3

@Emhyr Oby wypalił,bo tyle milionów wtopionych w PO.
Nazwisko zobowiązuje.

0

@kuz Jeżeli to miało by pomóc klubowi w odbudowie to tak. Świat się zmienia.
Nie chciała bym,aby Barca zbankrutowała i upadła jak Palermo.
Wiesz jakby było ciężko odbudować taki klub? Przy tym Tebasie to nic nie wiadomo jak się potoczy.

1

@Emhyr Tebas zostanie zapamiętany jak Bartomeu tylko akurat to prezes 20 drużyn.

0

@kuz Jak bogaty inwestor miał by rozwiązać nasze problemy to jasne,że tak.
Jak tam do City,PSG czy Chelsea nie czuje urazy,że są budowane na pieniądzach.
Real był budowany przez Franco na przemocy i zastraszaniu Barcelony,więc tym bardziej śmieszy mnie jak ktoś uważa,że City i PSG bee a Real taki niebiański bo nie ma petrodolarów czy hajsu arabskiego.

Jak chcesz się teraz liczyć to trzeba mieć kasę.
Newcastle wszyscy są zachwyceni a mają za właściciela szejka,tylko wydają stosunkowo mało i o nich się nie mówi.

2 lata wstecz a Chelsea nie była wyzywana od petrodolarów,bo nie szastała tak hajsem.

City i PSG bee bo mają studnie bez końca. Nic się tu już nie zmieni,coraz więcej będzie takich klubów i trzeba się z tym pogodzić,jeżeli chce się liczyć w Europie.

0

@kuz Wątpię,że tak by było. Taka Barcelona,która ma najwięcej fanów na świecie na pewno była by kusząca i jakoś by to dało radę obejść.

Jak nie to niech nas przejmuje miliarder z USA czy tam Arabii i po problemie.

1

To była żona Alvesa pewnie uśmiechnięta od ucha do ucha (tam chyba był spory konflikt).

3

Kiedyś Liga francuska patrzyła na nas przychylnym okiem jak było to referendum. (Byli wręcz zadowoleni z takiego obrotu ).

Jak tak ma być to walić tą cała Hiszpanie i tego Tebasa.

Nowe El Clasico z PSG i jadymy.

3

Tebas jeszcze tak narobi,że Liga Hiszpańska to będzie na równi z liga Holenderska czy Belgijską.

Jak na takim stanowisku może być taki idiota. Najśmieszniejsze,że sami go wybierają.

0

Co to za Araujo na prawą obronę?
Meksykanin

0

@Gall Wspierał ich bo są z stolicy.
Dlaczego zagarną Di Stefano jadącego do Barcelony?
Dlaczego zawodnicy Barcy w pucharze króla byli zastraszani i zmuszani do porażek?
Klub ze stolicy i Franco niech smaży się we frytkownicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88 Gdyby nie Franco to Real nie miał by podjazdu do Barcelony.
Przemocą i władza zrobił z nich topowy klub.

1

@Lionel_Messi10 GOAT,Autorytet a zarazem skromny chłopak!
Vamos LIO po kolejne rekordy!

3

@Kapitan hawk Dupa go piekła niemiłosiernie 18 grudnia.

1

@Lionel_Messi10 De Paul musi szukać ofensywnego klubu.
Jest crackiem w formie

2

@MesQueUnClub96 Ale nawet jak Nadal wygra Garosa to Djoko ma jeszcze z 3 lata grania na GOACie,więc tak czy siak go pobije i to o co najmniej 3 szlemy.

1

Nole jak mu pozwolą wjechać do USA to zgarnie 3 szlemy,bo mączka to Rafałek pewnie.

2

Ogólnie jak mam wskazać gracza,który grał najpiękniejszy tenis to był Federer.

Novak jest rzemieślnikiem,ale jakim.

1

@Rust_Cohle Zdjęłam go już dawno.
Argentyna wygrała MŚ,więc już niczym bardziej mnie nie wkur*icie. :)

2

@MesQueUnClub96 Raczej majtek nie poprawia,ale Nadal strasznie się poci i dlatego cały czas wszystko poprawia.

1

@Rust_Cohle No raczej.

0

Czemu Tsitsipas nie atakował?
Kibicuje Djoko,ale Tsitsipasa też lubię

0

@Encore Garnacho powinien być w pierwszym skoro Antony bez formy gra.

10

@Pawel13sz To nasz wychowanek jest.

1

Acuna,Lisandro i Lautaro Martinez również w świetnej formie!

9

@Lionel_Messi10 Foyth!
Pavard to odpad z Bayernu,na cholerę taki przeciętniak.

6

@Janas11224 Stworzy nowe konto i tyle z tego.

Wypożyczony haha :-)

6

@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego!
Dużo radości z reprezentacji Argentyny i Barcuni :D
Spełnienia marzeń! :D

2

@10LionelMessi10 Ubić śmietanę

0

Ubite kotlety,albo ubita śmietana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?