0

@Poro6niec trzeba było wpuszczać imigrantów to i w Polsce były by małe Sane czy Gnabry.

1

@Deviler Możliwe,że będzie pierwszym wyborem,ale ten sezon Buendia miał słaby według mnie i życzę mu lepszego w przyszłym.

Zresztą dużo zależy jak się zaaklimatyzuje Marco i on chyba jest podatny na kontuzje.

To bardziej życzeniowe słowa były bo w Norwich miał 32g/a tylko to było Championschip i chciała bym,aby odpalił w PL.

0

@KlonaZepan Dopiero po kontuzji wrociła musi się rozegrać.
Ja czuję,że co najmniej będzie półfinał.
Ona uwielbia te korty i jest zmotywowana do zwycięstwa i niech tak się stanie.

1

@KlonaZepan Niech siedzi na ławie jako zmiennik Buendi.
Co on by miał szukać w PSG? Chyba rezerwą to nie zawodnik na pierwszy skład dla klubów z górnej półki.
To raczej zawodnik jak do Villareal,Aston itp.

1

@wasacz Zapewne z meczu na mecz będzie lepiej.
Dopiero co powrót po kontuzji i musi wejść na obroty.

1

@Encore Alexis ma potencjał na bycie jednym z najlepszych pomocników.
Ogólnie chciałam go u Pepa jak Gundo ma odejść ale w LFC powinien mieć spokojnie pierwszy skład z buta.

0

@KlonaZepan Nie no co ty mówisz są panie które trzymają formę jak Iga,Sabalenka czy Jabeur.
Dawniej Halep,Serena,Henin,Sharapova,Clijster.

U panów również zdarzają się przypadki jak Danił,ale masz rację co do tego,że jest przepaść w poziomach.


0

@takisobiektos Czy ty kiedykolwiek wypowiedziałes się dobrze o jakim Argentyńczyk.
Same flopy póki co

1

@Cotutajsiedzieje Dlaczego flopem?
Lautaro jest mobilny i umnie pograć technicznie.
Ogólnie to napastnicy z Argentyny zazwyczaj są bardzo mobilni
Alvarez,Aguero,Dybała czy Lauti.
Kogo kojarzę takiego ociężałego to Pratto jak go pamiętam z tych śmiesznych powołań.

0

@Encore Lautaro raczej zostanie w Interze.
Jeżeli machnał by LM to wtedy na 99 procent by został.

0

@Tabaluga37 Póki co tak,ale za jakieś 50 lat to może się okazać,że LL nic nie będzie znaczyła w porównaniu z PL jak dalej będzie taka różnica w pieniądzach.

0

@Luciano99 gdzie napisałam bogatszą? Dłuższą historię tak napisałam.

0

@Benz Musiala to cule,więc wybrał by Barcę chyba,że hajsem go urobicie

0

@MESSIah16 Co by miał szukać Wiking w Hiszpanii?
Gra w najlepszej lidze na świecie i drużynie.

8

@MESSIah16 Ogólnie śmieszne jest jeszcze jak mówią,że to klub bez historii.
A został założony w 1880 roku i ma dłuższą historię o 22 lata.

1

@MesQueUnClub_87 Dzięki już wyjasniłam z nimi

1

@J4no Już napisałam i zwrócili kasę (do 30 dni)

0

@KlonaZepan Nie bo od zawsze miałam na 4 osoby wykupione a brat i siostra tylko używali więc 3 nas wychodziła.
Zresztą po zmianie miało być 10 zł to by wychodziło 80 a skąd drugie 60 się wzieło?

0

@KlonaZepan Ale miało być 10 zł za osobę dodatkowa to skąd 60?
Czyli powinno być 80 a skąd im się wzieło 60 zł.
Wyszło mnie 120 to ja w takim razie wolę sobie Disney albo Prime'a kupić.

0

@Gwyn To z jakiego powodu?
Wiem,ze podobno wprowadzili jakaś zmianę,że się dopłaca i chce wiedzieć bo tak to to mi 120zł policzyli.

0

Wczoraj musiałam włączyć od nowa pakiet Netflixa za 60 zł a dzisiaj patrzę i znowu pobrało mi drugi raz 60zł.
Dodam,że mam konto z siostrą i bratem.
To przez to,że brat się zalogował w innym miejscu?

0

@VegetaPolska Balde ma chyba 7 asyst.
Na bokach powinno się mieć asysty.

1

@Danny Gaucho IO to bym zaliczyła do seniorskiej.

2

Dzisiaj prawdopodobnie pożegnanie Alexisa z Brighton.
No to Buonanotte wskakuj w buty starszego kolegi.

Co do Enzo to żałuję,że nie został z Otamendim do końca sezonu i teraz na spokojnie mógłby sobie wybrać klub.
@AFA90 @Lionel_Messi10

5

@MESSIah16 On hejtuje Messiego na każdym kroku.
Messi wykrecił ponad 40g/a w samym PSG bez repki,gdzie wyśmienite liczby ma.
Ale tak nie zasluzył na ZP bo MŚ to tylko 7 meczy,ale LM to 13 i już tak.

2

@MesQueUnClub96 Jak Lewandowski zakończy karierę dodaj.

1

@Messibestplayerintheworld Dlatego raczej tak nie będzie.
Ale postawa taka jak Alvareza dała by mu spokojnie Top3 w przypadku zwycięstwa w LM.
Jednak ja się cieszę,że Julek odpalił bo z pewnością jego występy przyczyniły się do tego,że Pep mu zaufał i zagwarantował trochę więcej minut niż tylko zmiennik Erlinga.

5

@MESSIah16 Oni są na niego wkurzeni,że zabrał im MŚ.
Niech wraca do Barcelony.

5

@FCB_dimiC Tak jak twoja "kompromitująca Barca"?

Jak wygrał by LM i MŚ (w takim stylu jak Alvarez) to jak najbardziej powinien być brany pod uwagę.

Ale Mundial słabiutki miał.

2

Lautaro 37g/a w Interze.
Gdyby zagrał Mundial na poziomie Juliana i wygrał LM miałby szansę na top3 ZP.
(Uważam,że i tak LIO zgarnie balona bo ma ponad 40g/a w PSG).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?