Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Naczytałem sie złych opinii o Galaxy A21s a przy moim trybie uzywania to telefon jest kozak
Moge grac w to co lubie bateria trzyma sie mocarnie a i mecze lepiej sie oglada.
0
Bateria przy mniej wiecej rozsadnym uzytkowaniu bez ładowania i przy graniu trzyma mi ponad 24h dobry wynik?
1
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 Szkoda karpia ale widze podobienstwa jak chodzi o morde xD
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
4
Za 4 dni przy stole bede słuchał lamentu ciotki o tvp. Trzeba bedzie kielona walnac xD
Niby Profesorka a beton totalny.
0
@FcPortoFan1999 Nie klub a piłkarze. Oni tani nie byli a oni sprzedawac nie potrafia
0
@FcPortoFan1999 Jesli nie ogarnie to bedzie hurtowa sprzedaz.
Lech jest jaki jest ale chociaz sam zarabia na siebie
0
https://www.meczyki.pl/newsy/finansowa-katastrofa-pogoni-szczecin-deficyt-w-budzecie-brakuje-kilkudziesieciu-milionow/228561-n
Można z Lecha sie sie smiac ale finsnsowo top 3 jesli nie top 1 w kraju.
0
@FcPortoFan1999 Wydaje mi sie ze nie trafi. Za bardzo defensysny styl
0
@FcPortoFan1999 No ale szczerze to oni powinni grac nizej. Stadion etc to poziom 1/2 ligi
Robia i tak wynik ponad stan
0
@FcPortoFan1999 Spadna to spadna. Szulczek i tak znajdzie robote
0
Pena
Kounde Araujo Inigo Cancelo
Pedri Gundogan De jong Raphinha
Ferran/Felix Lewy
Chciałbym kilka meczy zobaczyc w takim systemie. .
1
@Kgorecki2500 Ale on tez kontre dostał. Mówiłem ci ze to szara strefa i ze jest to w zasadzie legalne działanie
5
https://obrazki.elektroda.pl/7_1261110357.jpg
Piękna choinka xD
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@tbas Ty bez kitu xD
0
@Kgorecki2500 Ja widziałem inna wersje tego. Mianowicie ze rzad moze pominac KRRiT. Aczkolwiek mozesz miec racje
W kazdym razie tez bym wolał by zrobili to w czystych rekawiczkach
0
@Kgorecki2500 Wykorzystanie luki to nie łamanie prawa. Czyja to wina ze przepisy nie sa w 100% jasne? Tzw szara strefa
1
@GeraltzKatalonii Maska moze mu przeszkadzac. Niby nie wpływa na widocznosc ale moze byc krempujaca
0
@Kgorecki2500 Jesli to ma pomoc w pozbyciu sie tej patologii to moge przymknac oko na to
To Telewizja publiczna nie partyjna
1
@Kgorecki2500 Oby tak było. Reset do roku przed objeciem władzy przez PiS i bedzie git
3
Ile sytuscji musi Lewy zmarnowac by dac Guiu szanse?
Tak w kreacji dzis top ale to jest kur 9 nie pomocnik..
0
@Gall Ale sytuacje stwarzaja.
7
Jestesmy uposledzona druzyna i w ataku i w obronie.
3-2 i drżenie o wynik przy tylu sytuacjach...
Kompromitacja
2
Komentarz usunięty
1
Zawodzi mnie Xavi.
Ten skład to żart a to tylko lub aż Almeria
25
@Chucky Nie bedziemy. Pozdrawiam
3
@Fabik87 Boże błogosław Hołownie xD
2
@DonCarletto Juz widze jak zarabiaja na swoja tv xd