0

@takisobiektos Jak miała 3 sprawdzenia to po co wykorzystywała?
Jak by były dobrze sprawdzone to by jej zostały.

0

Najśmieszniejsze jest to,że Szwajcarka robi dużo podwójnych a i tak wygrywa bo broni breaki

0

Jeżeli Bencic dzisiaj wygra to pewnie w następnej rundzie zrobi wypad znając jej grę.

0

Po kim Iga wchodzi na kort?

0

@HighestInTheRoom No faktycznie udowodnili szczególnie Endrick,który dopiero zaczyna a nie tak dawno miał problemy ze strzeleniem gola.

Tak samo Endrick czy Roque mogą skończyć jak ten pomocnik co miał być jednym z najlepszych tak się zapowiadał (nawet nie pamiętam jak mu tam), nie łapał się w Dortmundzie a teraz nawet nie wiem gdzie gra.

Palacios jest solidny i to tyle, głośno o nim nie było. Real się nim interesował i ktoś tam jeszcze i to by było na tyle.

Nico Gonzalez dobrze sobie radzi we Fiorentinie i nawet ma powołanie do składu MŚ,gdzie nie łatwo się załapać

0

@HighestInTheRoom Żebys się nie zdziwił o Lautaro czy Julianie pewnie pisałes to samo.
Echeverri to jest ogromny talent.

0

Jak myślicie dokąd pogra Djoko?
36 lat chłop a tu praktycznie żadnych kontuzji.
Ten rok ma już 2 szlemy a może i 3 wpadnie ten najbardziej prawdopodobny bo trawka mu bardzo leży.
Chciałabym,aby pograł tak do 38/39 lat i zakrecił się przy 30 szlemach. Było by pięknie.

0

Dlaczego te transfery z Brazyli kosztują 60/70 mln?
Urugwaj/Argentyna przecież tamte talenty są dużo tańsze a wcale nie gorsze.

Ciekawe kto wyciągnie Prestiannini albo Echeverriego za drobne.

0

@Rust_Cohle Jak już coś to się sra*am czas przeszły,teraz głeboko w poważaniu to mam.
Możesz nawet nasr*ć na środku Rambli - co mnie to.

0

@Popitek12 Czemu jest nudny?
Bo jest pragmatyczny do bólu.
Jest skuteczny i to się liczy.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie nigdy nie będzie jednego gościa co wygra 50 szlemów tak samo mówili za Agassiego,że nikt nowy się nie pojawi teraz za Djoko.
Co kilka lat zjawiają się następni i następni

0

@MesQueUnClub96 Za 5 lat przyjdzie kolejny małolat,który będzie wkurzał Carlitosa i Rune.
Równie dobrze jakiś tenisista co teraz ma 20 lat może odpalić kosmos jak Djoko w wieku 24

2

@Luciano99 Oby Mbappe przeniosł klątwę LM do Madrytu,wtedy było by milusio.

0

@LaLigaPD Miał też jakieś kontrowersję i mniejsze ego od Kyliana z pewnością.
Już widzę jak Kylian pozwoli Viniemu wygrać złotą gałe.

6

@MesQueUnClub96 Ty się nie martw z 5 lat temu martwiłes się z kim będzie rywalizował Danił czy Zverev a za następne 3/4 czy 5 lat wyjdzie kolejny znakomity tenisa.
Tak jest od zawsze.

0

Ciekawe czy Mbappe idąc do Realu z tym swoim wielkim ego rozwaliłby szatnie od środka.
Oby było mini Galactikos V2

0

@partymaker Djokovic w wieku 20 miał jednego szlema gdzie wystrzelił z formą później miał lekki dołek,ale od US Open 2010,gdzie był w finale zaczał podążać drogą GOATA,gdzie tylko Nadal stawiał mu się na Garossie i czasem na US Open.
Plus 3 triumfy Wawrinki i Murray.
Plus w 2007 był w finale US Open z Federerem,więc to nie był chłopak do bicia. Historia pokazała,że Djoko póki co jest bezsprzecznym GOATEM tej dyscypliny a jak mu zdrowie dopisze to niech bije tych szlemów a i do 30stu.

Tym bardziej,że ten chłopak ma obsesję na rekordach!

0

@MesQueUnClub96 Nolenmiał jednego szlema w wieku 20 lat później troszkę było słabiej,ale Nole im starszy tym jak wino.

1

@MesQueUnClub96 Cartios jest mega dobry,ale mam wrażenie,że 20 letni Federer,Nadal czy Djoko by z nim spokojnie wygrali.
Niech pisze swoją historię,ale mam nadzieję,że Djoko powygrywa wielkich szlemów.

1

Bencic dzisiaj nie grała jakoś wybitnie. Kiepsko u niej z pierwszym serwisem.
Czuję,że z Belinda będzie Idze łatwiej niż z Chorwatką.

0

@agaFCB Zagram sama i zobaczymy zamiast oceniać.

1

@tbas Bencic miała 5 podwójnych po 7 gemach w pierwszym secie.

0

@MarcepanowyKsiaze Chłopie to ty nieźle odleciałes. Chyba nie pamiętasz co robił Mbappe w jego wieku.
Niech chłop będzie chociaż jak Isco to będzie dobrze.
Pablo Torre miał być nowy Pirlo itp a gdzie jest?

1

@MesQueUnClub96 Za kim będziesz fanie Nole i Huberta?

1

@adi7adi8 To się Emma nawygrywała.

0

Tak na dobrą sprawę to z tych młodych zawodniczek które wygrały szlema to trzyma się w czołówce Iga,Sabalenka i Rybakina.

Andreescu,Kenin i Raducanu słabiej.
Kenin trochę przez kontuzje,ale wraca.

1

@krol211 Co ma piernik do wiatraka?
Można być fanem Messiego i grać dla Realu.
Vini Messiego czy Endrick też uwielbiają a jak ktoś się ich zapyta to powiedzą,że z gry w reprezentacji.

0

@Survier Vini JR

0

Stękać to by sobie mogły,ale te wycie na pewno przeszkadza rywalce.
Azarenka,Maria i Sabalenka to wyją w niebogłosy.

0

@adi7adi8 Rosjanie to mają ogromne talenty i pomyśleć,że Rybka czy Gracheva się nie łapały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?