1

@FcBarcelonaFanMSN To nie ma akurat znaczenia,ilu takich było co za dzieciaka komuś kibicowali a w dorosłosci przechodziło do klubu rywala.
Isco psychofan Barcy nawet psa Messiego miał a jak pojawił się hajs to poleciał do Madrytu.

2

@yzyr Tak niezawiele,że ostatnia LM to LFC grało,a sezon wcześniej finał Angielski.
2019 finał Angielski,więc ostatnie 4 lata to praktycznie same Angielskie drużyny +Real,PSG i Bayern.

1

@yzyr Liga Angielska jest o niebo lepsza pod każdym względem finansowym,sportowym i ma dużo więcej zainteresowania.
Sorry lubię hiszpańska,ale nie ma co porównywać bo to obraza dla angielskiej.

Dla twojej wiadomości to Danjuma był jedną z największych gwiazd w Villareal.
Ostatecznie trafił do Totkow bo się włączyły,ale jedna noga był w Evertonie.

Najlepszy piłkarz Villareal woli Everton to dużo mówi o LL.

1

@yzyr Różnica taka,że LM to mecze co jakiś czas a w Lidze Angielskiej masz intensywność i co tydzień grasz na mega wysokim poziomie.
Nie dziwi Cię to,że zawodnik Villareal wolał spadkowicza od Top4 Hiszpanii?
Anglia jest dużo bardziej rozwinięta,konkurencyjna a przedewszystkim ma ogrom pieniędzy i jest dużo lepsza od LL pod względem sportowym.

Hiszpańska niech się modli,aby nie spadła na 4 miejsce za Włoska i Bundeslige.

1

@takisobiektos Ale kiedyś był artukuł o sosios. Chyba nawet na tej stronie.
To nie oni sprzedawali swoje karnety?

Wolę bogatego inwestora i pozbycie się problemów finansowych niż zarządzanie przez socios,którzy tylko nimi są i na tym ich rola sie kończy.
Chyba lepiej wyjść z kryzysu a czasy się zmieniają.

1

@yzyr Musi wypalić tylko z tego względu,że Hiszpania boi się tego,że Anglia odjeżdża a Niemiecka i Włoska mają więcej kandydatów do 1/8.

1

@takisobiektos Tak dobrze wychodzi,że wnet kara od UEFA by wjechała,zachciało się Superligi bo zazdrosza Angli pieniędzy czy też hypu.
Trzeba było Jebasa nie wybierać.

5

@Lionel_Messi10 Kiedyś Biglia i Perez a teraz Mistrzowie Świata Enzo,Alexis i Rodrigo. :D

1

@GdefnyMU Dlatego mam nadzieję,że Barcelonę wykupi inwestor. Te socios to stare dziady co nawet w większości na mecze nie chodzą i gówno działają w sprawie klubu.

1

@yzyr Ja tam się cieszę,że Laporta nie będzie działam z Perezem.
Myślisz,że Real nie ma czegoś za uszami. Pewnie wałki jak Ronaldo i Leo z podatkami były nie raz.
Jak by się tak zainteresować każda drużyna to wszędzie się coś znajdzie.

Bartomeu i jego koledzy to się zaorać sami powinni nie dość,że sportowo to i ekonomicznie zrobili ruinę.

4

@Lionel_Messi10 Jak ja uwielbiam te moje mordki z Argentyny! :D
Argentyna ma pomoc na lata a tu jeszcze Perrone, Buonanotte,Alcaraz,Carboni i młodzi z Argentyńskiej się szykują!
Cud,miód! :D

6

@Sulimo Cud,miód,że nie podpisaliśmy tego CVC, większość klubów z LL będzie wnet bankrutami a Leeds przy nich to będzie sztosiwo finansowe.
Chyba nawet ostatnio jakiś zawodnik miał przejść z Villareal do spadkowicza Evertonu,ale dostał ofertę od Totkow.

Everton (kandydat do spadku) ma większe branie niż Villareal xd.

Dzieki panie Jebas.

2

@GdefnyMU Boi się,że dobiorą mu się do pupy. Real na pewno ma coś za uszami.

Ogolnie zerwać z nimi jakiekolwiek stosunki.
Po co się Laporta pchał do tej pseudo ligi.

4

Mac Allister 9 bramka w sezonie.
Panie Alexis zapraszamy do City lub Arsenalu. :D

2

@Dundersztyc Finałem to zasłużył,żeby sędziować nawet w Anglii.
Bezbłędny był.

3

@msmsms LFC dziwna drużyna giganta tłamsi a z Bour się męczy.
Ale trzeba przyznać,że PL stoi znacznie wyżej atrakcyjnością od LL.
Tam mecze średniaków lepiej stoją niż Villareal-Sevilla.

1

@Rust_Cohle Po co mi majtki CRa?
Już wolę zużyte getry Leo po mundialu.

2

Liga Angielska Top.
Najlepsza na świecie!
Super by było Bringhton zobaczyć w pucharach.

2

@Ojciec5tkidzieci Dokładnie,liga to rozgrywki co tygodniowe a LM to 2 mecze.
Ciężko by im było w PL bo tam każda drużyna gryzie trawę.
Bringhton to od Villareal/Sociedad becnie drużyna półkę wyżej.

2

@marcin62 Ale Malik odwalił maniane haha.
Wolę sobie buty kupić za 450 niż jakaś płytę szajsowa i fanty zale sklepu za 2,50.

1

@Muevertigo Napisał to kibic Realu xd.
Barcelona winna jest (Bartomeu i reszta),ale to śmiech na sali,że Liga rządzi Madryciak,gdzie to powinna być bezstronna osoba.

3

@MesQueUnClub96 Najśmieszniejsze jest to,że skoro płacone było to dlaczego nie uznawali nam goli np z Betisem.
Tak pomagali,że zawsze mieliśmy pod górkę.
Niech się Madrytem zajmą bo sędziowie to ich kibice a podobno mecze mają sędziować bezstronni.

Największym nieporozumieniem to jest Tebas jak taki ktoś może zarządzać liga co jawnie mówi,że jest kogoś fanem.
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego w Anglii, Włoszech czy Niemczech.

1

@Drozdu7 To prawda,ale Boras co mowił o nim,że jak Maradona drybluje to grubo przesadził.

3

@maciar Może wyciągnij do niego rękę.
Wiesz jak to ze starszymi. Oni nigdy pierwsi nie zrobią kroku.

1

@Lionel_Messi10 Alexis do City/Arsenalu czuje,że w tych druzynach stał by się mega kotem.
Póki co przez pół roku niech uczy Buonanotte na następcę.

64

Wszystkiego najlepszego Panowie z okazji waszego święta! :-)

4

@mekston Szczególnie jak PSG wykladało za niego 80 mln.

1

@Emhyr Fati góra 50 mln.
Oj nie mogę go przeboleć ogromny talent i jakiś wieśniak z LL zaprzepascił mu wspaniała karierę.

Może się mylę jednak,życzę mu najlepiej jak odejdzie niech się odbuduje.

1

@MarioVeB! Oby tak było bo statystyki ma świetne 34g/a i Mistrzostwo Świata!

2

@Messibestplayerintheworld Najbardziej to śmieszą mnie Ci co piszą,że za co ZP 7 meczów?
Jak chodzi o LM to mówią oczywiście dać ją! Gdzie to 13 spotkań jest.

Najlepsze jest to,że LIO ma wyborne statystyki w PSG,więc bez MŚ był by brany do wysokiego końcowego wyniku.
Niech dalej bije rekordy i wygrywa!
Jak by tak Argentyna za 4 lata obroniła MŚ a Paredes/De Paul zdobyli gola na wagę złota,ale by im zyłki popękały.
Pięknie by było,że takie buraki (według nich) znowu triumfują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?