0

@PatrychoO Messi czasem nie będzie miał 8?
Bo wcześniej to czasem nie było łacznie z ZP?

6

@ricardo0705 Mam nadzieję,że Scalonetta również bo zasługuje.
Jak jeszcze Dibu dostanie to było by pięknie.

0

@msmsms Tylko dlatego,że nie mogł liczyć na występy w Brazylii.
Zresztą Ruskie przed wojna zawsze mieli Brazoli w kadrze.

6

@Przemek2323 Zawsze mówili:
Messi to najlepszy piłkarz a Ronaldo najlepszy napastnik.
Nie! Messi to również najlepszy napastnik i sama matematyka tak twierdzi.

5

Lionel Messi! Proszę państwa!
GOAT!

0

@P33ck No tak,ale w LM tylko jedna drużyna a Niemcy mają 4

0

@P33ck Europa tak samo wyjaśnia Hiszpanię.

0

@Kuba_1 Nie koniecznie, Hiszpania coraz słabsza,więc nie wiadomo czy by się skusił mając do wyboru Anglię i grube melony oraz ogromny hype grając w najlepszej lidze świata.

2

Real potrafią oklepac w SPH po to,aby w lidze męczyć się z słabiutką drużyną.

0

Ta Barcelona jakim cudem grała z United jak równy z równym?

0

@FCB_dimiC Odklejonym to ty jesteś od rzeczywistości.

1

Próbowali tu przyrównywać Roberta do Leo.
Nie ten talent i nie te umiejetnosci.

4

@Lionel_Messi10 Niech strzeli jeszcze Anto urodzinowego gola w postaci córeczki. ;D

0

Musiala to wielki kibic Barcy jak by tak nie przedłużył kontraktu z Bayernem to trzeba brać to samo Wirtz.

1

@Lionel_Messi10 Enzo najgorszy xd a nie wspomną jak słabo zagrał Felix czy Hakim.
Enzo bez fajerwerków,ale na pewno nie był najgorszy tak jak oni to piszą.

0

@Emhyr Obiektywni koledzy,którzy zawsze cisna z niego bekę.
Tak jasne znacie się lepiej niż Ci eksperci ze statystyk.

0

@Encore Był zamieszany w stratę bramki,ale stworzył też sytuację i miał wysoki procent podań.
Felix czy Zyiech nie lepiej grali.
Co oni zrobili? Praktycznie nic znikomy udział w grze.

0

@Chaoss Szkoda,że ma najwyższą ocenę na Sofa ze swojego zespołu. Ale wy się znacie lepiej niż Ci którzy zajmują się statystykami.
Wykreowana sytuacja,90 %celnych podań i wysoki procent długich piłek.
Jak na niego przeciętny mecz bo przyzwyczaił na mundialu do wysokiego poziomu,ale nie był dzisiaj najsłabszym ogniwem.
Według mnie gorzej zagrał Joao czy Hakim

0

@Emhyr Kiedy ja mowiłam,że Chelsea to świetny wybór?
Dzisiaj miał kluczowe podanie i ponad 90 % skuteczności podań.
Najwyższa ocena z drużyny nie strzelił gola to wcale mu nie zawyżyli oceny.
Długie piłki na wysokim procencie.
Ogladałam i moim zdaniem byli gorsi w Chelsea.

0

Chelsea gra gówno,ale Enzo najwyższa ocena.
Tak strasznie żałuję,że nie dograł sezonu w Benfice.
Idealnie siadł by w City/Barsie.
Nawet w Monachium bym go chętnie zobaczyła.

Chelsea w końcu odżyje bo jest to Topowy klub,ale trochę ich pokarało za tę ogromne szastanie pieniędzmi.

Na uśmiechniętego Enzo poczekam do przerwy kadrowej.

0

@HERORICH2 Vini biedny... (Postawili już pomnik Sw. Vinicjusa w Rio? )
Zastanawiam się kiedy będziemy modlić się do czarnych oni są tacy ucisnieni.
Szkoda tylko,że jak oglądam na kanale kryminalnym o morderstwach to 80% to dokonania czarnoskórych.
Co tam oni mogą z klamkami latać, im się wszystko należy.

0

@Derean Liverpool ostatnio dostał czwórkę od średniaka Angielskiego.
Hiszpańskie nie mają szans z Angielskimi oprócz Barcelony,Realu.

2

@require Wątpię,że zbliża się do Leo bo w ich wieku Pan Messi miał już 2 ZP i był najlepszy na świecie.
Mija 12 lat i wciąż Pan Leo jest najlepszy.
Nie mówię o magi,dryblingu czy przerzutach. Nawet statystykami będzie im ciężko wykręcać g/a w takiej ilości na mecz.

Leo początek miał nie łatwy bo grał od juniora w Barsie i musiał się przebijać koło najlepszych.

3

@Kondziubarca Moim zdaniem nawet nie osiągnie połowy statystyk Ronaldo.
To taki zawodnik co w lidze będzie strzelał 25+ goli.
Nie poziom Mbappe ani Hallanda.

4

@Peszko07 Gaviego to nawet nie ma co porównywać do tego Ursusa.
Póki co to lata świetlne między nimi.
Doświadczeniem jak i piłkarsko.

0

@masq rozumiem
Pełno patologi ma dzieciaki,albo osoby które nie chcą i dokonują aborcji.
Życie jest po prostu niesprawiedliwe.

1

@Cotutajsiedzieje Teraz jak tak oglądam powtórki to wystaczyło,że Otamendi wybije piłke w trybuny i nie było by tej dramaturgi.
Ale z drugiej strony Leo 2 gole i bohater Argentyny razem z Dibu.

0

@masq Szkoda,że dzieciaczków nie możecie mieć,ale może kiedyś się uda (medycyna się rozwija).
Koleżanka z pracy 48 lat i urodziła,myslała,że ma menopauzę a tu taki prezencik.

0

@MeMyselfAndI No to ma,ale mi chodzi o teraz,że od 2018 byli różni zwycięzcy i tyle.
Tak samo jak triplete Argentyny nieosiągalny w półtora roku dla nikogo.

W przyszłości może być dla kogoś osiągalny.Ajax 3 LM z rzędu,nigdy nic nie wiadomo.
Anglia coraz więcej hajsu to LM może już nikogo nie obchodzić jak zrobia z PL Superligę jak w Ameryce NBA.

LFC jeszcze lepszy rekord 3/4 finały LM i frajerzenie oprócz Totkow

0

@Jacu327 Żal mi Cię.
Robicie nie wiadomo kogo z siebie. Wygraliście sezon temu ale pierwszy raz od 2018 a zachowujecie się jak by od 2014 rok w rok była LM wasza.
Pokonaliście LFC,ale macie takie same szanse jak City,Bayern,Napoli i reszta drużyn.
Dla mnie nie ma faworyta. Byłby nim Arsenal ale nie gra.

Ostatnio sam się zresztą orałes,albo inni Ciebie orali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?