To wy juz 5 łomotów dostaliscie. 50+ sezonów i ani 1 mistrzostwa ani pucharu polski. Jestescie polskim tottenhamem i nic tego nie zmieni a Lech dostał 5 i fajnie. Moze taki zimny prysznic sie przyda
0
@Bobo25 Co tam u was w gablocie? Oh wait... Równie dobrze mozecie ja wyrzucic bo do niczego wam nie potrzebna :)