Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x Nie dokonać Julian udowodnił już klasę w reprezentacji.
Ferrana to nawet przy nim nie stał.
1
@LM10GOAT Nie prawda? Po co ma siedzieć na ławce?
Jest za dobry na rezerwę
0
@VENOMStyle Ale Norweg bardzo słabo polfinał i finał.
Nawet nie stał koło Lewego
4
Brawo Julian Alvarez.
Chłopak przeszedł piłke w wieku 23 lat.
Teraz pora się ewakuować z City bo szkoda kariery na ławce.
0
@Gaucho No własnie a w takim petrodolarowym klubie będzie siedział latami.
Pep ma taką samą miłosc do Barcy jak każdy piłkarz.
1
@mateusz33 Za takie słabe mecze.
Wszystkie finały słabiutko a z Realem Madryt również nic nie pokazał
0
@Kapiczek Po co on im jak Mbappe będzie.
0
Pep pewnie w tym City będzie siedział jeszcze kilka lat.
Nie dziwię się skoro ma arabskie pienadze i układa sobie wszystko jak chce.
Do Barcelony nigdy nie wróci.
0
@VENOMStyle Przynajmniej zagrał by lepiej niż tylko żółta kartka.
Każde spotkanie to powyżej 3 kluczowych podań a to już dużo lepsze spotkanie.
0
Gundogan nie przyjdzie teraz jak ma LM to będzie chciał ją bronić.
Można pomarzyć
1
W takim City to Messi mógłby sobie grać na napadzie pewnie więcej by zrobił od Erlinga z Realem i w finale niż tylko żółta kartka.
1
@LM10GOAT Sytuację bramkowe Inter ma 2 x więcej.
13
@Conradxc Co Erling pokazał w półfinale i finale?
0
Dobrze,że Erling bez goli w półfinale i finale plus puchar FA.
Oby to zaważyło na ZP dla Pana Leo.
0
@talizmo Tylko,że słabiutko polfinał i finał.
Może zaważyć.
0
@Firestone Nawet nie żartuj Ferguson bardziej utytułowany póki co.
2
Haaland słabo połfinał,finał i w pucharze FA.
Oby Leo ZP w takim razie.
6
City z Realem w finale by przegrało.
Jacy oni przestraszeni są i to przed Interem a co dopiero Królewskimi.
0
@LionelM95 Nie pokazał nic w półfinale ani finale,więc Leo
0
@FcPortoFan1999 Myślę,że go poprawi dopiero co 22 jej wybiło.
Ale jest ogromnym kotem.
0
Iga dołoży celność w serwisie plus grę przy siatce i naprawdę będzie ciężko ją pokonać.
Jak to dzisiaj komentator powiedział Djokovic w spódnicy.
Liczę,że jeszcze polubi grać na trawie bo o US Open czy o Australię się nie martwię bo dobrze radzi sobie na tych nawierzchniach.
Tak wogole to Iga staje się mini Nadalem na mączce.
1
@adi7adi8 Spoko źle przeczytałam myślałam,że kolega pisze iż ma 19 szlemów.
0
@FCB_dimiC No właśnie to o co chodzi.
Karnych ARG też nie ogladałam.
0
@daniel32778 Ona ma 23 Williams
0
@FCB_dimiC Napisałam tak specjalnie żeby było odwrotnie.
Nie mogę być przesadna?
0
Brawo IGA!
Niestety ja nie dałam rady oglądać trzeciego seta ze względu na stresik i nerwy.
To samo zrobiłam w karnych z Argentyną.
Czasem mam wrażenie,że jak nie będę oglądać odwrócą się losy.
Uwielbiam Cię IGA!
0
Wylaczyłam TV bo już stresuj mam.
Iga obys wygrała.
0
@FcPortoFan1999 Ja wyłaczyłam,ale tylko ze względu na nerwy.
0
Trudno nie da zawsze się wygrywać.
I tak uważam,że będzie jedną z najlepszych w historii.
Ma dopiero 22 lata.
1
@Encore Ładna dziewczyna.