Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gracek10 Chłopie jak nie Barcelona to z chęcią przygarnie go inny klub Europejski.
0
@GadulkiGembulki_FCB Szybko zaczął,ale mam nadzieję,że ojcostwo będzie mu służyć i wydorośleje
52
Raphinia co by nie mówić ma 21 g/a ładny wynik jak na pierwszy sezon.
1
@Lionel_Messi10 Almada to diamencik, niech podbija Europę! :D
Statystyki w tym sezonie wyborne.
7
@Klejnot_Nilu ha ha ha
Mistrzostwa Świata to najważniejsza impreza LM się nie umywa do niej.
3
Buonanotte z bramką dla Bringhton.
@AFA90
5
@mekston Zobaczyła bym De Paula w ofensywnej drużynie.
Moim zdaniem Rodrigo ma preferencje,aby grać w Barcy,Arsenalu czy Włoskich gigantach.
7
@DonMatteo901 Umiejętności większe?
No póki co Vini jest klasę lepszy moim zdaniem.
0
Komentarz usunięty
1
@AmigoBlancos Jego wina,że Fulham nie potrafił stworzyć sobie sytuacji?
2
@AFA90 Zobaczymy chłopak w sumie młody jest 24 lata.
Niech mu się wiedzie jak najlepiej.
Ogólnie to ja bardzo chciałam Retegui-ego w reprezentacji,ale wybrał Włochów i już tam ładuje gole.
1
@DonCarletto kogo niby?
7
Dibu kolejne czyste konto
1
4 paka załadował 24letni Castellanos.
Prezentuje się całkiem dobrze w tym sezonie bo ma już 12 trafień w Gironie.
Może transfer do lepszego klubu a potem debiut w reprezentacji?
@AFA90 @Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 będzie wielki
1
@supraomnes1 żarty żartami i wiem,że to na bekę napisałeś.
Co do Argentyńczyków to kocham ich reprezentację i interesuje się ich futbolem tyle i aż tyle.
1
@supraomnes1 Nie a twoja pochodzi z Indii czy Burkina Faso?
1
@supraomnes1 Mój mąż.
3
Claudio Echeverri 5 goli na Copa U17
Ofensywny pomocnik.
Chyba największa perełka młodego pokolenia w Argentynie.
Moim zdaniem chłopak będzie wielkim zawodnikiem.
@AFA90 @Lionel_Messi10
1
@AmigoBlancos Ale ta trójka ma ładniejszą twarz.
Vini z twarzy staro wygląda, Ronaldinho nawet z końskimi zębami wygląda przy nim jak model.
2
@Lionel_Messi10 Argentyna ma młodych zdolnych ŚO,ale sentyment do Otamendiego pozostaje :-)
1
@Lionel_Messi10 Ciekawe jak będzie się prezentował tak za 3 lata.
Co by nie mówić to obecnie Otamendi jak dla mnie jest na bardzo wysokim poziomie.
Nie ma co ukrywać,że spokojnie mógłby grać w drużynach tych najlepszych.
3
@FcPortoFan1999 Jeżeli Pepe w takim wieku gra to mam nadzieję że Nicolas Otamendi tym bardziej zostanie w Europie bo jest znakomity w Benfice.
Skoro Pepe gra powyżej 40 to może i Nicolasa zobaczymy na Mundialu w wieku 38/39 lat
0
@BulaKG Jeżeli Barca chce rokować dobrze to do składu nie powinna brać wypalonych zawodników i odpadków.
1
@Emhyr Madryciak i finanse Barcy?
Wiadome było,że pisze fake.
2
Soule w pierwszym składzie na Napoli
@AFA90 @Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 W końcu Julek w pierwszym :D
Taki Alvarez byłby dla nas zbawieniem.
4
@Lionel_Messi10 Dibu kozak forma.
Oby najlepsze w piłce klubowej przed nim.
1
@VanBest Jeden wyjątek.
3
@KrwawiaceoczyVEB polecam obejrzeć młodego Echeverriego.
Duży talent.