1

@Gracek10 Chłopie jak nie Barcelona to z chęcią przygarnie go inny klub Europejski.

0

@GadulkiGembulki_FCB Szybko zaczął,ale mam nadzieję,że ojcostwo będzie mu służyć i wydorośleje

52

Raphinia co by nie mówić ma 21 g/a ładny wynik jak na pierwszy sezon.

1

@Lionel_Messi10 Almada to diamencik, niech podbija Europę! :D
Statystyki w tym sezonie wyborne.

7

@Klejnot_Nilu ha ha ha
Mistrzostwa Świata to najważniejsza impreza LM się nie umywa do niej.

3

Buonanotte z bramką dla Bringhton.
@AFA90

5

@mekston Zobaczyła bym De Paula w ofensywnej drużynie.
Moim zdaniem Rodrigo ma preferencje,aby grać w Barcy,Arsenalu czy Włoskich gigantach.

7

@DonMatteo901 Umiejętności większe?
No póki co Vini jest klasę lepszy moim zdaniem.

0

Komentarz usunięty

1

@AmigoBlancos Jego wina,że Fulham nie potrafił stworzyć sobie sytuacji?

2

@AFA90 Zobaczymy chłopak w sumie młody jest 24 lata.
Niech mu się wiedzie jak najlepiej.

Ogólnie to ja bardzo chciałam Retegui-ego w reprezentacji,ale wybrał Włochów i już tam ładuje gole.

1

@DonCarletto kogo niby?

7

Dibu kolejne czyste konto

1

4 paka załadował 24letni Castellanos.
Prezentuje się całkiem dobrze w tym sezonie bo ma już 12 trafień w Gironie.
Może transfer do lepszego klubu a potem debiut w reprezentacji?
@AFA90 @Lionel_Messi10

1

@Lionel_Messi10 będzie wielki

1

@supraomnes1 żarty żartami i wiem,że to na bekę napisałeś.

Co do Argentyńczyków to kocham ich reprezentację i interesuje się ich futbolem tyle i aż tyle.

1

@supraomnes1 Nie a twoja pochodzi z Indii czy Burkina Faso?

1

@supraomnes1 Mój mąż.

3

Claudio Echeverri 5 goli na Copa U17
Ofensywny pomocnik.
Chyba największa perełka młodego pokolenia w Argentynie.
Moim zdaniem chłopak będzie wielkim zawodnikiem.
@AFA90 @Lionel_Messi10

1

@AmigoBlancos Ale ta trójka ma ładniejszą twarz.
Vini z twarzy staro wygląda, Ronaldinho nawet z końskimi zębami wygląda przy nim jak model.

2

@Lionel_Messi10 Argentyna ma młodych zdolnych ŚO,ale sentyment do Otamendiego pozostaje :-)

1

@Lionel_Messi10 Ciekawe jak będzie się prezentował tak za 3 lata.
Co by nie mówić to obecnie Otamendi jak dla mnie jest na bardzo wysokim poziomie.
Nie ma co ukrywać,że spokojnie mógłby grać w drużynach tych najlepszych.

3

@FcPortoFan1999 Jeżeli Pepe w takim wieku gra to mam nadzieję że Nicolas Otamendi tym bardziej zostanie w Europie bo jest znakomity w Benfice.

Skoro Pepe gra powyżej 40 to może i Nicolasa zobaczymy na Mundialu w wieku 38/39 lat

0

@BulaKG Jeżeli Barca chce rokować dobrze to do składu nie powinna brać wypalonych zawodników i odpadków.

1

@Emhyr Madryciak i finanse Barcy?
Wiadome było,że pisze fake.

2

Soule w pierwszym składzie na Napoli
@AFA90 @Lionel_Messi10

1

@Lionel_Messi10 W końcu Julek w pierwszym :D
Taki Alvarez byłby dla nas zbawieniem.

4

@Lionel_Messi10 Dibu kozak forma.
Oby najlepsze w piłce klubowej przed nim.

1

@VanBest Jeden wyjątek.

3

@KrwawiaceoczyVEB polecam obejrzeć młodego Echeverriego.
Duży talent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?