5

@Sulimo Zgadzam sie

7

Mali ludzie sa wredni.

3

@partymaker Bez przesady... Akurat Lech to był przyzwoity polityk.

41

Kaczynski to kanalia. Zbudował kampanie na smierci brata a potem na kampanii nienawisci podzielił kraj. Teraz po 8 latach wyciera se morde konstytucja.

Obrzydliwy typ

1

4

@macio_944 Dobrze ze odszedł z Teleexpresu. Spoko gosc ogólnie

4

@Ojciec5tkidzieci Oby. Ale troglodyci

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Chwila spokoju od tvp dezinfo.

Najlepiej pozbyc sie tego guwna na amen.

2

Wszystkiego nawzajem.

Z okazji zbliżających sie świąt życze wam oraz @Redakcja i @Moderacja zdrowych pogodnych świat spędzonych w miłej atmosferze oraz żeby nasz ukochany klub wrócił na odpowiednie tory

Z poważanien Sulimo :]

1

Słucham sobie Simple Plan i pije piwko i czytam sobie w miedzyczasie co patusy z tvp robia xd

5

@Popitek12 Bede pod stołem :]

0

@barcelonaLM Patologia xD

3

Agonia w tvp xD

0

AFK Arena. Ktos kiedys polecił i faktycznie spoko gierka

1

@MesQueUnClub96 A to innych młodych nie ma?

2

Xavi to tez dobry agent. Zamiast dozowac wysiłek Pedriemu to wyciskał go jak cytryne.

Xavi zabieraj sie z klubu i zabierz tych patałachow odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne i lekarzy.

Dramat

Odpuszczam. Za duzo frustracji we mnie przez ten klub. Trzeba sobie odpoczac od tego cyrku.

0

Boże co to sa za plotki. Trzeba detoks od Barcy zrobic bo to sa jaja jakies xD

Boże czy ty to widzisz?!

0

Obejrzałem sobie Office Uprising. Całkiem zabawny slasher ;)

2

Komentarz usunięty

2

Fajna para ale znajac nas...

No nic ide gotowac bo wigilia za rogiem.

0

Nie żyje Filipiak były juz prezes Cracovii :(

2

@Barcasub z takimi zartami to do kabaretu

0

@Barcasub A po co takie docinki do obecnego mistrza polski? Zwłaszcza ze Slask niejednokrotnie komptomitował sie w eliminacjach a ten sezon jest pierwszym od ilus lat gdzie moga powalczyc o jakis puchar.

Życze wszystkiego najgorszego

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem. Mam powoli dosc i Lecha i Barcy

1

@Kondziubarca Magiera wie ze niedawno zebrali o kase i walczyli o utrzymanie? Żenujaca wypowiedz

Slask to może pomarzyc o fazie grupowej :)

Rakowa nie lubie ale Magiera to wyjatkowa szuja

2

@Comentateiro Zgadzam sie. Na szczescie albo i nie tylko do konca sezonu

0

@arasz1819 Wątpie. Cofali sie w rozwoju w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 Brom nie dał argumentów. Beda starac sie o Skorże na nowy sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?