1

@Klejnot_Nilu Ja lubię coś jak gta a to chyba coś w ten deseń tylko na Westernie.

1

@DawidekFCB Ja cyfrowa to mam tego Horizona a tak to pudełkowe kupowaliśmy.
Podobno w ciul taniej,więc chyba też będę przez PS ściągać.

1

@DawidekFCB Kupujesz czy cyfrowe?
Mam kilka gierek tyle co sprawdziłam a tylko w Fifę pograłam,trylogię i na samym początku Horizona.
Podobno RdR jest fajne.
Jakoś nigdy nie mam czasu a jak mam to mi się nie chce grać.
Kupiłam sb Nintendo i Fifę męcze,ale grafika to niebo a ziemię ( wiadome,że dla PS5 ).

1

Co ciekawego jest do grania na PS5?
Chyba z pół roku nie grałam oprócz pojedynczych dni raz na x czasu.


1

Real powinien zmienić barwy na brązowe.
Idealna solidarność.

0

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys ZP
Statystyki klubowe ma znakomite,ale na Mundialu słabo się pokazał.

1

Lautaro kocurze!
Siadł by w Barcy ładnie.
37g/a w piłce klubowej.
Gdyby siadł mu Mundial jak Julianowi to byłby obok LIO faworytem.

0

@FCB_dimiC Miło posłuchac eksperta rodem z Polskiej elity!

0

@FCB_dimiC Później płacze,że w LM pełne gacie.
Przyczepiłes się jak rzep psiego ogona.

0

No chyba śmiechne jak Roberto będzie kapitanem.
Ter Stegen albo Araujo.

2

Już wolę Albę na rezerwie niż Alonso.
Jeszcze Roberto niech odejdzie.

3

@Benz Większość tych sędziów w Hiszpanii to nie byli fani Madrytu?
Dla mnie bomba potrzeba ludzi takich jak Marciniak czyli praktycznie bezbłędnych i bezstronnych.

1

@AFA90 Noii super.
Młodemu na wakacje muszę kupić komplet Argentyny z adidasa.
Piękne są te stroje :-)

1

@FCB_dimiC To jest moje zdanie i tyle.
Jakiś problem?

1

@Rust_Cohle Nie uważam tak.
Dałam 5 procent,aby się nie czepiali.
Dla mnie Leo Messi jest dalej numer 1 nawet w tym wieku.
41 g/a w PSG,gdzie ma wywalone na tą drużynę to i tak dobry wynik.

Wystarczy spojrzeć jak Messi gra w Argentynie (nawet na towarzyskich) zasuwa,aż miło.

Jak będzie słabszy to wtedy przyznam,że jest od niego lepszy zawodnik i LIO schodzi z tronu,ale póki co bronią go liczby czy kluczowe podania i rozgrywanie plus najwyższe oceny na sofa.
To,że Messi wali ponad 50g/a w sezonie i uważa się,iż to mało to już kogoś problem. Argentyńczyk zawiesił sobie poprzeczkę 2x wyższa od pozostałych zawodników,więc te 50g/a czy tam ciut więcej jeżeli policzymy Mundial i mecze towarzyskie jest dla większości tylko wynikiem w miarę jak na Leo.


1

@Encore Di Maria 15g/a a rozegrał ponad 2000 min.
Jak najbardziej niech wpada w Juven dobrze sobie radzi.

2

@Klejnot_Nilu Ten emeryt Messi jest lepszy od 95% zawodników.

4

@ToWinaSedziego Vini to jest zawodowy piłkarz.
Ponadto on sam prowokuje np: te wczorejsze 2 palce.

Ja pisząc o Argentynie nikogo nie prowokuje bo oznaczam tylko osoby,które to interesuje.
Nie zaczepiam.

Chodzi mi o to,że jak by nie zaczepiał to nie było by takiej nagonki na niego.

3

@Rust_Cohle twoi koledzy zgłaszali.
Ty pierdniesz oni lecą.

3

@Medium chodzi mi o głupie zaczepki waszego kółka wzajemnej adoracji.


2

@Janas11224 Nie kija w dupie,tylko jak ktoś powtarza się po 100 razy to już to nudne i nie chce się tego słuchać.

Dopiero jak ty się "pultałeś" do gościa co pisał o twoim samochodzie dla beki.

14

@Medium Jak głupio zaczepiacie po raz n-ty to nie mój problem.
Ja jakoś nie zaczepiam i nie piszę żartów rodem z podstawówki, więc nie siedzę na banach.

Ciężko to zrozumieć,że część społeczności nie bedzie wam przyklaskiwało?
Mozecie sobie żartować w swoim kółku wzajemnej adoracji tam znajdziecie fame.

5

@Rust_Cohle Nie miał by problemów,gdyby od początku to zlewał jak Dani Alves. Sam sobie jest winny.

Przez Ciebie ile osób było na banie?
No własnie,więc nie na miejscu ten tekst.

6

Śmieszny jest ten Vini z rasizmem.
Niech odchodzi jak się mu nie podoba w Hiszpanii.
Neymar czy masa innych zawodników nie mieli takich problemów,albo to poprostu zalewali.

1

@AFA90 Rodrigo po mundialu świetna forma.

3

@P33ck Co w zwiazku z tym? Ile osób pisało źle "Malcom" jak grał w Barcy?
Masa i jakoś nikt nie miał większych pretensji.

3

@P33ck literówka się zrobiła i wielkie zamieszanie xd.
Chcesz wiedzieć ? Tak Brighton kibicuje odkąd Alexis gra u nich i co kogo to obchodzi.

3

@takisobiektos Odezwał się pan kierownik i trener w jednym xd
Kto nie umie trzymać nerwów na wodzy?
Zaczepiasz go i jeszcze masz pretensje.
Śmieszny jesteś!
Po co komentujesz jego post,jak Ci nie pasi?
Boli Argentyna bo na każdym kroku ich przywołujesz.

2

@Lionel_Messi10 Ale ich bolą Albicelestes.
Śmieszne jest to,że zarzucają Tobie kibicowanie kilku drużyną a sami mają po kilka.
Zresztą ja również wspieram Aston i Brighton.
Aston nie jestem kibicem,ale wspieram ich bo super jak nowa drużyna awansuje do pucharów a ponadto jest tam Dibu,którego bardzo lubię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?