1

@Sulimo 30000? What
To on dzień w dzień po kilka wpiernicza :O
Wątroba to nieźle zahartowana musi być.

2

@LioNey99 Przeciętny mecz w jego wykonaniu,ale byli gorsi.
3 kluczowe podania nota 7.2 na Sofa
Jak zagrał pan Mbappe?

6

@Przystankers Ale zabolało a dodajmy,że od 2 miesięcy jest to pan Mr Mistrzostwa Świata! :D

4

@SkN Nawet jak Real wygra to przecież na ich logikę to jest też kilka meczów.
To jest plus minus 12 trochę więcej a do Mundialu się plują.
Bo Barca zgarnie ligę a kto ma wygrać Benzema co od 2 miesięcy szuka formy czy Vini,który statystyki ma słabsze niż Haaland w samej PL.
Mundial to taka renoma,że LM to pikuś przy tym.

0

@Rudy432 Jak mieli strzelać jak tylko Verrati w pomocy.
Gdzie były piłki dogrywane/kreowane przecież PSG to laga i do przodu kto ma im stworzyć tę sytuację? Jak Marco mecz nie wyjdzie to nikogo tam nie ma.

2

@Donnie_Darko Ten Portugalczyk taki Mental z Marokiem pokazał,że hoho.

Messi odnajduje się dobrze w drużynie,gdzie ma przydzielona rolę jak Barcelona 06-2016 czy Argentyna obecnie.
Tam pomoce dobrze funkcjonowały i chłopak wiedział jak grać.

5

@Dundersztyc Napisać,że w LM nie powala gdzie wygrał 4 xd jedna mniej od tego waszego króla CRa,którego pobije do 2 lat.

Chłopie,może ty oglądałeś mistrzostwa świata w piłce wodnej skoro nie widziałeś co Messi robił na MŚ.
Przecież po tym Mundialu 80% białych fartuchów dało mu miano GOATa i tylko Ci najbardziej zaślepieni jeszcze nie przyznali.

1

@AFA90 Dokładnie, on się męczy w PSG.
Takie City było by dla niego dobre bo tam gra się z pilotem a nie laga i do przodu.

4

@P33ck Sam Mbappe miał chyba 3 setki.
Pamiętam,że długo było mu to wypominane.

2

@Explode Dziwi mnie to,przecieżjest tylu dobrych pomocników a on od lat polsrodki wybiera.
Zawsze tylko ten biedny Marco samotny.

0

@Ying On na szybkości bazuje,Messi to potrafił pokiwać i przejść przez gąszcz.
Kylian raczej na biegu mija jak tyczki.

2

Messi musi mieć drużynę jak Argentyna.
Wiedzieć gdzie ma grać i jak.
PSG to wygląda jak by od obrony do ataku (brak pomocy) Vitinha miał być zbawieniem razem z Ruizem a póki co to nie widzę żadnej różnicy.

Jakoś w Argentynie zasuwał,aż miło.
Dobrze,że wraca repka to chociaż tam będzie można go w humorku pooglądać.

Mieć hajsu jak lodu i nie kupić porządnego pomocnika,tego nie rozumiem. Od lat tylko Verrati i nikt.

0

@require No nie podpisał,ale liga mało atrakcyjna będzie. Myślisz,że lewy dlaczego balona nie wygrał. Nikogo nie obchodzi Bundesliga.
Grając w Anglii grasz w najlepszej lidze na świecie, póki co w Hiszpanii oprócz Barcy i Realu to kryzys.

0

@takisobiektos To pożądana spoko,ale to jest przepaść oprócz tej dwójki do reszty.
Teraz te umowy CVC będzie śmiesznie.

Anglia ma najlepszą ligę na świecie i ZP tam będę szły bo największe gwiazdy w większości będę grały w Anglii.
Budżet benjaminki jest większy od 6 drużyny LL to wiele mówi.
A PL idzie do przodu a LL upada.

1

@Emhyr A o Tottim mówiliście jakie ma przywiązanie do barw.
Dla ich kibiców będzie legendę.

0

@Destroyer_of_Worlds Dalej będę pisać,że Mbappe w Madrycie a po co on pójdzie do LL jak będzie nieatrakcyjna.
Prestiż będzie miał w PL tam jest najwięcej najlepszych drużyn,wysokie budżety i jest najbardziej pożądana.

0

@Panpiwkarz LM nie ma prestiżu jak MŚ.
Więc nikt z powyższych tym bardziej,że Messi zakręci się w granicy 50 g/a

0

@Explode Ja bym Anglię wybrała bo ma największy hype/prestiż i ZP raczej tam po erze Messi będzie trafiać.
La Liga jest coraz słabsza a te umowy CVC też wpłyną na inne zespoły.

1

@Lionel_Messi10 Ja bym chciała go w Anglii.
United/City ewentualnie u boku Enzo.

1

@LS Pep go właśnie chce.
Gdyby wiedział wcześniej,że Laporta nie przedłuży Leo nie było by Grealisha w City.

0

@FcBarcelonaFanMSN Ty leć spać.
Benfika jest w gazie.

1

@Xpert77 Ja go chce w Anglii,najlepiej w City.

0

@bartekvisca Jak dał mnie to Coman czy Choup to nie są klasy światowe.

0

@tom9001 Benfika z tą grą to może LM ugrać.
Obronę trzyma w ryzach MŚ Otamendi,który ma kozak formę.

0

To w takim razie Napoli lub City niech sobie wygrają.
Szkoda,że Arsenal nie gra bo był by faworytem.

2

@AFA90 Jak i cała Brazylia.
Nie powąchania długo MŚ.
Samba odeszła do lamusa teraz taktyka,surowość i bieganie się liczy.

0

@BulaKG Do Anglia niech idzie jak chce ZP to jest liga Medialna.
LL kryzys i nuda jak Bundesliga.

2

@Cotutajsiedzieje 8 ZP jest jego, mistrzostwo Francji i easy 8 ZP

0

@karolup Hiszpania? Co tu ciekawego? Nudna liga.
Chce hype to Anglia.
La Liga się chowa przy PL atrakcyjnością.

1

Mbappe przyszły sezon Anglia dawaj tam i walka z Erlingiem.
Ale by PL była napakowana!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?