Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Kobieca Barcelona to aktualnie jest walec jeśli chodzi o Europę w 3 lata 3x finały i 2x wygrane.
Szkoda zeszłego roku,ale jeżeli Papcio będzie dalej inwestował i wspierał nasze Panie to mogą zdominować LM.
Widać ogromne różnice w tworzeniu akcji i rozgrywaniu przez Barcelonę a inne drużyny.
Panie docierają do finałów nie losowo czy błędy sędziowskie tylko ich gra jest znakomita.
Aaa Ewa może czas na Barcelonę skoro 4 x z Wolfsburgiem przegrała.
1
@Encore Chyba trollujesz?
United historycznie to top 3/5
3
Wolfsburg nie istnieje,jeśli chodzi o prowadzenie gry a mają 2 akcje i dwa gole.
Barcelona cały czas atakuje setki i same pudła.xd
To chyba Inter obstawie jak takie rzeczy się dzieją.
1
Barcelona prowadzi grę a Wolfsburg liczy na kontry i dwa do zera.
Ja się wcale nie zdziwię jeżeli Inter wygra,szczególnie jak City bd nieskuteczne.
2
@daniel32778 Na ten moment to ja uważam,że Gavi jest lepszym zawodnikiem a w wieku Cebulki to już będzie Topem.
0
@Sulimo Druga strona medalu jest taka,że Maradona mając dostęp do takiego sprzętu,diet i medycyny to mógłby być jeszcze lepszy.
3
@daniel32778 Ja się wcale nie dziwię,że padło na Gaviego.
Chłopak młody i może być przyszła gwiazdą a Cebula w wieku 27 lat i raczej poziom tylko dobry (zapewne jego szczyt możliwości).
0
@Encore Jakie 15 lat był topem?
Jak on w Realu odpalił w drugim sezonie.
LM 2014 to zasługa Di Maryśki.
Ciężko wskazać go jako głównego architekta bo był Ramos,Ronaldo,Casemiro czy Navas,który był ścianą.
Nie był wyróżniającym się zawodnikiem tylko raczej kimś jak Casemiro czy Kross.
0
@Encore Zidane przecież był lepszy od Lukity.
0
@Lionel_Messi10 Wszystkiego dobrego w takim razie.
Będę musiała szukać newsów o Argentynie bo robiłeś kawał znakomitej pracy.
Pozdrawiam. :-)
3
@FcPortoFan1999 Top Laporta,Rodri i Pedri.
Gavi dąży do bycia bardzo dobrym.
Reszta to dobrzy,albo młodzi zawodnicy z potencjałem na bycie bardzo dobrymi jak Pino czy Nico.
Ogólnie to ta Hiszpania niech się cieszy z Prime Barcy bo tak to to przeciętność.
4
@PatrychoO Mam nadzieję,że LIO jednak zostanie bo dalej ma staty jak top topów i śmiem twierdzić,że Anglia czy Włochy będę o niego zabiegać.
Tylko to też jest uwarunkowane od oczekiwania finansowego GOATA
Co najlepsze to to,iż LIO dalej jest The Best.
Wystarczy zobaczyć nawet mecze towarzyskie ARG jaki jest zaangażowany.
Moim zdaniem on troszkę olał to PSG.
2
@AFA90 Maestria.
Kocham ta reprezentację.
Przed Leo, razem z Leo i po Leo.
Tylko Albicelestes.
1
@Klejnot_Nilu On ręką nie strzelił w finale to po pierwsze tylko z Anglią.
Jak byś się zapytał kogoś starszego to by Ci powiedział co wyczyniał Boski Diego na boiskach.
Nie bez przyczyny jest uznawany w starszej grupie kibiców za Boga piłkarskiego.
Maradona grając w obecnych czasach i mając dostęp do takiego sprzętu,diet i innych rzeczy mógłby być tylko lepszy.
On grając na pół gwizdka był niedościgniony.
Kto by pomyslał,że Napoli zostanie mistrzem Włoch i to 2x w tamtych czasach? To było nie do pomyślenia.
Brzeczka porównywać do Maradony?
Poogladaj stare filmy co wyczyniał Diego to porozmawiamy.
Nie tylko MŚ ustawiły go w wysokiej randze. To co wyczyniał gościu w Napoli też dało mu miano wspaniałego.
0
@mekston Przeważali co by nie mówić,piłka nie chciała wpaść do bramki.
Ale potencjał te chłopaki mają ogromne.
Gauto,Veliz,Romero,Giay,Perrone czy Carboni.
1
@Kamilos84 Przeważali i to znacznie.
Piłka nie chciała wpaść do bramki.
0
@wasacz Ogólnie to uważam,że chyba nie ma zawodnika co by nie poszedł do wroga piłkarskiego za hajs np miliard.
No chyba,że już taka prawdziwa legenda co gra w klubie z 15 lat.
We Włoszech nie ma dymu jak Ibra,Ronaldo czy Pirlo grali we wrogach.
Tak chyba tylko w Hiszpanii i może pomiędzy Chelsea Arsenal i City UTD
0
@wasacz To będzie Cule.
Alonso dziadek grał w Realu
Ojciec w Barcy a młody tu i tu.
Oni nie mają problemu kibicują obu ha ha ha
0
@wasacz Za miliard niech biorą.
1
@Szklaner Messi debiutował bardzo młodo.
Endrick już gra w Palmeiras.
0
@Encore Asensio,ale Tutu Correa jest lepszy.
1
Lamine powinien byc w pierwszej drużynie od następnego sezonu.
Chłopak jest znakomity.
0
@VegetaPolska Zacznij karierę na tik toku jak cukrowa Anka.
Później fame i na końcu galaktyczna gwiazda i walka z Loganem.
Zarobisz z 500 mln.
0
@Survier Tutu Correa ma bardzo ładna urodę.
0
@bartas97 Przecież w MMA to on by z niej placek zrobił.
Wystarczyło by,aby się na niej polozył.
0
@Encore Przystojny chłopak,ale ostatnio na konferencji to skojarzył mi się z Romem.
Psuje sobie reputację zadając się z tym atensyjnym Ciosem.
Do tego dochodzi walka słowna z druidem a z nim nie ma szans i Wardęga go zezlomuje bo Amadeusz bardzo często sypie kłamstwami.
0
LIO miliard to ogromna suma i ciężko odmówić,ale pograj jeszcze w Europie nawet w tej Anglii chętnie zobaczę tego kosmitę.
0
Ferrari międzygalaktyczna gwiazda dogaduje karierę z Elonem Musk'iem.
Jak lubię Amadiego ( szczególnie za ciekawe konfy ) to ostatnio grubo mu się odkleja.
Dobry jest w gadce,ale jako zawodnik w MMA po prostu przeciętny i wątpię,aby kiedykolwiek zawalczył z takim Paulem Loganem w światowej federacji.
2
Real zachwycony podobno swoim Nico Pazem.
Ciekawe czemu na Mundial nie pojechał?
18 nastoletni Romero pojechał.
Niech mu się wiedzie jak ma reprezentować w przyszłości barwy Albicelestes.
0
@bartas97 Co do Enzo to tak średnio trafiłes bo on akurat z Chelsea ma druga ocenę w drużynie.
Asyst ma mało,ale też ile jego podań zmarnowali koledzy.
To samo można powiedzieć o waszym Camie a dobrze wiemy,że spisywał się dobrze w przez 2/3 sezonu czy na tej obronie.
Enze wybrał zła drużynę,ale w kadrze dalej ma pierwszy skład,zresztą Chelsea raczej będzie coraz lepiej z formą bo wątpię,aby był taki fatalny drugi sezon z taką kadrą.