0

@VegetaPolska Ten Kevin nie jest jakiś przystojny,ale może ma dobre serce i charakter.
Hajsu pewnie też ma dużo bo jest producentem ona również bogata.
Więc raczej szczere uczucia.

Teraz to 17/18 latki mają dzieci.

0

@FCB_dimiC Nic mnie nie boli,miło posłuchać eksperta.

0

@Krzysztof1987 Każda drużyna ma gorsze chwile Real,Barca nawet City.

0

@takisobiektos Frajersko to można powiedzieć o Borussi.

0

@MesQueUnClub96 Tylko oni mieli mecz z City,LFC czy Brighton.
Plus Chelsea i Newcastle,gdzie akurat wygrali. (Chelsea jest jaka jest,ale dalej to zespół z topu).
Frajersko to by było oddać jak Borussia na ostatniej prostej,gdzie dostajesz co chwilę drugą czy trzecia szansę.

0

@MesQueUnClub96 Frajersko?
Tylko kogo oni mają w lidze?
No własnie 7/8 drużyn z topu.
Frajersko to Borussia oddała mistrzostwo,gdzie Bayern 2 czy 3 x na samym końcu prezenty dawał.

Słowo Frajersko nie pasuje tutaj.
Takie porównanie to było.

2

@Krzysztof1987 No dokładnie frajerami są wszystkie drużyny na świecie.
Tak wychodzi z wzoru Hajty.
Dla mnie wtopa sezonu co najwyżej to Borussia bo na tacy dostała i to 3x od Monachium.

1

@MesQueUnClub96 Tylko ciężko wygrać z takim City.
Porównywanie Bundesligi do PL.
Oh wait!
Gdzie Borussia pod sam koniec miała 2 czy 3 niespodzianki od Bawarczyków.

1

@FCB_dimiC Miło posłuchać eksperta.

9

@gumaz Arsenal przegrywem nie jest.
Oni nie dostali tyle niespodzianek od City jak Borussia.
Pomimo braku mistrzostwa i tak piękny sezon dla Arsenalu.

5

Lautaro jest w mega gazie.

2

@Luciano99 No to sobie prowadź karierę.
Życzę walki na famme MMA.

1

@J4no Pod moim postem będzie mogł pisać a tylko będę miała zwinięte.
Najlepiej by było tak jak na FB,że konta nie widać i spokój.

0

@Luciano99 Bez powodu?
Napisałes,że to moi rodacy a jestem Polką.
Więc to prowokujące było. (Specjalnie tak piszesz,żeby wbić szpilkę).

2

@Luciano99 zaczepiasz w kółko.
Czy nie lepiej,abyś omijał moje posty?
Szczególnie te o Argentynie.
Mnie nie bawi ani nie interesuje twoja wulkanizacja,więc nawet tego nie czytam.

3

@J4no Nie byłam,ale do dwóch lat planuję.

0

@Luciano99 Nawet mi Cię nie żal.
@Moderacja notoryczne prowokacje tego osobnika.

5

Dzisiaj w Sevilli 4 Argentyńczyków w pierwszym składzie.

1

@mekston Arsenal tak czy siak był znakomity w tym sezonie.
Ciężko cokolwiek im zarzucić.

4

Dopiero teraz widzę,że Dortmund zaprzepascił taką szansę na mistrzostwo.
Chyba łatwiej już nigdy nie będzie.

Arsenal miał trudniej i nie dostał od losu potknięć City.
Dortmund dostał chyba ze 3 prezenty od Monachium.
No cóż wątpię,że w kolejnym sezonie Bayern będzie taki mizerny.
Raczej za 5 lat,albo i dłużej bo oni po takim słabym sezonie następne misja zazwyczaj dużo lepsze.

3

@FCBparasiempre Proszę :-)
Mam nadzieję,że rośnie nam kolejne znakomite pokolenie Albicelestes.

3

@FCBparasiempre ogladałam skrót rosyjski na YT ale nie mg go znaleźć (nawet w historii nie ma).
Godzinę temu dokładnie.
@


Ale takie coś znalazlam

7

Piękne golazo Romero wsadził na MŚ U20
@Lionel_Messi10 @AFA90

0

@Emhyr Nie ma co się dziwić liga Angielska jest dużo mocniejsza i więcej ludzi się nią interesuje jak i ogląda.

2

@Kapiczek Tak samo jak PSG.
Dlaczego Pepula woli mieć Silvę czy Mahreza? Właśnie dlatego,że Galaktyczni jak w PSG nie daje pucharów.
Już widzę jak same gwiazdy Mbappe,Vini i Haaland nie będę chcieć ZP

2

@Klejnot_Nilu Ogólnie to ja np za dziecka uwielbiałam grać w Gothica.
Obok Fify czy Gta to była moja ulubiona gra.
Podobna ma wyjść chyba w tym roku remake. (Chyba,że już wyszła tylko ja o tym nie wiem ).

1

@Klejnot_Nilu Ja lubię coś jak gta a to chyba coś w ten deseń tylko na Westernie.

1

@DawidekFCB Ja cyfrowa to mam tego Horizona a tak to pudełkowe kupowaliśmy.
Podobno w ciul taniej,więc chyba też będę przez PS ściągać.

1

@DawidekFCB Kupujesz czy cyfrowe?
Mam kilka gierek tyle co sprawdziłam a tylko w Fifę pograłam,trylogię i na samym początku Horizona.
Podobno RdR jest fajne.
Jakoś nigdy nie mam czasu a jak mam to mi się nie chce grać.
Kupiłam sb Nintendo i Fifę męcze,ale grafika to niebo a ziemię ( wiadome,że dla PS5 ).

1

Co ciekawego jest do grania na PS5?
Chyba z pół roku nie grałam oprócz pojedynczych dni raz na x czasu.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?