Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kidd Gorzej jak ktoś napisze a ona że mściwości da jego namiary wtedy bd miał dopiero ujowo.
Oby nie bo szkoda psychiki tego kucharka.
0
@mekston Byłby zbawienie Barcy i w pomocy i w ataku.
Nie Barca to City.
Niech pomoże Erlingowi w drodze po balona w przyszłym sezonie.
2
Messi dzisiaj dobry mecz 5 kluczowych podań i ogólnie dobrze gra.
Leoś dawaj do Barcy a jak nie to do City.
1
@Lionel_Messi10 Amione,który gra w Sampdori w wyjściowej jedenenastce jest ciekawym zawodnikiem.
Bardzo młody i już podstawowy zawodnik Sampdorii.
Następca Otamendiego :D
2
@Lionel_Messi10 Widziałes Retegui wybrał reprezentację Włoch bo dostał powołanie.
Ostatnio miał jeszcze flagę Argentyny.
Może przez to,że w Argentynie jest masa utalentowanych napadziorow i ciężko by mu było się przebić.
Martinez,Alvarez,Dybala,Gonzales i inni.
We Włoszech nie ma,aż tak utalentowanych zawodników na napadzie.
1
@Lionel_Messi10 No dokładnie,Almada to jest wielki talent.
Czekam jeszcze na DM Perrone w City i Buonanotte w Bringhton.
Ale wszystko z czasem :D
1
@Lionel_Messi10 Za dobry na tę ligę.
Chętnie zobaczę ten talent w Europie. :D
0
@mekston Nie pogra za długo w MLS jest za dobry na tą ligę.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dubiel zrobił progres,ale to i tak nie poziom Wiewióra,Alana,Ferrariego czy Malczynskiego.
0
@Khajio Ale banan Dominik mógł mieć pięknego gola.
0
Granulat goni Ryoyu w zwycięstwach,ale o MŚ,IO to nawet nie ma co ich porównywać bo Ryoyu to kot przy nim jeśli chodzi o imprezy medalowe.
4
@mekston zafundowałes niezłe oranko koledze! :D
12
@Dosq MA 35 G/A,więc jest obecnie w absolutnym Topie a dokręci do 50g/a w tym sezonie.
Czy ty porownujesz Raphe co ma 18g/a czyli przez poł mniej niż Leo? Aha
Nie widziałeś takiej gry,jasne a z kim miał grać w Barcelonie skoro byli słabi zawodnicy.
Wasz Benzema w Top formie nawet nie dał rady przebić Leo w golach i asystach jak grał niby lipne sezony w fcb,gdzie krecił ponad 30 goli w samej lidze. Xd
Messi was przyzwyczaił do wybitnych liczb i jak ma już mniej niż 50g/a to gadacie jaki słaby sezon rozgrywa a obecnie jest w samej czołówce licząc nawet tylko klub.
Jest w dużo lepszej formie niż ten Benzema a nawet Vini,który ma życiową formę ma gorsze statystyki.
6
@mekston Dokładnie,Messi i tak długo ciagnał Barcelonę bo od 2018 r,widać ,gdzie on jest a gdzie jest ona.
Leo MŚ, Mistrz Ameryki Południowej i Mistrz Superpucharu a Barca 2x z grupy nie wychodzi
0
@MESSIah16 Konkurs chyba będę transmitować mam nadzieję,chętnie pooglądam.
Tak mało kobiet zgłosiło się do konkursu?
Bo widzę tylko 15 a 3 próby były.
Może boją się latać.
2
@sendesara Dlatego Leo potrzebuje drużyny takiej jak Argentyna,która walczy biega a czuje się jak ryba w wodzie.
LIO do 38 będzie smigał w Europie.
0
@MESSIah16 Gdzie oglądacie te skoki pań?
Podobno Panie miały nie skakać na mamutach,ale fajnie,że jednak udało się to przełamać.
6
@Dosq Tyle,że Messi też biega tylko ekonomicznie.
Nie kazdy jest jak Ronaldo,który opiera grę na walorach szybkościowych i fizycznych. Messi ze swoją techniką spokojnie pogra na najwyższym poziomie do 38 r. życia.
Zryw na Mundialu niezłe sobie a kto ma statystyki 35g/a w sezonie.
Nawet przez pół żaden piłkarz Barcy takich nie ma.
Skoro tak mu się nie chce w PSG to dlaczego od niechcenia ma nawet te 34 g/a na tą chwilę a zrobi 50g/a.
Wolę takiego zawodnika co będzie dawał nawet zrywy,ale punktował niż kogoś kto bezsensownie biega a nie daje żadnych liczb.
Messi już na MŚ pokazał jak gra jak ma dobrą drużynę.
74
@kamilop Byliśmy poswiewiskiem bo Leo miał kolegów na słabym poziomie,taka różnica.
Bez Leo 2 x z grupy nie wyjść to jest dopiero pośmiewisko.
0
@Cotutajsiedzieje Całe szczęście,że to tylko w mokrych snach jego fanboyow.
3
Ciekawe jak Iga w tym roku na Garossie.
Jej ulubioną nawierzchnia,oby forma wystrzeliła.
2
@Lionel_Messi10 Rodrigo :D
Leo widziała bym w City razem z Alexisem.
Haaland miał by ciasteczka.
0
@AllBundy Ja na premierę dałam mniej.
0
@P33ck Tak,ale w Bayernie i Napoli czy PSG było przeciętnie.
On nie umie Viniego za mordę złapać.
Zobaczysz,że Brazylia nic nie wygra,ewentualnie Copa.
Jednak liczę,że ukochaną Argentyna ich zabiega i zleje.
2
@kuba1794 Tak jasne,jasne.
Nie sądzę.
LM to co innego.
Tam music być mocny co tydzień a nie raz w miesiącu.
0
Ciekawe czy ten Ancelotti w Brazyli to prawda. (Te pogłoski)
Ja go nie widzę w piłce reprezentacyjnej,szczególnie w Brazyli,gdzie tam powinien iść trener z charakterem.
Tam z dyscypliną jest problem.
0
@pt9 Nie wiem,ja petow wogole nie palę.
Smród okropny i odrzucający.
0
@Kidd Prestiż,dużo klubów z Topu i wygajaca liga.
0
@marcin62 Nie,dlaczego?
Ronaldo jest przystojny nie powiem.
Po to jest chirurgia plastyczna,aby upiększać ciało.
0
@marcin62 Operacje nosa mógłby sobie zrobić bo hajsu ma jak lodu a ten kinol psuje mu ładna twarzyczkę.