0

trzeba brać Bernata z Bayernu i oddać Digne.nie sprawdził się i koniec.Bernat czuje gre na małej przestrzenii a Francuz już nie bardzo.Obce ciało w zespole pasuje idealnie.

0

no właśnie będzie się rozchodzić o te słowo - 'zaproponował" nie byłby tak głupi żeby pisać tego przez neta.To był po prostu żart.

0

no rozumiem o co chodzi niby racja ale ja na miejscu Bayernu wolałbym dołożyć pare mln i spróbować mimo wszystko sprowadzić kogoś innego ;) on od lat nie gra połowy meczów w sezonie

0

Ciekawe czy Ronaldo żałuje tego że nie przybył do Realu rok wcześniej.Gdyby tak się stało załapałby się na 6-2.Pomyślcie jakby to wyglądało 6-2 , 5-0 i 4-0 w cv tej świecącej pełnym blaskiem gwiazdy :P

0

pewnie kibicom chodzi o to że CR jest muskularny przy Neymarze i potrafi motywować a Neymar tego nie ma stąd właśnie "gladiator" i Neymar symulant a CR nie symulant.Pomieszanie pojęć.

1

u nas bronił się piłkarsko i był dość poważnym człowiekiem a odką odszedł pomijająć że samo odejście jest w sobie śmieszne i zaraża antypatią to małpa zaczyna dopiero w pełni pajacować gdzie ?? w cyrku :)

1

Fakt faktem że u nas Neymar przy innych piłkarzach tak nie pajacował

0

odpowiedz jest prosta - ludzka pamięć jest krótka

1

główną piosenką a jaka to była ? haha

0

przez co mogą stracić awans ??
edit właśnie przeczytałem , nie ma szans żeby Parma poleciała

0

nie wydaje mi się żeby on wiele pomógł Bayernowi a na pewno na tyle ile oczekuje się od nich , tam pół kadry w zasadzie jest do wymiany

0

dobrzy to u nas zostają.Ci co mają odejść odchodzą za zaniżoną cene albo za darmo

8

zdecydowanie 2014

0

ja wiem czy złoty ? on i tak rzadko gra bo co chwila coś mu dolega

0

Liverpool jak się rozrzuca :) chociaż w tym Alissonie to ja nic nie widze godzien na 60-70 mln a Keity w ogóle z gry nie kojarze.Fabinho też może być przeceniony ;) no ale zobaczymy

0

Lepiej sprzedać za 2 mln Mathieu żeby kasa się zgadzała niż dorabiać na tournee

0

mozesz tylko nie wiadomo jakie tego będą skutki

1

chcesz go kupić ??

0

Dzisiaj równo po dwóch miesiącach przerwy startuje nasza piękna Ekstraklasa.Człowiek już zgłodniał za dobrym polskim futbolem :P

0

ja Cię kręce ale masz rozeznanie wśród najlepszych piłkarzy w historii.Pozazdrościć

1

właśnie oglądamy najwybitniejszego.Czas terażniejszy :P

1

ile meczów oglądałeś z udziałem tych dawnych maestrów ?

0

bycie sprytnym jest wpisane w bycie magikiem :D

1

co do Messiego to go skrytykuje.Najlepszy piłkarz też ma wady a mianowicie takie że absolutnie nie ma cech przywódczych.Ciągnie drużyne ku dołowi jak nie idzie bo jeśli Messi nie potrafi czegoś zrobić i chodzi z głową spuszczoną w dół to co dopiero mogą myśleć piłkarze o mniejszych umiejętnościach.Nie przenosi motywacji i chęci odrobienia strat , nie wnosi pozytywnego ducha a wręcz przeciwnie ;)

0

kiedyś byli galacticos teraz Messi

0

--no pewnie AxelF :)

0

Sympatyk Barcelony obrażliwy na stronie FC Barcelony ?? Nie rozumiem Cię

0

szanujesz takie loginy ??

0

długo ? i jak idzie ?

0

nie wiem jakim cudem Twój zacny log jeszcze istnieje.Toż to łamanie prawa
regulamin :
9.3.1.
- nadużywanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe;
- zakładanie konta pod nazwą Użytkownika, która może zostać uznana za obraźliwą, wulgarną lub naruszającą zasady współżycia społecznego;
- posiadanie awataru przedstawiającego treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego;
- umieszczanie w profilu Użytkownika danych, łamiących którekolwiek z postanowień Regulaminu;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?