Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Ładnie ich tam orasz :D
Słychać wycie?
Znakomicie! :D
3
@Rust_Cohle Flopinnho Nunezinho się odezwał.
Słychać wycie?
Znakomicie!
1
@cris2706 Były tańce,hulańce czy samba.
Śmiać się chce jaki jest ból o Puuuu Martineza.
Dalej Argentyna!
Naprzód!
1
@agaFCB Nieee,uwielbiam Argentynę!
Radość,Pasja i bycie kibicem Albicelestes jest piękne!
2
@Luciano99 Kupiłes sobie już ten mózg?
Czy dalej myślisz...
2
Rodrigo De Paul auuu
Mistrz Świata i chłopak Tini Stoessel.
Vamos Dibu!
Vamos De Paul!
Vamos Otamendi!
Vamos Paredes!
4
@HighestInTheRoom Smuteczek bo chłopaki cieszą się po zwycięstwie.
Ale jak wy już ciągnięcie jakieś śmieciowe wątki o złomie to trzeba się śmiać.
Ha ha ha
1
@Lionel_Messi10 Pulsic się zna :D
6
@Firestone Ameryka Południowa to radość nie to co smutna Polska.
0
Komentarz usunięty
6
@Kapitan hawk Copa Farmerika mówili.
Hah
ARGENTYNA ZLAŁA mistrzów Copa,Mistrzów Europy i Mistrzów świata!
Niech dalej szczekają.
0
Włochy ME a taki zjazd zaliczyli.
Dawaj Retegui bramkę
1
Martinez? Następny chłop co nie ma jaj.
Zamiast ogrywać w podstawie Leao czy młodego z Benfici to dalej to samo.
1
@The Game 10 Retegui jeszcze ostatnio Argentyńczyk no ale cóż.
Wybrał Włochów ze względu na brak powoływań od Scaloniego.
Ładnie zaczyna w repce od podstawy.
Niech mu się wiedzie.
1
@MesQueUnClub96 Nic bo on jest niepełnosprawny umysłowo.
2
@AFA90 Najlepsza reprezentacja w historii!
Duma jest być kibicem Albicelestes! :D
2
@Lionel_Messi10 Będzie oglądane :D
Dzięki
1
@Cotutajsiedzieje Głowa do góry,tego światu jest pół kwiatu.
Czas leczy rany.
0
@Faro Na cholere nam? Gavi 2 lata młodszy a już gra pierwsze skrzypce plus Pedri w wieku tego z Celty.
0
@HighestInTheRoom Jak to mamy? Przecież Tupac ty za Realem jesteś.
Edit: pomyliłam Cię z tym MySelf.....
Sorry
0
@P33ck Cześć kolego z klasy, co tutaj robisz?
Jutro podobno masz poprawkę z matmy,więc się ucz.
0
@Objectivo Nie podoba mi się,ale oliwa sprawiedliwa.
Dość bycia tym dobrym czas to przestawić.
0
@takisobiektos Luje aleś ty nie kumaty,to sobie od tak napisałam.
Mam nadzieję,że Gavi nie da się usadowic tym Madrytczokom.
Chodziło mi o to,że Gavi ma pokazać temperament a Madrytczakow niech ma w D.
Jak by Cebula wyleciała było by pięknie,to kawał chama i prostaka piłkarskiego.
0
@FCB_dimiC Nie raz były konflikty w szatni.
Dlaczego Madryt z Reprezentacji Hiszpanii ma usadowić młodego?.
4
Gavi załatw Cebulce out z kadry.
Cebi jest słabiutki i w repce gra ogony a wiadoma sprawa,że Gavi to melodia przyszłości i trener postawi na Gaviego.
Tyle lat co Casemiro faulował bezkarnie.
Tak należy się nam parasol ochrony w postaci braku kartek Gaviego.
Sprawiedliwości niech stanie się za dość!
0
@require Faktycznie xd już przed nim byli znakomici.
Przecież w 2004 jak Ronaldo dopiero zaczynał to mieli wyśmienitych zawodników.
1
@PatrykBarca To nie lepiej w dwumeczu?
1
@MesQueUnClub_87 No rocznikowo Araujo 99 a De Jong 97 ten Kounde dodany od tak,ale racja i tak są młodzi wszyscy.
0
@MesQueUnClub_87 Andreas też,chodziło mi o tych najmłodszych :D
2
@VegetaPolska Nie zrobiły Ci jeszcze litania?
Ale sobie chłopaku narobiłeś...
Może jakoś wyjdziesz jeszcze z tego obronną ręką.