Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Saviola88 Później w wywiadzie też mowił,że już w całym ciele miał skurcze.
Więc też Djoko się do tego przyczynił.
1
@Comentateiro Skoro Real wygrał wtedy ze znakomitym LFC to Inter tym bardziej może.
Inter pewnie awansował do finału.
Real miał dużo szczęścia a Inter bez szczęścia doszedł.
1
@Comentateiro Byłam za City,ale to pierniczenie,że zmiotą ich z planszy...
Aaa niech Inter zrobi sobie niespodziankę przynajmniej Zanetti i Lautaro będę happy.
0
@Rust_Cohle Po co zaczepiał?
Jest akcja to i reakcja. Proste
0
@FCB_dimiC Nie,ale Tobie mogę kupić skoro masz jedną parę.
1
@Rust_Cohle Mi wytykasz,że raz napisałam,iż Vini powinien to olać a sam wklejasz takie rzeczy xd.
Napiszesz czarny humor,może i mój był czarny. Xd
Jasne ja się nie raz zaoram,ale nie gram takiej super jak ty nieskazitelnej osoby.
Już Cię wielu zaorało.
2
@Comentateiro Zresztą Inter wcale nie musi się otwierać i grać ofensywnie.
City może mieć ciężko szczególnie,że obrona Interu jest mocno.
Pomoc Interu to Barella i Brozovic,więc dwóch doskonałych zawodników.
Ja daję 50 na 50.
To jest jeden mecz i Inter zepnie majtki.
3
@AFA90 Super info.
Otamendi jest liderem Benfici.
1
@partymaker Podobno skurcze miał i to przez nie nie dokończył a do tego przyczynił się Djokovic.
0
@Rust_Cohle Ty to jesteś największym hipokryta tej strony.
Robisz z siebie chłopa nie do zaorania a Pan z Pele Cię wysmiał.
0
@Rust_Cohle Ciebie to już wyjasnił Comentateiro.
On mi coś zarzucał nie ja jemu to po pierwsze a sam zrobił to samo.
0
@Encore dadzą mu prochy mocne
0
szkoda,że nie wspomnisz o tym jak Djoko miał zakaz wjazdu do Australii,albo jak na US Open go wyrzuciło.
1
@partymaker Kolejny raz piszesz o kontuzjach a mi zarzucasz.
Wieje hipokryzją
1
@MesQueUnClub96 Później 24 na Wimbledonie i przy formie 25 na US Open i zobaczymy co w AO będzie bo tez bardzo lubi tam grać
0
Skoro Djoko w tym roku na Garossie daje rade to Wimbledon zapewne zgarnie i na US Open też duża szansa.
Niech sobie śrubuje rekordy póki może.
1
@MesQueUnClub96 Tylko Djoko pewnie wygra Wimbledon a Alcaraz tu miał szansę ogromna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker Nadal gra ślicznie,ale Djokovic jest pragmatyczny do bólu i dlatego to zaprowadzi go na sam szczyt.
0
Jak Djoko by wygrał na mączce to może zrobić kalendarzowego.
Wimbledon na 90% weźnie bo to jego ulubione a US Open to tak na 60%
0
@Encore Na Garosie,ale chyba na twardych i trawie to Djoko jest skuteczny do bólu.
Nadal jest genialny technicznie a Djoko skuteczny do bólu.
0
@MesQueUnClub96 Co z nim da radę grać?
0
20 letni Nadal ograł by Carlitosa?
Czy podobne poziomy na tym etapie wiekowym?
0
@Ojciec5tkidzieci Nie zaboli,
15 x Copa America 3 MŚ. Piękne tytuły
0
@Ojciec5tkidzieci Przynajmniej Argentyna jest utytułowana,więc jest się czym chwalic
0
Djoko pewnie weźmie Wimbledon i US Open.
0
@AdiKingu96 Mogł bić rekordy i też mnie to boli,ale z drugiej strony odszedł w chwale i wyśmienitej formie jak Adam Małysz,Phelps czy Khabib.
Niepokonany
0
@MesQueUnClub96 Do reprezentacji Brazyli? Wątpię
1
@Kamiloza91 Powinna. Ona dopiero tak naprawdę wchodzi w karierę patrząc na wiek 22.
W wieku 21 miała już 3 szlemy i 13 tytułów WTA.
Moim zdaniem będzie jedną z najlepszych w historii i życzę jej,aby zrobiła i nawet 20 szlemów.
Duży plus u niej to to,iż jest pokorna i spokojna plus nie osiada na laurach tylko dalej chce wygrywać.
Taka Raducanu czy Osaka się rozleniwiły.
Zresztą Iga może się tylko udoskonalać,jeszcze jakby zaczeła pracowac przy siatce to by było wyśmienicie.
Ma tylko 7mniej tytułow rangi WTA od Radwańskiej a kilka dni temu wybiło jej 22.
Wszystko przed nią.
1
@adi7adi8 To jej życzę powrotu do Top10.