2

@Rust_Cohle Argentyna to bym prędzej powiedziała,że czarnych wyganiała.
Jest dużo osób pochodzenia Niemieckiego,Polskiego,Włoskiego które emigrowały podczas wojny.

Jeśli chodzi o reprezentację to jest dużo rdzennych.

1

@FcPortoFan1999 Niech dalej marnują nie zamierzam kibicować reprezentacji Europejskiej,gdzie gra 2 białych.

0

Chcecie,aby Polska liczyła się w piłce.
Trzeba brać uchodźców,Francja ma kuźnię talentów.

1

@FcPortoFan1999 Tak narzekają na tych uchodźców a gdyby nie oni to Francja by MŚ nie wygrała.

0

@Albatros Gdzie go bronię?
Nie bronię go.

Napisałam tylko,że wybrał hajs tak jak 99% społeczeństwa

0

@Albatros To już pytaj jego

0

@HighestInTheRoom Co z tego,że w maju był podpisany?
Był to był. Ja sama mówiłam,że jak nie Barca to City,UTD albo Inter.

Wybrał hajs i pewnie każdy z nas tak by zrobił.
Don Kasjo ostatnio ładnie powiedział jak hajs potrafi zmienić człowieka.

Ty ja czy inny użytkownik może sobie pisać,że wybrał by klub bo taka sytuacja by się nigdy nie wydarzyła,ale nie wiesz co ma człowiek w głowie,gdy do gry wchodzą ogromne pieniądze.

Jesteś bogaty chcesz jeszcze więcej tak to działa u sportowców,gwiazd i influencerow

0

@Borry Szkoda,że nie wspomni o Argentynie z 17-20

1

@JohnA Tylko,że ja ostatnim czasem nie przeżywam tak Barcy.
Argentyna dużo większe emocje u mnie budzi.

0

@Emhyr Paredes nie jest jakimś super zawodnikiem,ale i tak już bym go wolała niż jakiegoś Oriola czyli wieczny talent.

0

@LS Ale z D komentarz.
City przez większość swojego istnienia nie istniało w Europie a teraz dzięki kasie są najlepszą drużyną na świecie.

0

@LS Na arenie międzynarodowej Barcelona nie ma szans niestety.

3

@Esteban_ Uwierz,że Mac Allister,Enzo czy Almada to byłby bardzo dobry wybór.

0

Bierzemy 31 latka z Girony...śmiechu warte to wszystko.
Niektórzy mieli rację,że odrodzenie Barcelony potrwa kilka lat a nie sezon/dwa.

0

@bart_azz Że względu na nawierzchnię,jazy pisze,że zadowoli ich cwiercfinał Igi

0

Iga Świątek czarnym koniem Wimbledonu?
Na każdej innej nawierzchni Iga jest faworytką.
Póki co na trawie spisuje się w Niemczech bardzo dobrze,oby forma rosła i była jak najwyżej w Wimbledonie.

1

@AFA90 Placki po zbójnicku lub gołąbki
Zupa rosoł/uszka z barszczem.

1

@Luciano99 Nie zgłaszam, wyjęłam przysłowiowego "kija".
Im człowiek ma wywalone i podchodzi na luzie tym lepiej.

0

@pioz123 Owszem trudna słowa

0

Djoko dawaj 24 na Wimbledonie.
Na tej nawierzchni nie widzę rywala,którego mogła bym podstawić 50 %

0

@Tomo1989 Czyli były po prócz Europy to Brazylia i USA światowa marka moi i jeszcze Kubanki.

0

@partymaker Ja bym Barcę sprzedała Katalonia

2

Barca albo będzie wielka,albo skończy jako bankrut.
Najlepiej było by sprzedać klub komuś takiemu jak ten co w City czy Newcastle.
Problemy same by się rozwiązały a Barca mogła by być dalej czołowka świata

1

@Rust_Cohle Nudno będzie.
Mogę kolegę poczęstować parówką z czajnika na lepsze samopoczucie.

2

Super,że po tylu latach odradza się Polska kobieca siatkówka.
Ostatni raz jak Polki były w czołówce to w repce grała Glinka,Skorupa, Skowrońska,Sadurek i reszta Złotek.

0

@Medium Akurat Sanah to jedna z najbardziej utalentowanych Polskich piosenkarek w historii.
Ma 25 lat a już jest traktowana jako WIELKA.

0

@RoberDzik Realu Madryt oni chyba nie wspierają

0

@LaLigaPD Kawał grajka jak cała Hiszpania prócz Pedriego,Gaviego i kilku zawodników.
Zawodnik dla Sociedad

0

@szkutnik91 Bardzo dobrze kolejny ziomek pokroju Parejo czyli bycie dobrym/solidnym nic więcej.

0

@Medium No a Messi był nazywany przegrywem mając Vice MŚ 3x srebrny medal Copa i raz 3 msc plus IO co było znakomitym osiągnięcie reprezentacyjnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?