0

Ogląda ktoś Sevilla?? Mam na kuponie wygrana a jestem w pracy i tylko relacje czytam a to nie to samo

1

@Bzyczekk nie mamy w drużynie typowego kilera do bramek ale to nie znaczy że nie będziemy strzelać bo ma kto strzelać Griezman Messi Coutinho na którego w tym sezonie bardzo liczę dembele jeśli kontuzje go ominą moim zdaniem będzie jednym z najlepszych w naszej drużynie do tego Fati Trincao. Czuję że ktoś jeszcze przyjdzie, wydaje mi się że bedzie to Depay nie jest to typowa 9 ale bramki potrafi strzelać. Kiedyś Hiszpania grała bez typowej 9 i wygrała Mistrzostwo Świata

1

Przypominam że kiedys z Barcy odszedł David Villa też do Atletico i też strzelał wtedy przyszedł Suarez i było super. Pewien etap musi się zakończyć żeby inny mógł się zacząć. Jeszcze miesiąc 1 tyg temu wszyscy pisali Suarez out a dzis że szkoda że odszedł. Masakra

0

@Grubson06 czyli co jednak idzie do Bayernu

0

@Tomek54321 z takim Elche to na luzie powinno być 6-0 dla kibiców żeby mieć jakieś nadzieję na dobry sezon

0

@mokrychlopiec każda sytuacja Elche śmierdzi bramką

0

Na bogato z Elche 1-0 masakra jeszcze z przodu jako tako choć bez goli ale obrona dramat

0

@patrykzmc2000 wilki będą mieć kasę na Semedo

2

@jeyx77x pamiętajmy jeszcze ze mamy Pjanicia który wydaje mi się że dobrze wkomponuje się za Busqetsa

0

@Tomo1989 dlaczego bez skrzydeł?? Trincao to skrzydłowy i jeśli Messi będzie trzymał się prawej strony to jak dla mnie skład jest super

0

@PatrychoO jest jeszcze dembele który może dać nam bardzo dużo na skrzydle

0

Żeby oglądać mecz wystarczy wejść na YouTube i wpisać fc Barcelona i wejść na profil Fc Barcelony

1

Na sprzedaż mamy Braithwaite Rafinhie Todibo może uda się z 30mln za nich wyciągnąć chociaż na co ja liczę z naszymi geniuszami

3

Czyli Suarez zostanie i tyle będzie z rewolucji jeszcze Vidal zostanie. Liczyłem na transfer Depaya i Thiago lub Wijnaldum. Zostaną święte krowy i kolejny sezon beznadziejnej gry

7

@abram3k wątpie w to że sprowadza i Depaya i Lautaro

0

Macie jakieś fajne kupony na dziś??

0

@lucca87 a Coutinho gdzie zgubiłeś

0

@Ghotti no właśnie czyli po 2 na każdą pozycje czyli możliwość rotacji jest tak??

0

@Ghotti Pedri lub Trincao będzie wypożyczony lub nawet obydwaj wtedy zostanie coutinho dembele Fati Messi Depay i Griezman na 4 pozycje bo moim zdaniem musimy zacząć grać ustawieniem 4231

1

@Ghotti dlaczego bez skrzydeł?? Dembele to skrzydłowy tak samo jak Fati Trincao ja myślę że Messi też będzie grał albo z prawej albo w środku gdzie de Jong i pjanic na środku przed nimi Messi lub coutinho griezman na 9 lub Depay bo najprawdopodobniej go kupią wtedy griezman na prawej dembele na lewej. Będzie możliwość rotacji

0

Czyli do składu dołączy Wijnaldum oraz Depay jako zmiennik dla Griezmana. Ciekawe co z obroną, jeśli nikogo nie kupią to będzie słabo.

0

Ale jak jest z tą klauzula?? Przecież w Hiszpanii każdy zawdonim musi mieć klauzulę odejścia

0

Jak myślicie z tym Mane to jest jakaś szansa czy tylko marzenia??

6

Ja uważam że Leo wie co robi. Myślę że już nie jest zawodnikiem Barcelony i nasz nędzny Prezesik o tym doskonale wie tylko mydli wszystkim oczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jestem kibicem Barcy od dziecka. Uwielbiałem ja za to jak gra pilka ile sytuacji pod bramkowych, pięknych akcji. Nie zawsze wygrywali ale gra cieszyła oko. Teraz nie da się na to patrzeć. Jeśli uda nam się wygrać to ledwo ledwo. W lecie pozbyli się Coutinho Malcoma gdzie teraz by byli bardzo potrzebni. Żal patrzeć na moja Barce :( boję się że będzie to samo co z Milanem.

0

@Kondziubarca chcą kupić williana A Griezmana dac typowo na 9

0

@Rastafarnianin inter się na to nie zgodzi bo zostaną tylko z Lukaku

0

@bartoszekkk ale problem 9 mamy dalej chyba że Griezmana tam będzie grał choć słabo mu to idzie

1

Ciekawe co oni kombinują z tym Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?