SympatykBarcelony
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trzeba brać Bernata z Bayernu i oddać Digne.nie sprawdził się i koniec.Bernat czuje gre na małej przestrzenii a Francuz już nie bardzo.Obce ciało w zespole pasuje idealnie.
0
no właśnie będzie się rozchodzić o te słowo - 'zaproponował" nie byłby tak głupi żeby pisać tego przez neta.To był po prostu żart.
0
no rozumiem o co chodzi niby racja ale ja na miejscu Bayernu wolałbym dołożyć pare mln i spróbować mimo wszystko sprowadzić kogoś innego ;) on od lat nie gra połowy meczów w sezonie
0
Ciekawe czy Ronaldo żałuje tego że nie przybył do Realu rok wcześniej.Gdyby tak się stało załapałby się na 6-2.Pomyślcie jakby to wyglądało 6-2 , 5-0 i 4-0 w cv tej świecącej pełnym blaskiem gwiazdy :P
0
pewnie kibicom chodzi o to że CR jest muskularny przy Neymarze i potrafi motywować a Neymar tego nie ma stąd właśnie "gladiator" i Neymar symulant a CR nie symulant.Pomieszanie pojęć.
1
u nas bronił się piłkarsko i był dość poważnym człowiekiem a odką odszedł pomijająć że samo odejście jest w sobie śmieszne i zaraża antypatią to małpa zaczyna dopiero w pełni pajacować gdzie ?? w cyrku :)
1
Fakt faktem że u nas Neymar przy innych piłkarzach tak nie pajacował
0
odpowiedz jest prosta - ludzka pamięć jest krótka
1
główną piosenką a jaka to była ? haha
0
przez co mogą stracić awans ??
edit właśnie przeczytałem , nie ma szans żeby Parma poleciała
0
nie wydaje mi się żeby on wiele pomógł Bayernowi a na pewno na tyle ile oczekuje się od nich , tam pół kadry w zasadzie jest do wymiany
0
dobrzy to u nas zostają.Ci co mają odejść odchodzą za zaniżoną cene albo za darmo
8
zdecydowanie 2014
0
ja wiem czy złoty ? on i tak rzadko gra bo co chwila coś mu dolega
0
Liverpool jak się rozrzuca :) chociaż w tym Alissonie to ja nic nie widze godzien na 60-70 mln a Keity w ogóle z gry nie kojarze.Fabinho też może być przeceniony ;) no ale zobaczymy
0
Lepiej sprzedać za 2 mln Mathieu żeby kasa się zgadzała niż dorabiać na tournee
0
mozesz tylko nie wiadomo jakie tego będą skutki
1
chcesz go kupić ??
0
Dzisiaj równo po dwóch miesiącach przerwy startuje nasza piękna Ekstraklasa.Człowiek już zgłodniał za dobrym polskim futbolem :P
0
ja Cię kręce ale masz rozeznanie wśród najlepszych piłkarzy w historii.Pozazdrościć
1
właśnie oglądamy najwybitniejszego.Czas terażniejszy :P
1
ile meczów oglądałeś z udziałem tych dawnych maestrów ?
0
bycie sprytnym jest wpisane w bycie magikiem :D
1
co do Messiego to go skrytykuje.Najlepszy piłkarz też ma wady a mianowicie takie że absolutnie nie ma cech przywódczych.Ciągnie drużyne ku dołowi jak nie idzie bo jeśli Messi nie potrafi czegoś zrobić i chodzi z głową spuszczoną w dół to co dopiero mogą myśleć piłkarze o mniejszych umiejętnościach.Nie przenosi motywacji i chęci odrobienia strat , nie wnosi pozytywnego ducha a wręcz przeciwnie ;)
0
kiedyś byli galacticos teraz Messi
0
--no pewnie AxelF :)
0
Sympatyk Barcelony obrażliwy na stronie FC Barcelony ?? Nie rozumiem Cię
0
szanujesz takie loginy ??
0
długo ? i jak idzie ?
0
nie wiem jakim cudem Twój zacny log jeszcze istnieje.Toż to łamanie prawa
regulamin :
9.3.1.
- nadużywanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe;
- zakładanie konta pod nazwą Użytkownika, która może zostać uznana za obraźliwą, wulgarną lub naruszającą zasady współżycia społecznego;
- posiadanie awataru przedstawiającego treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego;
- umieszczanie w profilu Użytkownika danych, łamiących którekolwiek z postanowień Regulaminu;