13

Pamiętam te lata 2019/20 i 21 jak tylko kilku użytkowników wierzyło,że Leo zdobędzie jakikolwiek puchar z Argentyną.
Mija od tego czasu półtora roku i ma ich już 3.
Zdobył z reprezentacją wszystko co możliwe.
MŚ U20
Olimpiada
Copa
Finalissima
I to co najważniejsze Mistrzostwo Świata!

Wklejanie Leo z bojlerem i te śmiechy bolały.
Jednak ostatnie półtora roku dla kibiców Argentyny jest jak marzenie.
36 lat bez trofeum i w półtora roku wpada triplete. Piękna sprawa.


@AFA90
@Lionel_Messi10

1

@HighestInTheRoom Obsesja na punkcie Argentyny?
Co chwilę o nich piszesz.
Piecze? Ma piec!

1

Garnacho za dobry mecz ławka i Sancho za niego.

4

@talizmo Tak sprzyjali,że goli nie uznawali. Xd

1

@Lionel_Messi10 Haha spoko.
Oni to dopiero są odkejeni od rzeczywistości.

1

@Encore Jak wróci do Barcy to się zepnie.
Dlaczego miałby nie pressować?
Jak by trener mu kazał to tak by musiał robić.

1

@Encore Na Mundialu pressował,myślę iż tu również by to robił.

2

@mekston Ogólnie to podoba mi się jeszcze profil Mac Allistra.
Podobno City będzie na niego polować w lato.

1

@HighestInTheRoom Już nie pierwszy raz piszesz do mnie prześmiewczo o Enzo.
Spoko,gdyby był słaby,ale on zbiera znakomite noty.

Jeszcze krwi Ci napsuja Argentyńczycy.
Poczekaj na Perrone,Alcaraza, Buonanotte czy Fariasa.
Chyba,że Ci się coś odmieni i ich polubisz.

1

@Encore Antony tak samo jest przepłacony.
W United to chyba tylko Casemiro i Lisandro nie są przepłaceni z ostatnich transferów.

1

@mekston Enzo zbiera znakomite noty na Sofa. Zresztą śledzę jego karierę i chłopak ma papiery na światowy Top.

1

@HighestInTheRoom Dla Ciebie to same flopy są.
Chłopak ocena 7,5 przez ostatni rok a ty bekę z niego kręcisz.
Tylko dlatego,że jest z Argentyny.

1

@Encore Dokładnie.
Ja sama twierdzę,że jest wart 55/60 mln,ale ten ziomek jest jakiś odklejonym i mi wmawia,że ja mówię,iż jest wart fortunę.

Póki co jest kozakiem jak na swój wiek.

5

Naczelny hejter Argentyny zaczepia mnie i śmieje się z Enzo.
Patrzę dzisiaj ocena 7.1
Ostanie 12 miesięcy (średnia ocena ) to,aż 7,5! Jedna z najlepszych na DM.

Czy ja kiedykolwiek napisałam,że Enzo jest wart 120 mln? Nie!
Zawsze pisałam,że 50/60 mln taka jest jego obecna wartość.
Chłopak jak na swój wiek jest kozakiem i nie ma co zakłamywać rzeczywistości.
Ale trzeba dopiec bo jest z Argentyny.

Zaraz napisze,że się nie liczy bo w Benfice to każdy banan taka średnią wykręci.
Jak wspomnę o MŚ to powie,że Argentyna miała autostradę do finału.

Enzo jest warty uwagi i mam nadzieję,że w Chelsea odpali bo jego grę chce podziwiać.
Jedyne czego żałuję to tego,iż nie został w Benfice do końca sezonu. Wtedy Pepula mógłby go przyjąć do City.

1

@HighestInTheRoom Jest bardzo dobrym zawodnikiem. Ostatnio znakomity asysta do Felixa.
Co ty myślisz jak cała drużyna jest w kryzysie to jeden zawodnik pociągnie.

Enzo Fernandez ma jedną z najlepszych ocen (średnia) na DM według Sofa.

1

@barcelonaLM Tylko,że on ma świetne liczby.
LM przy sezonie z MŚ nic nie znaczy.

1

@Lionel_Messi10 Pięknie oranko im zafundowałeś hah

1

@Lionel_Messi10 Ale go pocisłes. :D
Mistrzostwa świata to renoma 10 razy większa niż LM,która jest rozgrywana co roku a do tego masz kolegów klubowych najlepszych.

Nawet jak Leo odpadnie to i tak kanadyjka wyśmienita,więc ZP bierze.

Co do Modrica wygrał ZP,ale przegrał Mundial nie był jak Leo Messi.

0

@_Niko_ Macie te tytuł,ale wystarczy obejrzc taśmy z lat 50 a są.
Gole po 5 metrowych spalonych,gwizdanie z dupy.
Fajnie jak by pojawiły się konsekwencje jak w przypadku Armstronga.

0

@ChampsElysees Nie było spalonych? Chyba,że jesteś.osoba niewidoma to przepraszam.

Za Franco to dopiero nakradliscie wszystkich pucharów. Obejrz stare taśmy i pogadamy a nie z dupy odpowiadasz.

0

@bebeto77 Przypominam co oni robili za Franco, a w LM ogromne błędu sędziowskie np z Bayernem.

1

@cris2706 Kibice Realu to wogole nie powinni się udzielać na ten temat.
Jakie wałki robili za Franco to głową mała.
Ja czekam tylko aż ktoś odpowiedni przejmie Hiszpanie i zrobią porządek z tymi wałami z lat 50.

6

@emdope16 Nie ośmieszaj się.
Kibice Realu wypowiadający się o degradacji,gdzie Franco robił wałko śmieszne.

1

@Conradxc A nie były ze spalonego? Były.
Jak były by prawidłowe to nikt by nie wspominał.

4

@wasacz Oni to powinni oddać trofea zdobywane za czasów Franco.

1

@against_modern_football Szczególnie do LL,gdzie oprócz Realu i Barcelony reszta to obecnie żart.

1

@Rust_Cohle Nie podlizuje,tylko też jest fanem LIO.

2

@against_modern_football Liga farmerów?
Przecież on gra w Top5 a nie w Polsce czy Arabii.

1

@Rust_Cohle Jakie romanse?
To,że zgadzam się z kogoś opinią i daje lajka? Xd
Naprawdę śmieszne rozumowanie.
To ile ty masz tutaj romansów na stronie a jesteś żonaty.


1

@Rust_Cohle Vice versa.
Ty taki dorosły jesteś a "liżecie" się z Dodim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?