Swistus172
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 jedni piszą że tak drudzy że nie zaczekajmy
0
@patrykzmc2000 i dlatego można go wyrwać za góra 15mln i mieć napewno lepszego napastnika jak brajtek
0
@Ronmes ale on napęwno zeszedł by z pensji myślę że 5mln to maks a kto nie chciał by grać w Hiszpanii niż w Arsenalu który tonie
0
@patrykzmc2000 o tak brać go xd
1
A ja myślę że wypożyczenie Bellerina i Lacazet były by dobrymi ruchami mieli byśmy 9 i prawego obrońcę który jak złapie formę może być wzmocnienie
0
Ja wszystko rozumiem ale nie madzukic to już tego Lacazet Aresenal podobno chce się go pozbyć jest młodszy może przypomną się mu najlepsze lata
0
@Ghotti chyba ich pojeb....
1
Nie widzę na rynku teraz napastnika w naszym budżecie który mógł by do nas przyjść i wzmocnić skład. Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się jakiś transfer city jak Bernardo silva mahrez lub sterling jako wypożyczenie.
3
Nasza gra wygląda bardzo źle ale to wina Koemana. Nie ruzumiem jak grając u siebie z Getafe on od 70 min się broni. Ma na ławie Coutinho Demira brajtek słaby grizmana do zmiany zamiast wpuścić cou i demira żeby łapali formę bo nie długo liga mistrzów i żeby strzelić 3 i 4 to on się broni. Gramy jak jego Southampton które strzeliło 1 bramkę i bronili się żeby jakoś dowieź do końca. Opiera nadzieję na depayu tak jak w tamtym sezonie na Messim. Póki nie zmienimy trenera nic. Tego nie będzie
1
Nasza gra to dno ale to przez to że my takiego trenera gdzie gramy że słabym Getafe i my się bronimy
0
Będziemy się z Getafe bronić
0
Heh zaraz wejdzie migueza albo umtiti ????
0
@FCMichalo to zależy bo jeśli zależy im na zastąpieniu sabitezera już teraz do dadzą ale myślę że około 15 plus bonusy
0
@patrykzmc2000 ale czasy od kiedy agenci decydują gdzie chce grać
0
Ja stawiam że naszym transferem w tym okienku będzie jeszcze Lacazet z Arsenalu
1
A tu cyk pjanic do juve a Ronaldo do barcy bo przecież szukamy napastnika ????????????
1
@neymarjr_143 zgadzam się z tobą wierzę w ten zespół i nawet w tego dembele ze jak wróci to będzie gość który razem z depayem poprowadzą nas do mistrzostwa
3
@LuisSalvano ja w niego wierzę tak jak w coutinho jak i w dembele bez Messiego mogą znowu być zawodnikami z top
0
@BarcaKings965212 co ty myślisz że sam mbappe wygra im mecz?? Z neymarem nie mogli ligi francuskiej wygrać. Tu będzie miał dużo większą presję.
2
Co jest kurwa czemu bramka nie zaliczył?? Ale jaja sędzia odpierdziela
1
@socha następny co się zna na pilce. Grizmana mega dobry mecz chłop tak charowal a ten tu pisze takie bzdury
1
Macie swoich młodych
0
Griezman dziś mega dobry mecz chłop tak pracuje na całym boisku że aż miło patrzeć
4
Ja pierdziele czytam komentarze i każdy narzeka ten zejdź tamten zejdź kibice po hu... Pfu
2
@Mr8lack następny widzę kibic barcy po hu....
13
@Roobo chłopie ty chyba inny mecz ogladasz
2
Ja kocham Barcelonę i mimo że Messi odchodzi zawsze będę im kibicował mamy nowe pokolenie które w przeciagu 3 lat zdobędzie tryplet. Kiedyś nie wyobrażałem sobie drużyny bez Ronaldinho a życie pokazało że Barca wychowała najlepszego piłkarza na świecie i mam nadzieję że tak będzie i tym razem. Może nie w tym sezonie choć bardzo na to licze
7
Serio kibicujecie PSG?? Żal mi was
0
@korolocik jeszcze za nim zatęsknicie
2
@sokot co ty gadasz widać u niego jakość moim zdaniem będzie dużym wzmocnieniem