Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Proste Gavi i Pedri to dużo większą jakość od Rakitica w dwóch ostatnich sezonach czy Gomesa i Denisa.
Obrona kozak.
2
Mam przeczucie,że jak LIO wróci to Barca będzie miała dużą szansę na LM.
Bramkarz i obrona jest znakomita.
Gavi to jest klubowy De Paul,więc będzie zasuwał.
2
Messi odszedł z Barcy,aby wygrać 3 puchary z repka i wraca jako król świata
2
@AFA90 Dodajmy jeszcze,że broni w Aston.
Znacznie trudniej ma niż Taki Stegen,Courtois,Allison i reszta.
2
@Medium Ja wierzę i moja wiara mnie nigdy nie zgubi.
2
@Medium Dusza to jest świadomość i my nią jesteśmy.
1
@GdefnyMU Dlatego zabiegają o niego największe potęgi jak Moniachium.
1
@P33ck Normalne komentarze piszę.
Głównie o Argentynie,Messim i Barcelonie.
Nie piszę jakiś wymyślnych tekstów o złomach i inne bajeczki.
1
@P33ck Zwykle celnie pisze.
Pewnie bijesz do Argentyny.
1
@Herato Sorry mój błąd.
Niemcy też słabo obsadzeni, kiedyś Basti,Lahm,Lukas i reszta kozaków.
1
@Mroziu Myślałam,że o Hiszpanii pisze.
5
@AFA90 Francja nie istniała do 80min.Wystarczylo,aby Nicolas wybił w trybuny.
Najważniejsze było zwycięstwo co nie zmienia faktu,że Argentyna ogromnie przeważał w meczu z Francją.
1
@Herato Wtedy praktycznie większość zawodników była z Barcy.
Nie wiem czy ktokolwiek oprócz Gaviego i Pedriego zalapał by się do tamtej repki.
Może Balde
3
@Tom0VeB Co się pultacie o Argentynę.
Nie podoba się to nie komentować i po problemie.
3
@Lionel_Messi10 Masz gdzieś tłumaczenie na angielski ? :D
Oni tam kochają futbolu.
Argentyna na zawsze w sercu!
1
@maroon tak nie lubisz Messiego?
1
@takisobiektos Kolega niżej wytłumaczył.
Jak był Messi to poziom LL był dużo wyższy teraz LL to katastrofa
5
@Gaz Messi jak ma zgrany zespół (Argentyna) to daje to co najlepsze.
Tam ma pomoc i może skupić się na własnych atutach.
Widać gdzie jest Barca bez LIO.
Nawet z grupy wyjść nie potrafi.
Messi dla każdej drużyny byłby dodatnim pierwiastkiem.
2
@GodGaveMeStyle Araujo i reszta drużyny się nie zna w takim razie.
Trzeba słuchać La bambowych ekspertów.
1
Argentyna będzie pierwsza w rankingu FIFA, druga Francja to zrozumiałe,ale Włosi dosyć nisko jak na ME.
1
@agaFCB Nawet bym nie chciała takiego porównania do osoby co liże zadek bajkopisarzowi z larambli.
Co powie Rust tak ma być.
Słychać wycie?
Argentyna MŚ!
Znakomicie!
1
@Lionel_Messi10 Ładnie ich tam orasz :D
Słychać wycie?
Znakomicie! :D
3
@Rust_Cohle Flopinnho Nunezinho się odezwał.
Słychać wycie?
Znakomicie!
1
@cris2706 Były tańce,hulańce czy samba.
Śmiać się chce jaki jest ból o Puuuu Martineza.
Dalej Argentyna!
Naprzód!
1
@agaFCB Nieee,uwielbiam Argentynę!
Radość,Pasja i bycie kibicem Albicelestes jest piękne!
2
@Luciano99 Kupiłes sobie już ten mózg?
Czy dalej myślisz...
2
Rodrigo De Paul auuu
Mistrz Świata i chłopak Tini Stoessel.
Vamos Dibu!
Vamos De Paul!
Vamos Otamendi!
Vamos Paredes!
4
@HighestInTheRoom Smuteczek bo chłopaki cieszą się po zwycięstwie.
Ale jak wy już ciągnięcie jakieś śmieciowe wątki o złomie to trzeba się śmiać.
Ha ha ha
1
@Lionel_Messi10 Pulsic się zna :D
6
@Firestone Ameryka Południowa to radość nie to co smutna Polska.