0

Ogólnie to Łaszczyk i tak zaskoczył.Myslałam,że Ferrari będzie nim rzucać jak workiem ziemniaków.
I tak w parterze jak na 1,5 miesiąca całkiem sobie poradził.
Jego waga oscyluje 50-55 teraz miał te 70.

1

Brawo Alan!
Wiewiórka jest zajebisty w MMA i tam go będzie bardzo ciężko pokonać komu kolwiek!

3

@Lionel_Messi10 vamos Enzo!

0

@HighestInTheRoom Długo nic? Szkoda dyskutować...
Alexis Max Allister,Lisandro,Romero a ty wyskakujesz z Garnacho który nawet nie był na Mundialu.

Francja ma gwiazdy a grali wielkie G na Mundialu liczyli na przebłyski jednostek.

0

@Rust_Cohle Na tym Mundialu możliwe,ale oni zaczęli dobrze grać właśnie po tym meczu,to był punkt zwrotny.

Przecież Enzo,Alexis,Romero,Lisandro,Julian to kawał graczy. Akurat śledzę ligę Argentyńska i mają znakomite młode pokolenie.

Byli przed Leo będę po.

Akurat młodych mają bardzo zdolnych,Argentyna od zawsze produkuje gwiazdy.

1

@IronSanHybrid 30/40 zł to niedużo.

0

@HighestInTheRoom Średniaki? Jesteś zakompleksiony.
Argentyna młodych zawodników ma bardzo utalentowanych.
Argentyna była przed Messim i będzie po!

Cwierkaliscie jaka ta Brazylia jest wspaniała a to Argentyna w przeciągu 8 lat 2 x była w Finale.

Ciesze się bardzo bo wiem,że ta reprezentacja będzie miała znakomita generację.


0

@J4no ujowo dzwonię,a babka mi mówi,że nie sprzedają na tą edycję.
Na internecie pisze,że można kupić pijana kobita czy co.

Trzeba będzie na internecie oglądać a przez Polsat było luks bo zero buforowania jak byś film ogladał w TV.

0

@HighestInTheRoom Mi szkoda Cię było 18 tego grudnia hah

0

Polsat dzisiaj nie sprzedaje fame MMA?
Dziwne

0

@HighestInTheRoom Hejter się odezwał.

2

@Rust_Cohle Nie jestem fanem Chelsea tylko Argentyny.
Enzo Fernandez czyli Mistrza Świata bardzo lubię.

0

Enzo może dzisiaj zadebiutować czy raczej nie?

1

@Atencjuszek Tyburski a ty kiedy o pas walczysz?

2

@cris2706 ciężko mu będzie zrobić 12+ goli. (Mówię tu o przyszłym pełnym sezonie).

Na tle Ibry to wygląda bardzo kiepsko.
Te mity,że jego ciało ma 23 lata można oficjalnie wrzucić do kosza.

0

@Essos Szanujmy się on nie poskłada tej ligi.
Zerowy drybling,ciężko już mu cokolwiek z piłka zrobic. Musiał by mieć jakąkolwiek zwrotność. Taliska przy niż wygląda jak crack.
Może postrzelać te 10+ goli w sezonie ale 25 to nie wiem co by się musiało stać.

1

@mekston Ten Taliska to jest zdecydowanie najlepszy z drużyny.

1

@cris2706 Ogólnie to myslałam,że on coś tam postrzela, bez karnych będzie mu bardzo ciężko.

1

@mekston Taliska czerwona to można obstawiać następny mecz w papę.

1

@supraomnes1 On chyba faktycznie jest już taki słaby,że ciężko mu strzelić gola z gry z amatorami.
Myslałam,że postrzela te 15+ a będzie mu bardzo ciężko.

2

@Albrecht Messi to jest MŚ! Możecie go cmoknac w poślada.

3

@Emhyr to tylko 28 goli on spokojnie to strzeli dużo więcej i to na lajcie.
Od września on ma 21 goli.
Setka pęknie i to na luzie patrzeć,że będzie grał do 38/39 lat.

1

@escarabajo to już jest wiek.

1

@escarabajo Ciekawe czy Ronaldo dobije w tym sezonie do 8+ goli w Arabii.
Póki co forma słaba,więc jak walnie 5 to db będzie

12

Messi Mistrzem Świata, Barcelona pierwsza i sypie śnieg!
Piękna zimaaa!

1

@BlaseR9 Gdzie Camavinga do Gaviego czy Pedriego.
Przecież to przepaść póki co.

1

@LionelM95 Tak wiem :D.
Ogólnie chodziło mi o to,że do Wiewiórki nikt podjazdu nie ma bo on parterowcem a wiemy,że partem w MMA zawsze wygra.
Chociażby niepokonany Khabib.

5

@VegetaPolska Mam nadzieję,że nie trollujesz bo to są przykre sytuację a takie zdarzają się w codziennym życiu. (Szkoda mi takich ludzi)

Przecież ty młody jesteś powinieneś zająć się sobą. Masz lekko powyżej 20,więc masa czasu na znalezienie kobiety. Przedewszystkim nic na siłę,im bardziej chcesz tym bardziej nie wychodzi.

Nie pisz z nastolatkami tylko zacznij pisać z 20+ takimi,które chociaż w połowie myślą poważnie.

5

@AllBundy Ja się cieszę,że Chorwacja wysłała go do domu.
Szkoda,że na dowodzenia nie zatanczył samby.

0

@Salchent Łaszczyk raczej nie ma szans to bokser jest a do tego jego codzienna waga oscyluje od 50-55.
Popatrz jaki miał brzusiu na ważeniu jak dobił do 70.

Wystarczy,że Ferrari wiatrakiem trafi i ciężko będzie.

Ogolnie to uważam,że Ferrari,Polak to raczej podjazdu do wiewióra nie mają.Masymilan sprowadzi do parteru i po ptakach spokojnie będzie miał 2 pasy długi czas w MMA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?