Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Ten Kevin nie jest jakiś przystojny,ale może ma dobre serce i charakter.
Hajsu pewnie też ma dużo bo jest producentem ona również bogata.
Więc raczej szczere uczucia.
Teraz to 17/18 latki mają dzieci.
0
@FCB_dimiC Nic mnie nie boli,miło posłuchać eksperta.
0
@Krzysztof1987 Każda drużyna ma gorsze chwile Real,Barca nawet City.
0
@takisobiektos Frajersko to można powiedzieć o Borussi.
0
@MesQueUnClub96 Tylko oni mieli mecz z City,LFC czy Brighton.
Plus Chelsea i Newcastle,gdzie akurat wygrali. (Chelsea jest jaka jest,ale dalej to zespół z topu).
Frajersko to by było oddać jak Borussia na ostatniej prostej,gdzie dostajesz co chwilę drugą czy trzecia szansę.
0
@MesQueUnClub96 Frajersko?
Tylko kogo oni mają w lidze?
No własnie 7/8 drużyn z topu.
Frajersko to Borussia oddała mistrzostwo,gdzie Bayern 2 czy 3 x na samym końcu prezenty dawał.
Słowo Frajersko nie pasuje tutaj.
Takie porównanie to było.
2
@Krzysztof1987 No dokładnie frajerami są wszystkie drużyny na świecie.
Tak wychodzi z wzoru Hajty.
Dla mnie wtopa sezonu co najwyżej to Borussia bo na tacy dostała i to 3x od Monachium.
1
@MesQueUnClub96 Tylko ciężko wygrać z takim City.
Porównywanie Bundesligi do PL.
Oh wait!
Gdzie Borussia pod sam koniec miała 2 czy 3 niespodzianki od Bawarczyków.
1
@FCB_dimiC Miło posłuchać eksperta.
9
@gumaz Arsenal przegrywem nie jest.
Oni nie dostali tyle niespodzianek od City jak Borussia.
Pomimo braku mistrzostwa i tak piękny sezon dla Arsenalu.
5
Lautaro jest w mega gazie.
2
@Luciano99 No to sobie prowadź karierę.
Życzę walki na famme MMA.
1
@J4no Pod moim postem będzie mogł pisać a tylko będę miała zwinięte.
Najlepiej by było tak jak na FB,że konta nie widać i spokój.
0
@Luciano99 Bez powodu?
Napisałes,że to moi rodacy a jestem Polką.
Więc to prowokujące było. (Specjalnie tak piszesz,żeby wbić szpilkę).
2
@Luciano99 zaczepiasz w kółko.
Czy nie lepiej,abyś omijał moje posty?
Szczególnie te o Argentynie.
Mnie nie bawi ani nie interesuje twoja wulkanizacja,więc nawet tego nie czytam.
3
@J4no Nie byłam,ale do dwóch lat planuję.
0
@Luciano99 Nawet mi Cię nie żal.
@Moderacja notoryczne prowokacje tego osobnika.
5
Dzisiaj w Sevilli 4 Argentyńczyków w pierwszym składzie.
1
@mekston Arsenal tak czy siak był znakomity w tym sezonie.
Ciężko cokolwiek im zarzucić.
4
Dopiero teraz widzę,że Dortmund zaprzepascił taką szansę na mistrzostwo.
Chyba łatwiej już nigdy nie będzie.
Arsenal miał trudniej i nie dostał od losu potknięć City.
Dortmund dostał chyba ze 3 prezenty od Monachium.
No cóż wątpię,że w kolejnym sezonie Bayern będzie taki mizerny.
Raczej za 5 lat,albo i dłużej bo oni po takim słabym sezonie następne misja zazwyczaj dużo lepsze.
3
@FCBparasiempre Proszę :-)
Mam nadzieję,że rośnie nam kolejne znakomite pokolenie Albicelestes.
3
@FCBparasiempre ogladałam skrót rosyjski na YT ale nie mg go znaleźć (nawet w historii nie ma).
Godzinę temu dokładnie.
@
Ale takie coś znalazlam
7
Piękne golazo Romero wsadził na MŚ U20
@Lionel_Messi10 @AFA90
0
@Emhyr Nie ma co się dziwić liga Angielska jest dużo mocniejsza i więcej ludzi się nią interesuje jak i ogląda.
2
@Kapiczek Tak samo jak PSG.
Dlaczego Pepula woli mieć Silvę czy Mahreza? Właśnie dlatego,że Galaktyczni jak w PSG nie daje pucharów.
Już widzę jak same gwiazdy Mbappe,Vini i Haaland nie będę chcieć ZP
2
@Klejnot_Nilu Ogólnie to ja np za dziecka uwielbiałam grać w Gothica.
Obok Fify czy Gta to była moja ulubiona gra.
Podobna ma wyjść chyba w tym roku remake. (Chyba,że już wyszła tylko ja o tym nie wiem ).
1
@Klejnot_Nilu Ja lubię coś jak gta a to chyba coś w ten deseń tylko na Westernie.
1
@DawidekFCB Ja cyfrowa to mam tego Horizona a tak to pudełkowe kupowaliśmy.
Podobno w ciul taniej,więc chyba też będę przez PS ściągać.
1
@DawidekFCB Kupujesz czy cyfrowe?
Mam kilka gierek tyle co sprawdziłam a tylko w Fifę pograłam,trylogię i na samym początku Horizona.
Podobno RdR jest fajne.
Jakoś nigdy nie mam czasu a jak mam to mi się nie chce grać.
Kupiłam sb Nintendo i Fifę męcze,ale grafika to niebo a ziemię ( wiadome,że dla PS5 ).
1
Co ciekawego jest do grania na PS5?
Chyba z pół roku nie grałam oprócz pojedynczych dni raz na x czasu.