0

Niech bierze do siebie, to nie piaskownica a on zarabia gigantyczne pieniądze. Drugi taki to Pique. Kolejny co nie gra nic a jedyne co robi to gada...Obaj powinni mieć chociać honor i powinni umieć się przyznać że obecnie ich poziom to jedno wielkie dno i zawalają mecz za meczem jeśli już grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?