Niech bierze do siebie, to nie piaskownica a on zarabia gigantyczne pieniądze. Drugi taki to Pique. Kolejny co nie gra nic a jedyne co robi to gada...Obaj powinni mieć chociać honor i powinni umieć się przyznać że obecnie ich poziom to jedno wielkie dno i zawalają mecz za meczem jeśli już grają.
Niech bierze do siebie, to nie piaskownica a on zarabia gigantyczne pieniądze. Drugi taki to Pique. Kolejny co nie gra nic a jedyne co robi to gada...Obaj powinni mieć chociać honor i powinni umieć się przyznać że obecnie ich poziom to jedno wielkie dno i zawalają mecz za meczem jeśli już grają.
Komentarze
0
Niech bierze do siebie, to nie piaskownica a on zarabia gigantyczne pieniądze. Drugi taki to Pique. Kolejny co nie gra nic a jedyne co robi to gada...Obaj powinni mieć chociać honor i powinni umieć się przyznać że obecnie ich poziom to jedno wielkie dno i zawalają mecz za meczem jeśli już grają.
0
Niech bierze do siebie, to nie piaskownica a on zarabia gigantyczne pieniądze. Drugi taki to Pique. Kolejny co nie gra nic a jedyne co robi to gada...Obaj powinni mieć chociać honor i powinni umieć się przyznać że obecnie ich poziom to jedno wielkie dno i zawalają mecz za meczem jeśli już grają.