8

@Pawel13sz Za tydzien na bank juz bedzie zarejestrowany.

1

@Aragorn33 Boli 7-0 i dwa finały LM :)

4

Pięknie griluja Garego na twitterku :)

Szkoda ze gosc nie pamieta ze jego kochany klub sprzedał sie w 100% Glazzerom.

0

@Pedri16Future Cavani nie przyszedł przez ffp. Betis nie moze np Joaquina zarejestrowac oraz innych piłkarzy co przyszli lub przedłuzyli umowy

0

Neville i Evra co ich łaczy poza głupota? Były klub a obecnie mem Memchester Utd.

0

A Betis Villareal itd dalej problemy z rejestracja.

Czemu nikt sie nie zainteresuje sabotażem ligi przez Tebasa? Cała liga cierpi przez łysola na smyczy UEFY...

0

@MarcinVeB10 Lubelskie. Lublin

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ale fajnie deszcz napieprza. Przy otwartym oknie jest to kojacy dzwiek :)

0

No i fajnie. Kounde przed kolejnym i bedzie w pyte

0

@szkutnik91 Moze poczekajmy na info Romero...

0

@Firestone Ciezko byc gorszym. Mimo wszysto lepiej niech sie w 100% wyleczy

0

@Firestone Tyle ze kounde jest po urazie. Na next mecz bedzie gotowy na bank bo.ms kto grac w obronie

1

@hayek Nie mam zamiaru isc do wojska. Poza tym i tak by mnie nie wzieli :]

0

@kulek22 Anakonda z Brazylii

2

@MarcinVeB10 Żeby tacy jak ty mieli o to ból dupy

0

@MesQueUnClub96 Brak psychy

1

@MesQueUnClub96 Wimbledon lubi to

1

@Kessie Fajna komedyjka na wyluzowanie

0

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/z-zazdrosci-chciala-odgryzc-penisa/7ndvsx2.amp

Uwazajcie na swoje ukochane bo mozecie stracic wacka ;)

4

@Culers Alves bo na PO bida a w Prime bestia w ataku i solidny w obronie

3

@Pawel13sz Roberto na sam koniec

1

@Paradoks Fur deutschland ;)

0

@Kidd Wiem ale za duzo roboty z tym :(

0

Ulubione hymny panstw i klubów?

Barcelona
Real
Liverpool
Mazurek
Hiszpanski
USA
Marsylianka

1

@Cvzx Prawda. Jednak mi sie bardziej podoba Barcelony

0

@Cule1234 Akurat im nie wolno isc na reke

0

Dobra ale tak serio jak z twitta skopiowac link tak by nie trzeba było usuwac do znaka zapytania by wrzucic tu nie rozwalony twitt?

Wiem ze trzeba usuwac kawał linku ale pyta,ie brzmi jak skopiowac by nie musiec tego robic?

0

@Ziemny Nie z ta muzyczka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?